Dodane przez apn_opieka 27 lutego 2024

APN Sentium - Opieka nad Panią w Augsburgu - 1800€ netto/m-c

Miejsce pracy: Augsburg

Oferta: od 06.03.2024 na 6 tyg
Miejscowość: 86163 Augsburg
Wynagrodzenie: 1800€ netto/m-c

Opieka:

Do objęcia opieką pani Erika: 82 lata, 143 cm i ok. 49 kg . Pani porusza się z pomocą rollatora lub laski. Choruje na Parkinsona, osłabienie starcze oraz nadciśnienie. Dodatkowo występuje inkontynencja moczowa (wkładki) . Orientacja i komunikacja pozostają niezaburzone - pani nosi okulary do czytania. Dieta normlana, brak alergii pokarmowych. Plan dnia uregulowany, pobudka 8:30, 2h popołudniowa przerwa, 21:30 podopieczna udaje się na spoczynek. Podopieczna mieszka wraz z mężem w domku jednorodzinnym. Dla opiekunki standardowo wyposażony pokój z dostępem do Internetu z TV. Pani Erika niedawno złamała ramię, w związku z tym należy panią w wspomóc w codziennych czynnościach takich jak ubieranie i rozbieranie się, pomoc w czynnościach toaletowych, nie ma transferu, noce spokojne. Córka mieszka 20 minut drogi od rodziców, pomaga robić cięższe zakupy w razie potrzeby.

Obowiązki: pomoc w czynnościach życia codziennego takich jak ubieranie i rozbieranie się, pomoc w czynnościach toaletowych; prowadzenie gospodarstwa domowego, gotowanie, sprzątanie.

Warunki mieszkaniowe: standardowo wyposażony pokój z dostępem do Internetu z TV.

Wymagania: dobra znajomość j. niemieckiego oraz prawo jazdy.

Oferujemy:

ZUS od średniej krajowej
zwrot kosztów podróży
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
formularz A1, karta EKUZ

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt telefoniczny:
690 520 916
CV na adres: roksana.kwiatkowska@apnsentium.pl