Dodane przez apn_opieka 22 lutego 2024

APN Sentium - Opieka nad Młodą Dziewczyną w Freilassing - 1450€ netto/m-c

Miejsce pracy: Freilassing

Oferta: od 15.03.2024 na 8 tyg
Miejscowość: 83395 Freilassing
Wynagrodzenie: 1450-1550€ netto/m-c

Opieka:

Do objęcia opieką Anna. Anna ma 17 lat, 136 cm i ok 30 kg. Dziewczyna jest opóźniona w rozwoju, ma małogłowie. Porusza się z pomocą wózka. Występują kłopoty z mową. Dziewczyna rozpoznaje osoby, nie ma zaburzeń orientacji miejscowo-czasowej. Anna nosi pieluchomajtki. Dieta normalna, występują kłopoty z przełykaniem pokarmu, należy kroić pożywienie w mniejsze kawałki. Plan dnia uregulowany, pobudka 7:15, chodzi spać koło 20:30. Anna jest codziennie od poniedziałku do piątku w szkole (od 7:45 do 16:30 w szkole).

Obowiązki: pomoc w czynnościach życia codziennego.

Warunki mieszkaniowe: Dla opiekunki oddany mamy standardowo wyposażony pokój z dostępem do Internetu z TV, własnym WC i łazienką w domku jednorodzinnym z ogrodem w małej miejscowości (18 tys. mieszkańców) Przychodzi rehabilitant. Anna mieszka razem z mamą.

Wymagania: podstawowa znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:

ZUS od średniej krajowej
zwrot kosztów podróży
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
formularz A1, karta EKUZ

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt telefoniczny:
690 520 916
CV na adres: roksana.kwiatkowska@apnsentium.pl