Kim jestesmy z zawodu?

28 listopada 2013 22:17 / 3 osobom podoba się ten post
Uśmiałam się serdecznie z tego plucia i protez. Do końca życia nie zapomnę jak mój tata raz w życiu się upił i .... zgubił protezę. Znalazła się po kilku dniach w budzie u psa!!!

Jeżeli chodzi o zawody to jestem chyba największym dziwolągiem, mam ich 4 i we wszystkich o dziwo pracowałam: oligofrenopedagog, surdopedagog, filozof i ... matematyk. Kontrast doskonały
28 listopada 2013 22:18
ORIM

ja tez ale ale Ty i anonimowa chcialyscie po 5-7 kg zrzucic ha ha Polecam lekture j/w

Lepiej po powrocie do Pl ,pojde na basen i sobie poplywam....Dobrze mi zrobi i na zdrowie i na wage:)
Bardzo ubolewam,ze nie mam basenu w poblizu.Jest jakies tam centrum zdrowia i wszystko,ale basenu niet:(
28 listopada 2013 22:19 / 2 osobom podoba się ten post
anmar

Uśmiałam się serdecznie z tego plucia i protez. Do końca życia nie zapomnę jak mój tata raz w życiu się upił i .... zgubił protezę. Znalazła się po kilku dniach w budzie u psa!!!

Jeżeli chodzi o zawody to jestem chyba największym dziwolągiem, mam ich 4 i we wszystkich o dziwo pracowałam: oligofrenopedagog, surdopedagog, filozof i ... matematyk. Kontrast doskonały

Noz czlowiek -  Orkiestra Psychiczny......Bez urazy:)
28 listopada 2013 22:39 / 1 osobie podoba się ten post
Hogata , to ja chyba też dziwolag bo : wprawdzie tylko 3 zawody wyuczone :), też w nich pracowałam ale połaczenie inzyniera od kompozytów z psychologiem i jeszcze informatykiem - projektantem procesów produkcyjnych widzisz jaki dało efekt : opiekunka seniora - sorry teraz wumowie mam : aasystentka seniora :) ale czytajac po polsku - robocop :)
28 listopada 2013 22:39
Może ktoś mi przetłumaczy te dwa piewsze zawody na niemiecki? Żaden translatror nie potrafi, hi hi
28 listopada 2013 22:44
Usunięty

Hogata , to ja chyba też dziwolag bo : wprawdzie tylko 3 zawody wyuczone :), też w nich pracowałam ale połaczenie inzyniera od kompozytów z psychologiem i jeszcze informatykiem - projektantem procesów produkcyjnych widzisz jaki dało efekt : opiekunka seniora - sorry teraz wumowie mam : aasystentka seniora :) ale czytajac po polsku - robocop :)

O Jezusiu kochanienki,ja tam moze dyplomow tyle co Wy nie mam,ale ojojojojojojojojoj,a teraz jestem opiekunka:) E tam ,ja nie narzekam,mam pieniadze,mam z czego zyc,moje dzieci nie gloduja i jest BARDZO DOBRZE.):):)
28 listopada 2013 22:45 / 2 osobom podoba się ten post
anmar

Może ktoś mi przetłumaczy te dwa piewsze zawody na niemiecki? Żaden translatror nie potrafi, hi hi

Tu nie ma co tłumaczyć - patrzac na poziom niemieckich dzieci w Grundschule ;)  - to każdy Lehrer to oligofenopedagog .
28 listopada 2013 22:46
Jak w dalszym ciągu pozostaną gi mnazja to poziom u nas będzie taki sam!!
28 listopada 2013 22:48 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

O Jezusiu kochanienki,ja tam moze dyplomow tyle co Wy nie mam,ale ojojojojojojojojoj,a teraz jestem opiekunka:) E tam ,ja nie narzekam,mam pieniadze,mam z czego zyc,moje dzieci nie gloduja i jest BARDZO DOBRZE.):):)

toz ja tez opiekunka - sorry : asystentka seniora - dobrze , że nie wpisano mi w umowie : specjalista od wymiany pampersa :) ta asystentka bardziej pasowała rodzince mojej podopiecznej :) a mnie to loto - papmersa wymienć trza i tyle :) oczywiście za godziwe ojro . I tez mi teraz z tym jest dobrze .
28 listopada 2013 22:52
Usunięty

toz ja tez opiekunka - sorry : asystentka seniora - dobrze , że nie wpisano mi w umowie : specjalista od wymiany pampersa :) ta asystentka bardziej pasowała rodzince mojej podopiecznej :) a mnie to loto - papmersa wymienć trza i tyle :) oczywiście za godziwe ojro . I tez mi teraz z tym jest dobrze .

Buahahahahahahahahahahhahaha:D:D:D:D:D:D
Teraz cos skrobne....
Nie urodzilam sie Ksiezniczka,nie jestem Materialistka,wole zyc ze soba w zgodzie i zapier....c ,niz umrzec ze slowami w ustach"DLACZEGO JA?":)
28 listopada 2013 22:52 / 1 osobie podoba się ten post
Basiu, dyplomami to wielu w obecnych czasach może sobie pewną część ciała wytrzeć. Dziewczyny pisały wcześniej jak to w szkolnictwie bywa. Co mi dały te wszystkie dyplomy i tyrańcza nieraz praca z osobami niepełnosprawnymi albo z rozwydrzoną młodzieżą? Głodową prawie emeryturę czyli tyle że za dużo żeby umrzeć i za mało żeby żyć!!
28 listopada 2013 22:58
Anmar - poczytałam twój profil i zauwazyłam , że interesuje cie psychologia . Jak bedziesz miała chwilke to poszukaj w necie artykulów na temat : teoria manipulacji psychologicznej . raczej w tym temacie pojawiaja sie atykuły ale i ksiązki np Stefańczyka , Bandlera , albo Roberta Ciadiniego - ciekawe i niekróre rzczy przydają się w naszej pracy zwłaszcza jak masz pacjenta tzw "trudnego z charakteru " -
28 listopada 2013 23:03
Na temat psychomanipulacji poczytałam już sporo. Moim konikiem w zasadzie jest psychologia kliniczna
29 listopada 2013 09:25 / 1 osobie podoba się ten post
Ja tak mało piszę , bo czasu mam nało , ale z czytaniem nadążam.Jaka jest tu różnorodność zawodów , to nawet nie myślałam .
Mój zawód to zdobnik kryształów i szkieł ozdobnych, w którym przepracowałam 26lat, a także technolog szkła.Co mi po zawodzie jak nie ma gdzie pracować.Huty szkła polikwidowali , bo nic nie jest juz potrzebne w naszym kraju.
29 listopada 2013 09:31
ivetta

Ja tak mało piszę , bo czasu mam nało , ale z czytaniem nadążam.Jaka jest tu różnorodność zawodów , to nawet nie myślałam .
Mój zawód to zdobnik kryształów i szkieł ozdobnych, w którym przepracowałam 26lat, a także technolog szkła.Co mi po zawodzie jak nie ma gdzie pracować.Huty szkła polikwidowali , bo nic nie jest juz potrzebne w naszym kraju.

Mój zawód jest trochę podobny do twojego - formierz ,monter elementów szklanych .Zajmowałam się produkcją lamp stoboskopowych ,kinowych na lotniska i co mi teraz po tym :(