Chodakowska - ćwiczy ktoś?

25 czerwca 2015 15:35 / 1 osobie podoba się ten post
izanami

jest na necie coś takiego jak odchudzanie z primavera i tam są ćwiczenia dla takich szczupłych jak my :), moja trenerka mówiła że Chodakowska dla początkujących to za ciężki kaliber i się z nią zgadzam, ważne żeby regularnie się ruszać to już jest dużo :)

Wydaje mi się, że Skalpel I nie jest jakiś dramatyczny - zaczynałam z tym zestawem, wyjściowo ważąc 154 kg.
25 czerwca 2015 15:44
Ojej...to ja plus 100....
25 czerwca 2015 15:47 / 3 osobom podoba się ten post
Samboja

Wydaje mi się, że Skalpel I nie jest jakiś dramatyczny - zaczynałam z tym zestawem, wyjściowo ważąc 154 kg.

No i za to waśnie szacun Samboja............jak się chce to się da.
Ja też nie widzę przeciwwskazań żeby dać radę Chodakowskiej,nawet jak ma się nadwagę......sama też nie jestem modelką:)
25 czerwca 2015 15:57 / 3 osobom podoba się ten post
Ewelina1

No i za to waśnie szacun Samboja............jak się chce to się da.
Ja też nie widzę przeciwwskazań żeby dać radę Chodakowskiej,nawet jak ma się nadwagę......sama też nie jestem modelką:)

Jasne że  się da.Jednak ja leniwa jestem i ćwiczę lżejsze ćwiczenia. Ale i tak schudłam  ponad 10 kg od konca lutego zjeżdżając poniżej 100 kg. Teraz ważę ok.96 kg. I wciąż lecę powoli w dół :)
25 czerwca 2015 16:04 / 4 osobom podoba się ten post
izanami

Jasne że  się da.Jednak ja leniwa jestem i ćwiczę lżejsze ćwiczenia. Ale i tak schudłam  ponad 10 kg od konca lutego zjeżdżając poniżej 100 kg. Teraz ważę ok.96 kg. I wciąż lecę powoli w dół :)

No i super
Ważne jest,żebyś wytrwała w tym co postanowiłaś,-a wytrwać da się wtedy kiedy dopasuje się ćwiczenia do tego co się lubi....bo to ma być przyjemność a nie męczarnie:)
Trzymam kciuki i oby tak dalej:)
Ja też jestem na etapie zrzucania wagi,ale nie nazywam tego odchudzaniem tylko sposobem na życie:)
Miałam problemy zdrowotne,do tego traumy i tego typu podobne "dziadostwa",no i kreseczka na wadze przesówała się w prawaśkę
Jedno jednak należy pamiętać,tyjemy od tego że żremy a nie chorujemy,-choroby które powodują tycie beż obżerania się na prawdę można zliczyć na palcach więc nie szukajmy wymówek..........bo one blokują nam drogę do sukcesu:)
25 czerwca 2015 16:07 / 2 osobom podoba się ten post
Żrę a nie tyję jestem zaprzeczeniem wszelkich teorii
Wrąbałam przed chwilą trzy kawały ciasta a teraz poleżę a kto to jest Chodakowska
25 czerwca 2015 16:16 / 2 osobom podoba się ten post
Kiedy byłam zupełnie zdrowa też wciągałam cały dzień ciastka Hity i zapijałam coca-colą...........na śniadanie,obiad i kolację.
Nie lubiłam ludzi z nadwagą i myślałam,że zawsze będę piękna............i niestety pomyliłam się.
Ale to dobrze,że tak się stało...bo dostrzegłam w życiu coś,czego w innym biegu wydarzeń może bym nie dostrzegła.
25 czerwca 2015 16:37 / 7 osobom podoba się ten post
Marta

Żrę a nie tyję jestem zaprzeczeniem wszelkich teorii
Wrąbałam przed chwilą trzy kawały ciasta a teraz poleżę a kto to jest Chodakowska

Zazdroszxze  Moja pdp je porcje 4-5 krotnie wieksze od moich w dodatku dietetycznych  i jest chuda jaj szczypiorek

A ja jakies pol roku temu na Fb polubilam Chodakowska z mysla ze bede cwiczyc i na polubieniu sie skonczylo jakna razie 
25 czerwca 2015 21:21 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Żrę a nie tyję jestem zaprzeczeniem wszelkich teorii
Wrąbałam przed chwilą trzy kawały ciasta a teraz poleżę a kto to jest Chodakowska

Byłam ci i ja zaprzeczeniem wszelkich teorii jak byłam piękna młoda i szczupła tak do 45. A potem, ach życie ......... muszę ciągle sobie żałować jedzonka i dyscyplinę trzymać.....
25 czerwca 2015 21:58 / 2 osobom podoba się ten post
Może bym i chciała ,ale te ćwiczenia takie sprytne ,a ja przewalam się jak kupka siana.A potem nie mogę się z podłogi zebrać.I sama się śmieję z siebie .Coś chyba jest dla tęgich ,zastałych mięśni po pięćdziesiątce.
25 czerwca 2015 22:01 / 1 osobie podoba się ten post
Joasia

Wklejam linka do ćwiczeń , które sama na początku wykonywałam bo nie wszystkie jesteśmy wysportowane i nie wszystkie wytrzymamy mordercze tempo Chodakowskiej......
Jest o zestaw ćwiczeń podzielony na 6 różnych bloków które można łączyc dowolnie :-)

To może dla mnie coś.Bo mi opona wyszła i za nic nie może się ze mną rozstać.
25 czerwca 2015 23:07 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

To może dla mnie coś.Bo mi opona wyszła i za nic nie może się ze mną rozstać.

Teresa, a probowalas robic 6 Weidera?
Ale omijajac 2 ostatnie cwiczenia. Czyli na moje 4 Weidera.
Brzuch robi sie  plaski po miesiacu cwiczen. Ale potrzeba je wykonywac dokladnie i regularnie czyli codziennie.
Ja powtarzam ostatni wariant codziennie.
Razu pewnego nawet na plazy, co wzbudzilo niemale zainteresowanie plazowych sasiadow.
25 czerwca 2015 23:14 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

To może dla mnie coś.Bo mi opona wyszła i za nic nie może się ze mną rozstać.

Ćwiczonka aerobowe, trening kardio na zgubienie tłuszczyku:) . Bieganie to świetny sport, żeby pozbyć się zbędnych kilogramów.
Na masę będziesz pracować później ;).
06 sierpnia 2015 15:44
Po Chodakowskiej niestety tylko bolały mnie stawy. Ja polecam Jillian Michales jej treningi też spokojnie można znaleźć w Internecie :) Teraz zaczynam 30 day Shreded i zobaczymy :P
06 sierpnia 2015 15:53 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Teresa, a probowalas robic 6 Weidera?
Ale omijajac 2 ostatnie cwiczenia. Czyli na moje 4 Weidera. :-)
Brzuch robi sie  plaski po miesiacu cwiczen. Ale potrzeba je wykonywac dokladnie i regularnie czyli codziennie.
Ja powtarzam ostatni wariant codziennie.
Razu pewnego nawet na plazy, co wzbudzilo niemale zainteresowanie plazowych sasiadow.:-)

Potwierdzam, brzuszek jak marzenie, a właściwie brak