Dodane przez apn_opieka 05 marca 2024

APN Sentium - Opieka nad Panem w Pforzheim - 1700€ netto/m-c

Miejsce pracy: Pforzheim

Oferta: od 28-03-2024 na 6 tygodni
Miejscowość: 75175 Pforzheim
Wynagrodzenie: 1700€ netto/m-c

Opieka:

Pan Heinz, lat 88. Senior choruje na woreczek żółciowy i ma problemy z oddychaniem. Porusza się za pomocą laski lub rollatora. Orientację ma niezachwianą - brak demencji. Nie ma również problemu ze słuchem, widzeniem i wzrokiem. Senior chodzi sam do toalety.
Rytm dnia: Wstaje ok. 8.00, toaleta poranna i śniadanie. Następnie czyta gazetę lub rozwiązuje krzyżówki. Następnie je obiad i robi sobie drzemkę. Obecnie sporo śpi. Później ogląda tv. Chodzi spać ok. 21-22.00. Nie wymaga pomocy w nocy. Podopieczny jest miłym i spokojnym człowiekiem. Wcześniej pracował jako nauczyciel.

Obowiązki: pomoc w czynnościach życia codziennego (ubieranie, rozbieranie, utrzymanie higieny, przygotowywanie posiłków), prowadzenie gospodarstwa domowego, wspólne spacery, kontrola leków.

Warunki mieszkaniowe: Podopieczny mieszka wraz z żoną w domu jednorodzinnym w Phorzheim. Żona jest obecnie w szpitalu i nie wiadomo, czy w ogóle wróci do domu. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój i dostęp do internetu.

Wymagania: dobra znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:

ZUS od średniej krajowej
zwrot kosztów podróży
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
formularz A1, karta EKUZ

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt telefoniczny:
690 520 916
CV na adres: roksana.kwiatkowska@apnsentium.pl