Dodane przez Herznet24 08 marca 2024

PRACA W DOMU STARCÓW 7,5H dziennie, wolne dni/ GEWERBA

Miejsce pracy: 89179 Beimerstetten

Zlecenie jako pomoc w rodzinnym i niewielkim domu starców od 15.03.2024
7,5 godziny dziennie plus wolne dni w tygodniu!

Miejscowość: 89179 Beimerstetten

Praca na 3 zmiany:
1) od 6:00 do 13:30
2). od 12:30 do 20:00
3). od 8:00 do 15:30

Zadania opiekunki:
- kontrola temperatury w pomieszczeniach i pokojach seniorów,
- przygotowanie posiłków dla seniorów (wyłożenie chleba na talerzyk, pokrojenie wędliny itd.),
- posporzątanie po posiłkach,
- pomoc w przygotowaniu posiłków,
- umycie podłogi,
- zmiana pościeli,
- dezynfekcja sprzętów,
- utrzymanie czystości,
- towarzyszenie seniorom.

Opiekunka ma zapewniony własny pokój w mieszkaniu oddalonym od Altenheim o 15 min pieszo. Mieszkanie jest z przechodnią łazienką i kuchnią.

Opiekunka ma zapenwiony również przydział pieniężny na własne wyżywienie i zakupy.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- umiejętność pracy zgodnie z wytyczonym harmonogramem,
- dbanie o dobre imię firmy.

Możliwa forma współpracy i stawka:
- umowa niemiecka/ 3000€ netto za zlecenie 8 tygodni.

Jeśli posiadasz Gewerbę niemiecką, również jest taka możliwość zatrudnienia!

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Zadzwoń!

>>> 668 970 750