PersonelGroup
Personel Group
Agencja zatrudnienia
Obecnie rekrutuje
0 / 5
Zarobki
0
/ 5
Warunki umowy
0
/ 5
Dopasowanie oferty
0
/ 5
Jakość obsługi
0
/ 5
Liczba oddziałów
0
/ 5

O firmie

Główną domeną Personel Group jest opieka nad osobami starszymi w Niemczech. Opiekujemy się przede wszystkim tymi osobami starszymi, które zdecydowały, że jesień życia spędzą w swoich domach, rezygnując tym samym z opieki oferowanej na przykład przez domy spokojnej starości.

Rekrutujemy, zatrudniamy i delegujemy opiekunki osób starszych do pracy w Niemczech. Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży opiekuńczej. Ponieważ przez lata gromadziliśmy wiedzę na temat rynku opiekuńczego – pracując dla największych agencji pracy w Polsce – możemy dzisiaj zagwarantować Ci najlepsze warunki zatrudnienia. Suma naszych doświadczeń przekłada się na Twoje zadowolenie z pracy!

Personel Group to nowa jakość na rynku usług opiekuńczych. Wartości, jakimi kierujemy się na co dzień, to:

 • UCZCIWOŚĆ
 • RZETELNOŚĆ
 • ODPOWIEDZIALNOŚĆ
 • PROFESJONALIZM

Opiekunkom osób starszych oferujemy bezpieczne i legalne zatrudnienie oraz godne wynagrodzenie za wykonywaną pracę.

Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie pewność, że wyjeżdżasz do pracy jako opiekunka osób starszych legalnie i na sprawdzoną ofertę. Personel Group tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji, zatrudnianiu i delegowaniu personelu opiekuńczego i medycznego między innymi do Niemiec. Dzięki temu wiemy, jak zapewnić Ci atrakcyjne oferty pracy w Niemczech oraz najlepsze warunki zatrudnienia, a Ty możesz czuć się bezpiecznie. Wykorzystując nasze doświadczenie, możemy zagwarantować Ci satysfakcjonującą i bezpieczną pracę.

Jak to przekłada się na praktykę? Kandydatkom do pracy w charakterze opiekunki osób starszych przekazujemy pełną informację na temat proponowanej oferty pracy w Niemczech. Wysyłamy opiekunki tylko i wyłącznie na sprawdzone oferty. Pozostajemy w stałym kontakcie z personelem przebywającym w Niemczech. Do dyspozycji opiekunek pozostają nasi pracownicy – opiekunowie wyjazdu. Gwarantujemy wynagrodzenie w wysokości nawet 1400 euro!

Do naszej bazy codziennie trafiają nowe oferty pracy w Niemczech. Dzięki temu możemy zaproponować Ci pracę odpowiadającą Twoim preferencjom. Nasz zespół zaprezentuje Ci oferty pracy jako opiekunka osób starszych na podstawie przedstawionych przez Ciebie kryteriów.

Zadecydujesz, jakiej płci będzie Twój podopieczny, a także w jakim będzie stanie zdrowia. Zadbamy, aby Twój wyjazd do pracy był komfortowy i aby oferta była zgodna z Twoimi oczekiwaniami.

 • Zasięg działaności

  Opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi na terenie Niemiec, Szwajcarii, Holandii.

 • Aktualny status

  Poszukujemy pracowników

 • Posiadamy oferty pracy

  za granicą

 • Firma ma status agencji zatrudnienia

  Tak

 • Numer NIP

  6783153934

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.