Dodane przez dobraopiekaw 13 grudnia 2023

.Pani Maria 92 l, Bonn, 53113, start 05.01.24, 1800 EURO

Miejsce pracy: Bonn, 53113,

Start zlecenia 05.01.24

Opis zlecenia:  Pani Maria ma 92 lata, 150 cm wzrostu i waży 40 kg. Nie posiada żadnego stopnia niepełnosprawności. Choruje na osteoporozę, zaburzenia rytmu serca, depresję, reumatyzm, ma trudności z poruszaniem się - porusza się przy pomocy laski, miewa sporadycznie problemy z pamięcią, ale jest bardzo bystrą osobą, o jasnym umyśle. Samodzielnie się ubiera i rozbiera, samodzielnie też spożywa posiłki. Potrzebuje wsparcia przy codziennych czynnościach i w prowadzeniu domu. W nocy wybudza się 1-2 razy, by skorzystać z toalety, ale pomoc opiekunki nie jest potrzebna.

Seniorka jest osobą skromną, pełną humoru, wie czego chce i jest pewna siebie. Lubi spędzać czas w ogrodzie interesują ją codzienne tematy.
Rytm dnia: pobudka 8.30, śniadanie 9.00, obiad 13.00, kolacja 19.30 i cisza nocna ok. 22.00.
Obowiązki: gotowanie, pranie, sprzątanie, zmywanie, zakupy, rozmowy z podopieczną.
Warunki socjalne: miasto, blisko centrum, dom jednorodzinny, do dyspozycji opiekunki pokój z osobną łazienką, tv oraz internet, czas wolny, sklepy ok 5-10 min pieszo od domu.

Wymagania stanowiska: Oferta skierowana do pań z dobrą znajomością języka niemieckiego

Oferujemy: Legalna forma współpracy, terminowa wypłata, wybór waluty wynagrodzenia, bonusy, organizacja i pokrycie kosztów podróży, karta EKUZ i A1, opieka koordynatora.

STAWKA 1800 EURO NETTO MIESIĘCZNIE

Skontaktuj się z nami juz dziś!

TEL. 573-248-000