Dodane przez dobraopiekaw 11 grudnia 2023

.Pani Elfriede 88l, Sittensen, 27419, 1750 EURO

Miejsce pracy: Sittensen, 27419

Zlecenie od 19.12.23
Opis zlecenia: Pani Elfriede ma 88 lat, 150 cm wzrostu i waży 40 kg. Posiada 2 stopień niepełnosprawności. Choruje na początki demencji, ale jest bardzo mobilną osobą. Potrzebuje wsparcia przy higienie ciała oraz ubieraniu - wystarczy ją tylko odpowiednio poinstruować - oraz wsparcia podczas kąpieli. Nosi zapobiegawczo wkładki, ale w ciągu dnia sama chodzi do toalety. Noce z reguły przesypia. Seniorka jest osobą przyjazną i bardzo spokojną, lubi prowadzić swoje gospodarstwo domowe i spacerować.

Rytm dnia: pobudka 11.00, obiad 12.00, kolacja 18, spać idzie ok. 22.00. W domu z seniorką mieszka jej syn, ale ma osobne mieszkanie na górze.

Obowiązki opiekunki: gotowanie, pranie, sprzątanie i zakupy.

Warunki socjalne: miasto, dom jednorodzinny, do dyspozycji opiekunki pokój z osobną łazienką, tv oraz internet, sklepy ok 5 min pieszo od domu.

Wymagania stanowiska: Oferta skierowana do pań w wieku 50-60 lat, z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy: Legalna forma współpracy, terminowa wypłata, wybór waluty wynagrodzenia, bonusy, organizacja i pokrycie kosztów podróży, karta EKUZ i A1, opieka koordynatora.
Stawka: 1750 EURO NETTO MIESIĘCZNIE

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Strona internetowa: www.dobraopiekawdomu.pl

Adres e-mail: rekrutacja@dobraopiekawdomu.pl

Numer telefonu: +48 573 248 000