Zarobki
3
/ 5
Warunki umowy
3
/ 5
Dopasowanie oferty
3
/ 5
Jakość obsługi
3
/ 5
Liczba oddziałów
3
/ 5

O firmie

Dla ANGEL CARE 24 najważniejszy jest człowiek. Zarówno ten, który potrzebuje pomocy jak i ten który tej pomocy udziela. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań by sprostać temu przekonaniu. Z ogromnym zaangażowaniem troszczymy się o naszych podopiecznych i o naszych pracowników.

 

Wieloletnie doświadczenie pracowników ANGEL CARE 24 przekłada się na to, że bardzo dobrze rozumiemy problematykę związaną z opieką osób starszych. Zapewniamy nie tylko opiekę w domu osobom starszym, jak również odpowiedni dobór opiekunek/opiekunów mając zawsze na uwadze aby podopieczny jak i pracownik czuli się komfortowo. Nieustannie monitorujemy zadowolenie naszych klientów jak i samopoczucie i sytuacje naszego personelu. Tym samym dajemy naszym pracownikom gwarancję, że zawsze mogą liczyć na kontakt z nami i stałą opiekę od rekrutacji aż po wyjazd i powrót do Polski. Nie lekceważymy żadnych zgłoszeń, postulatów czy potrzeb i nigdy nie zostawiamy naszych pracowników za granicą bez pomocy.

 

Bardzo cenimy rzetelność, profesjonalizm, uczciwość i wysoką jakość świadczonych usług, dlatego rodzinom i naszym pracownikom dajemy możliwość wyboru osób, z którymi chcą współpracować.

  • Zasięg działaności

    Współpracujemy z Partnerami z całych Niemiec, tym samym jesteśmy w stanie zagwarantować naszym pracownikom różnorodność i ciągłość ofert oraz stabilne i pewne zatrudnienie. Starannie weryfikujemy zgłaszające się rodziny, dopełniamy wszelkich formalności związanych z wyjazdem, organizujemy przejazd naszym pracownikom oraz dbamy o prawidłowy przebieg zatrudnienia.

  • Firma ma status agencji zatrudnienia

    Nie

  • Numer NIP

    967 142 49 96

Oferty pracy (57) Zobacz wszystkie

OPIEKUN DO SAMOTNEGO SENIORA W OK. WESTERWALD - START OD

Miejsce:57629 NORKEN, OK. WESTERWALD, NADRENIA-PALATYNAT.
Dodane: 28 lipca 2021

ZMIANA - OPIEKUNKA DO MAŁŻEŃSTWA W DÜSSELDORF - START

Miejsce:40599 DÜSSELDORF, NADRENIA PÓŁNOCNA-WESTFALIA.
Dodane: 28 lipca 2021
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.