Czy można znaleźć prace opiekunki w Austrii?

07 listopada 2015 12:38 / 1 osobie podoba się ten post
No to poczekajmy az Andrzej sie pochwali jak bardzo "prywatnie" pracuje
07 listopada 2015 13:17
I tak więcej niż w Niemczech przez firmę czy prywatnie, w Szwajcarii jest dużo Czechów i Słowaków, to oni psują rynek pracy.
1800 Franków na czysto, umowa legalna, ubezpieczenie, zezwolenie na pobyt.
07 listopada 2015 13:57

Regulamin! Moderator

07 listopada 2015 14:06
Czyli jesteś - jak wynika z wysokości wynagrodzenia - przez niemiecką firmę pośredniczącą. Bo firmy szwajcarskie płacą zdecydowanie więcej...
07 listopada 2015 14:11 / 4 osobom podoba się ten post
andrzejjetset

Regulamin! Moderator

Zaczepny jestes. Po pierwsze to co niektore w pracy sa i nie zawsze maja czas na siedzenie na forum. Po drugie, te co w pracy nie sa (np.ja)tez nie maja obowiazku przebywac na forum non stop. Po trzecie...az takie interesujace to byc dla kazdego nie musi by pytac czy komentowac... Po czwarte... Co tu duzo komentowac? Ze zarabiasz wiecej niz w DE? A na zakupach juz byles? Porownales sobie ceny? 
07 listopada 2015 14:34 / 4 osobom podoba się ten post
andrzejjetset

Regulamin! Moderator

Trwamy w zachwycie i....odebrało nam mowę
07 listopada 2015 15:22 / 3 osobom podoba się ten post
andrzejjetset

I tak więcej niż w Niemczech przez firmę czy prywatnie, w Szwajcarii jest dużo Czechów i Słowaków, to oni psują rynek pracy.
1800 Franków na czysto, umowa legalna, ubezpieczenie, zezwolenie na pobyt.

No to nie za bardzo masz czym sie chwalić kolego. To nie jest Szwajcarska firma. To nasze agencje wysyłaja na scisle okreslonych warunkach a jak z pozwoleniem to na 100 % nie wiem. Ale zaraz zapytam koleżanke bo ona własnie jest delegowana przez nasza agencje. Wiem ,że opiekunki pracuja bez meldunku a więc to jest cos nie tak. 1800 Franciszow to juz jakis grosz ale nie ma co umierac z zachwytu.

Ola ? mam racje , czy nie? A co do psucia rynku pracy to sie z oba nie zgodzę. Czesi i Slowacy pracuja w Szwajcarii od bardzo dawna i maja ugruntowana renome.To oni raczej o nas moga mowić,że to my psujemy im rynek pracy. Ale oni nie sa tacy
07 listopada 2015 17:17 / 1 osobie podoba się ten post
moncherie

Zaczepny jestes. Po pierwsze to co niektore w pracy sa i nie zawsze maja czas na siedzenie na forum. Po drugie, te co w pracy nie sa (np.ja)tez nie maja obowiazku przebywac na forum non stop. Po trzecie...az takie interesujace to byc dla kazdego nie musi by pytac czy komentowac... Po czwarte... Co tu duzo komentowac? Ze zarabiasz wiecej niz w DE? A na zakupach juz byles? Porownales sobie ceny? 

a co napisał, bo kurna nie zdążyłam :)
chociaż w skrócie  :)
07 listopada 2015 17:34 / 2 osobom podoba się ten post
Tak, Mleczko - masz rację!!! Moncherie - riposta w punkt:):):) - pewnie na zakupach nie był...a jak pójdzie... to się dopiero zdziwi...
07 listopada 2015 17:43
agamor

a co napisał, bo kurna nie zdążyłam :)
chociaż w skrócie  :)

Najpierw się nie zorientowałam, cóż zakręcona dzis z lekka jestem bo jutro kierunek dom ale skojarzyłam :):):) Był niezadowolony, że nikt mu nie odpowiada...
07 listopada 2015 17:59
Ja wszedłem po Słowaczce która nawywijała, zgadzam się że stawki są wyższe, bo jak czytasz oferty, to stawki za godzinę są od 23 do 35 Frankow. Zgodziłem się na 1800Franków, bo w Niemczech przez firmę jest mniej, po drugie tutaj jestem prywatnie, ale przede wszystkim chodzi mi o Szwajcarskie referencje, jak się je ma to inna gadka z potencjalnymi oferentami, ja działam powoli, ale skutecznie. CI WSZYSCY co mówili o zakupach zapomnieli że robię je za kasę podopiecznego!!! Dla siebie nie muszę nic kupować, he he,...
07 listopada 2015 18:01 / 1 osobie podoba się ten post
Oj doda 1961 nie idź w ślady tej drugiej dody...
07 listopada 2015 18:28 / 1 osobie podoba się ten post
andrzejjetset

Oj doda 1961 nie idź w ślady tej drugiej dody...

No cos Ty. Ja cięzko pracująca kobieta jestem i tez mam 1800, tyle ze euro :) i też z tego powodu trwam w zachwycie juz 5 lat
No ale żeby Ci nie było przykro, to powiem ze jest to kwota brutto
07 listopada 2015 18:42
doda dziękuję za szczerość, ja mam maila w profilu, jak chcesz popisać to daj znać, wtedy możemy się umówić na skype, zrob co uważasz, pozdrawiam
07 listopada 2015 18:48 / 7 osobom podoba się ten post
andrzejjetset

doda dziękuję za szczerość, ja mam maila w profilu, jak chcesz popisać to daj znać, wtedy możemy się umówić na skype, zrob co uważasz, pozdrawiam

Ciekawe jak by tak Doda napisała , że zarabia 950 e na łapkę to też byś się umawiał na rozmowy skypowe ? .....musi materialista jesteś .... Nie ma to tamto , nawet Cię można pochwalić , bo grosz do grosza......