Dodane przez apn_opieka 20 lutego 2024

APN Sentium - Opieka nad Panem w Oberkirch - 1650€ netto/m-c

Miejsce pracy: Oberkirch

Oferta: od 17.03.2024 na 8 tyg
Miejscowość: 77704 Oberkirch
Wynagrodzenie: 1650€ netto/m-c

Opieka:

Pan Klaus ma 172 cm wzrostu /67 kg ,87 lat porusza się pomalutku za pomocą rollatora. Kilka lat temu miał zawał serca, obecnie jest po udarze, ma lekki lewostronny paraliż. Nadciśnienie tętnicze jest uregulowane tabletkami. Cukrzyca należy stosować dietę cukrzycową. Potrzebuje pomocy przy podstawowych czynnościach jak: pomoc przy wstawaniu z łóżka, higienie ciała, zaprowadzeniu do toalety, czy pomoc przy ubieraniu oraz rozbieraniu się. W ciągu dnia podopieczny nosi wkładki. Lubi spacery.
Rytm dnia: około 07:00 - podopieczny wstaje, między 14:00 - 15:00 drzemka popołudniowa, około 22:00 -podopieczny idzie spać
1 x w tyg w piątek podopieczny chodzi do dziennego pobytu w domu starców. Dom około 140 qm z ogrodem w małym miasteczku. Auto z automatyczną skrzynią biegów Mercedess B - Klasse. Pokój opiekunki znajduje się na piętrze własną łazienką.

Obowiązki: pomoc w czynnościach życia codziennego (ubieranie, higiena, korzystanie z toalety, itd.), prowadzenie gospodarstwa domowego, gotowanie, sprzątanie, zakupy.

Warunki mieszkaniowe: Pokój opiekunki znajduje się na piętrze własną łazienką.

Wymagania: dobra znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:

ZUS od średniej krajowej
zwrot kosztów podróży
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
formularz A1, karta EKUZ

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt telefoniczny:
690 520 916
CV na adres: roksana.kwiatkowska@apnsentium.pl