Czy można znaleźć prace opiekunki w Austrii?

07 listopada 2015 19:06 / 4 osobom podoba się ten post
Andrzej tak tylko co do zakupow... Kazda z nas to corka, matka, babcia, zona, kochanka Malo ktora z pusta torba, ale za to pelnym portfelem, do domu wraca. Jakies prezenty wypada po dluzszej nieobecnosci bliskim zrobic. Dlatego spytalam czy na zakupach dla siebie juz byles
07 listopada 2015 19:42 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ciekawe jak by tak Doda napisała , że zarabia 950 e na łapkę to też byś się umawiał na rozmowy skypowe ? .....musi materialista jesteś :-).... Nie ma to tamto , nawet Cię można pochwalić , bo grosz do grosza......:-):-):-)

Barbaro, to pewnie mój strój służbowy  i tutaj załączony,zadziałał na wyobraźnię Skypa mam tylko dla przyjaciół, więc trzeba się postarać, żeby dostac namiary . Podoba mi się jednak Twój tok myslenia

P.s dla tych bez poczucia humoru, donoszę, że to oczywiscie zarty są. ŻARTY
07 listopada 2015 22:22 / 1 osobie podoba się ten post
Monchrie, ja mogę zrobić zakupy w niemczech, jeżdżę własnm samochodem, nie jestem zależny od busów, jadę tam gdzie chcę, kiedy chcę, a towary takie same.
07 listopada 2015 22:26
a odnośnie Ciebie doda, wysłałem Ci zaproszenie do grona przyjaciół, więc jak mnie zaakceptujesz to mam szansę dostać Twoje namiary. Pozdrawiam
07 listopada 2015 22:37 / 3 osobom podoba się ten post
andrzejjetset

a odnośnie Ciebie doda, wysłałem Ci zaproszenie do grona przyjaciół, więc jak mnie zaakceptujesz to mam szansę dostać Twoje namiary. Pozdrawiam

Andrzeju, pozwól że zapytam, czym zasłuzyłam sobie na takie zainteresowanie z Twojej strony? Zaproszenie do przyjaciół widziałam, narazie rozważam ;)
08 listopada 2015 08:08
Witam doda, ja jak widać z profilu mam swoje 52 lata, chętnie pogadam z kimś, kto już ma jakieś doświadczenie życiowe, o czym będę rozmawiać z siksą w wieku do 30 lat? Pozdrawiam
08 listopada 2015 08:15 / 7 osobom podoba się ten post
andrzejjetset

Witam doda, ja jak widać z profilu mam swoje 52 lata, chętnie pogadam z kimś, kto już ma jakieś doświadczenie życiowe, o czym będę rozmawiać z siksą w wieku do 30 lat? Pozdrawiam

Że się tak wtrącę : świete słowa Andrzejku , świete słowa ! ....ino , że w drugą stronę to też tak jakoś idzie : 30 letnie " siksy " z facetami po 50-tce też nie chcą za wiele gadać .....zależy z " jakimi " , bo bywa , że siksy z 70 latkami mają o czym gadać ......z mądrymi facetami oczywiście
....Doda !!! ale Ci sie trafiło ....niczym slepej kurze ziarno
08 listopada 2015 09:33 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Że się tak wtrącę : świete słowa Andrzejku , świete słowa ! ....ino , że w drugą stronę to też tak jakoś idzie : 30 letnie " siksy " z facetami po 50-tce też nie chcą za wiele gadać .....zależy z " jakimi " , bo bywa , że siksy z 70 latkami mają o czym gadać ......z mądrymi facetami oczywiście :-):-):-)
....Doda !!! ale Ci sie trafiło ....niczym slepej kurze ziarno :-)

.....bo we mnie jest sex......
[video][/video]
08 listopada 2015 10:15 / 1 osobie podoba się ten post
Wiesz z tym sexem na odległość jest problem, musisz sobie poradzić inaczej
08 listopada 2015 10:55 / 2 osobom podoba się ten post
andrzejjetset

Wiesz z tym sexem na odległość jest problem, musisz sobie poradzić inaczej

Ale jak ? masz jakis pomysł ?
08 listopada 2015 11:25
Najlepiej znaleźć drugą osobę, jeśli nie masz drugiej osoby użyj zabawek
08 listopada 2015 11:27 / 1 osobie podoba się ten post
andrzejjetset

Najlepiej znaleźć drugą osobę, jeśli nie masz drugiej osoby użyj zabawek:kapiel:

Jakich?
08 listopada 2015 11:31 / 4 osobom podoba się ten post
andrzejjetset

Najlepiej znaleźć drugą osobę, jeśli nie masz drugiej osoby użyj zabawek:kapiel:

No wiesz co? co ja Balbinka z kaczorem ? z piorami ? w zyciu
08 listopada 2015 11:34 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

No wiesz co? co ja Balbinka z kaczorem ? z piorami ? w zyciu:-):-):-):-)

Chyba z gumą chciałaś napisać
08 listopada 2015 11:39 / 5 osobom podoba się ten post
Ewelina1

Chyba z gumą chciałaś napisać:-):-)

Widze kaczke w wannie. Nie wiem czy gumę ma