Dodane przez Curaform 27 lutego 2024

Opiekunka do pani Langenpreising 480/01

Miejsce pracy: Niemcy, Langenpreising

Poszukujemy Pani z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ : Pani 90 lat /60 kg/165 cm , średnia demencja, inkontynencja, bóle pleców. Pani na dzień dzisiejszy głównie leżąca, współpracuje + wózek inwalidzki. Umysłowo sprawna ale czasem dezorientacja co do czasu i miejsca. Inkontynencja moczu-pampersowana. Słabo słyszy i widzi.

Pani mieszka w domu z mężem, który nie potrzebuje opieki jest sprawny i aktywny. Dom wielorodzinny, mieszkanie 95 m2, 4 pokoje, zakupy 5 min.

DLA OPIEKUNKI : jest internet, oddzielna łazienka/WC i oddzielny pokój dla opiekunki.

Termin zlecenia od: 09.03.2024

Kwota netto: do 1600 EUR

Obowiązki

  • pomoc w higienie ciała oraz higienie intymnej,
  • pomoc w korzystaniu z toalety,
  • pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
  • pomoc w podawaniu posiłków i płynów,
  • przypominanie o przyjmowaniu leków,
  • prace domowe w zakresie : zakupy, sprzątanie, gotowanie, pranie, podlewanie kwiatów.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w opiece,
  • język NIEMIECKI w stopniu komunikatywnym,

Naszym Opiekunkom oferujemy :

- sprawdzone oferty

- legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy

- atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności

- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia

- opłacanie składek do niemieckiego systemu ubezpieczeń

- dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech

- pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu:

Curaform 24 Tel.: 32 33-93-105 ;

Mobil: +48 794409300
e.labuz@curaform.pl