Dodane przez dobraopiekaw 12 grudnia 2023

.Pani Magda Helena 94l, Bad Nenndorf, 31542

Miejsce pracy: Bad Nenndorf, 31542

Zlecenie od zaraz

Opis stanowiska: Pani Magda Helena ma 94 lata, 160cm, 60kg, 3 stopień niepełnosprawności, występuje osłabienie starcze związane z wiekiem, demencja, inkontynencja moczowa/ stosowane są podkłady na noc. Pomoc ambulatoryjna przychodzi codziennie w celu założenia i ściągnięcia rajstop uciskowych. Seniorka porusza się przy rollatorku, samodzielnie wykonuje higienę ciała, ubiera się/ rozbiera, je i pije samodzielnie, stan odżywiania normalny. Zdarza się, że korzysta w nocy z toalety, ale nie wymaga pomocy. Podopieczna jest osobą przyjazną, ciepłą, serdeczną.
Do zadań opiekunki należy: zakupy, gotowanie, sprzątanie.
Warunki socjalne: wieś, dom jednorodzinny, sklepy w odległości ok.30 minut (wymagane prawo jazdy), własny pokój, łazienka, TV, internet

Wymagania stanowiska: Oferta skierowania dla Pań z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, prawo jazdy, można palić na zewnątrz

Oferujemy: Legalna forma współpracy, terminowa wypłata, wybór waluty wynagrodzenia, bonusy, organizacja i pokrycie kosztów podróży, karta EKUZ i A1, opieka koordynatora.

STAWKA 1750 EURO NETTO

Skontaktuj się z nami juz dziś!

TEL. 573-248-000