Dodane przez Curaform 26 stycznia 2024

Opiekunka do pani w Norymberdze -474/02

Miejsce pracy: Niemcy, Nürnberg

Opis zlecenia

Poszukujemy Pani z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ : Pani 93 lata /150 cm / 40 kg , początkowa demencja, zawał serca/choroba serca, porusza się samodzielnie z laską lub balkonikiem, trzeba uważać żeby nie upadła, umysłowo w miarę sprawna, samodzielna w toalecie, problem z pamięcią krótkotrwałą. Nie ma czucia w palcach, więc trzeba jej jedzenie kroić na małe kawałeczki, wtedy może jeść samodzielnie. Jej napoje zawsze muszą być ciepłe. Pani spokojna, dużo śpi w ciągu dnia, jest komunikatywna. Lubi spacery, kiedyś ogród i kwiaty. W tygodniu popołudniu (ok. 14,00 do 18.00) przychodzi jej przyjaciel i spędza z nią czas - jest to czas wolny dla Opiekunki.

Pani mieszka sama w mieszkaniu 3 pokojowym , miasto, zakupy 5 min,

DLA OPIEKUNKI: pokój, Internet, TV

Termin zlecenia od: 17.02.2024

Lokalizacja: 90473 Nürnberg

Kwota netto: do 1550 EUR

Obowiązki

  • pomoc w higienie ciała oraz higienie intymnej,
  • pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
  • pomoc w podawaniu posiłków i płynów,
  • przypominanie o przyjmowaniu leków,
  • prace domowe w zakresie : zakupy, sprzątanie, gotowanie, pranie, podlewanie kwiatów.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w opiece,
  • język NIEMIECKI w stopniu komunikatywnym.

 Naszym Opiekunkom oferujemy :

- sprawdzone oferty

- legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy

- atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności

- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia

- opłacanie składek do niemieckiego systemu ubezpieczeń

- dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech

- pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu:

Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106,-107 ; 530 074 204

mail: m.laskowska@curaform.pl