Dodane przez dobraopiekaw 11 grudnia 2023

.Pan Ekhard 84l z żoną, Springe, 31832, 1950 EURO NETTO

Miejsce pracy: Springe, 31832

Zlecenie od 03.01.2024

Opis zlecenia: Pan Ekhard ma 84 lat, 180 cm wzrostu i waży 90 kg. Posiada 3 stopień niepełnosprawności. Choruje na zaawansowaną demencję, cukrzycę - przyjmuje insulinę, ma trudności z poruszaniem się, występuje inkontynencja moczowa i kałowa. Potrzebuje pomocy przy higienie ciała, ubieraniu/rozbieraniu. Ma duże problemy z orientacją czasowo przestrzenną oraz z pamięcią. W nocy wybudza się 1-2 razy, by skorzystać z toalety, ale pomoc opiekunki nie jest potrzebna. Senior jest osobą miłą, życzliwą, ale też upartą i źle reaguje, jeśli się go do czegoś zmusza. Uwielbia gołębie.
Senior mieszka z małżonką, która jest po operacji kolana i biodra, ale jest osobą samodzielną i nie potrzebuje opieki. Seniorka jest bardzo miłą, komunikatywną osobą, która lubi towarzystwo ludzi, chętnie śpiewa.

Rytm dnia: pobudka 9.00, śniadanie 9.30, obiad 13.00, drzemka 13.30, kolacja 18.30, cisza nocna 19.00.

Obowiązki opiekuna: gotowanie, pranie, sprzątanie, spacery, głośne czytanie, rozmowy.

Warunki socjalne: małe miasto, dom jednorodzinny, dla opiekuna do dyspozycji pokój z osobną łazienką, rower, tv, internet. Sklepy w odległości ok 10 min od domu

Wymagania stanowiska: Oferta skierowana do pań lub panów z komunikatywnym niemieckim.

Oferujemy: Legalna forma współpracy, terminowa wypłata, wybór waluty wynagrodzenia, bonusy, organizacja i pokrycie kosztów podróży, karta EKUZ i A1, opieka koordynatora.

STAWKA 1950 EURO NETTO MIESIĘCZNIE

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Strona internetowa: www.dobraopiekawdomu.pl

Adres e-mail: rekrutacja@dobraopiekawdomu.pl

Numer telefonu: +48 573 248 000