Chodakowska - ćwiczy ktoś?

17 stycznia 2014 15:34 / 2 osobom podoba się ten post
Dorarado

Hej :) ciekawa jestem, czy któras/ktoś z Was ćwiczy z Chodakowska albo inna trenerka (dużo teraz płyt, filmików i programów jest zarówno w internecie jak i do kupienia). 
 
Ja ćwiczę z Chodakowska i czasem Mel B, co prawda w De rzadko, nie mam czasu ,ale w Pl jak jestem to staram sie znalezc te 40 minut. Gdyby to zliczyc to ćwicze nieregularnie i nie za dużo, ale nawet to poprawiło moje samopoczucie i samoocene. Warto sie ruszac, dla zdrowia i dobrego humoru :D 

Ja codziennie robię 5 ćwiczeń tybetańskich, zajmują ok 20 minut, jestem zadowolona :)
17 stycznia 2014 15:49
anetta

Ja codziennie robię 5 ćwiczeń tybetańskich, zajmują ok 20 minut, jestem zadowolona :)

a cóz to za cwiczenia tybetanskie?
 
17 stycznia 2014 15:50
kotemi

A może zumba? Ćwiczy ktoś? Polecacie? :)

zumba to chyba wyzwanie ale fajnie by było sie nauczyc ruszac w rytmie zumby:) musze popatrzec na necie jak hahaahh
17 stycznia 2014 15:53
Dorarado

I jak tam treningi Dziesczyny? 
 
wiecie co wczoraz zrobilam? Puscilam sie na killera.. ha ha masakra! prawie zemdlalam :P w efekcie wytrwalam te 40 minut ale skakalam po swojemu i sie nie staralam... moze z czasem bedzie lepiej :P

no jak naranie to trwam dzielnie i sie nie poddaje ale,, z killerem to sie jeszcze nie puszcze,, chyba bym padła po drodze.....:)
17 stycznia 2014 20:09 / 1 osobie podoba się ten post
czarna11

a cóz to za cwiczenia tybetanskie?
 

poczytaj sobie na necie, jest nawet wydana książka na ich temat, nazywa się chyba ,,źródło wiecznej młodości,,
ja już od 14 miesięcy codziennie ćwiczę :)
17 stycznia 2014 20:17
anetta

poczytaj sobie na necie, jest nawet wydana książka na ich temat, nazywa się chyba ,,źródło wiecznej młodości,,
ja już od 14 miesięcy codziennie ćwiczę :)

I jak efekty po ponad roku? :)
17 stycznia 2014 20:21
czarna11

zumba to chyba wyzwanie ale fajnie by było sie nauczyc ruszac w rytmie zumby:) musze popatrzec na necie jak hahaahh

A czy ktoś z Was chodzi na Zumbę tu w NIemczech???? jesli tak to jakie są Wasze opinie?
 
17 stycznia 2014 20:25 / 2 osobom podoba się ten post
giunta

I jak efekty po ponad roku? :)

Na razie nic nie widzę, w książce opisują że na efekty trzeba 2 lata czekać Do tego oczywiście powinna być odpowiednia dieta włączona i ustabilzowany rytm dnia, mało stresu a w naszej pracy ciężko o takie czynniki sprzyjające :) Ale ładnie rozciągają, rozluźniają, lepiej mi się po nich oddycha i będę dalej kontynuowała
18 stycznia 2014 12:01 / 2 osobom podoba się ten post
Danio11

A czy ktoś z Was chodzi na Zumbę tu w NIemczech???? jesli tak to jakie są Wasze opinie?
 

Tu to nie ,ale w PL moja fryzjerka chodzi już ponad rok i pięknie schudła:):)Nic więcej w tym kierunku nie robi ,żadnej diety czy zmiany żywienia,pytałam. -tylko ta Zumba i ok 10kg mniej:):):):)3x w tygodniu
18 stycznia 2014 14:26 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Tu to nie ,ale w PL moja fryzjerka chodzi już ponad rok i pięknie schudła:):)Nic więcej w tym kierunku nie robi ,żadnej diety czy zmiany żywienia,pytałam. -tylko ta Zumba i ok 10kg mniej:):):):)3x w tygodniu

Fajna ta Zumba,ale na mojej prowincji.....:(Masakra.Jest dziewczyna ,która prowadzi Zumbe,byłam raz i to był ostatni raz:(Schodzą się panie z nosami powyżej poziomu własnych oczu,prowadząca coś tam wie,ale  w sumie ,to ja w domu przed ekranem  komputera moge to robic,więc????????????????????????????Du...a ,płacić za nieprofesjonalne zajęcia,patrzeć na mądralińskie bufony(kobiety),słuchać ich wywodów,odechciało mi się:(
18 stycznia 2014 19:15
czarna11

zumba to chyba wyzwanie ale fajnie by było sie nauczyc ruszac w rytmie zumby:) musze popatrzec na necie jak hahaahh

W ubieglym roku jak pracowalam w <De, w miasteczku byl Letni Festyn, wystawialy sie firmy z roznych krajow calego swiata. Takze nasi -Porcelana z Opola. Byly rozne wystepy, m.in. pokaz tanca zumba.
Publika szalala, wszyscy tanczyli 'zumbe'. Te rytmy sa niesamowite.
Trudne to dosc i potrzeba miec kondycje ale wszystkim podobalo sie bardzo.
18 stycznia 2014 19:22
kasia63

Tu to nie ,ale w PL moja fryzjerka chodzi już ponad rok i pięknie schudła:):)Nic więcej w tym kierunku nie robi ,żadnej diety czy zmiany żywienia,pytałam. -tylko ta Zumba i ok 10kg mniej:):):):)3x w tygodniu

Tak, zgadza sie, jedna z tancerek zumby w tym miasteczku miala na pewno pod 50 tke. a figure jak dwudziestolatka.
Rozmawialam z nia Polka i mowila, ze juz od 6 lat tanczy.
18 stycznia 2014 19:27
hogata76

Fajna ta Zumba,ale na mojej prowincji.....:(Masakra.Jest dziewczyna ,która prowadzi Zumbe,byłam raz i to był ostatni raz:(Schodzą się panie z nosami powyżej poziomu własnych oczu,prowadząca coś tam wie,ale  w sumie ,to ja w domu przed ekranem  komputera moge to robic,więc????????????????????????????Du...a ,płacić za nieprofesjonalne zajęcia,patrzeć na mądralińskie bufony(kobiety),słuchać ich wywodów,odechciało mi się:(

Biore do tomika Twoje .....z nosami powyzej wl. oczu.... o.k.?
18 stycznia 2014 19:38 / 2 osobom podoba się ten post
Dziewczyny,jesli ja siedze przy lapku i tak pod stolem przebieram se nozkami to tez jest "zumba"-prawda?DDDD...
18 stycznia 2014 20:23 / 1 osobie podoba się ten post
amelka55

Biore do tomika Twoje .....z nosami powyzej wl. oczu.... o.k.?

Spoko,ale zaznacz,że to cytat Hogaty:D;D;D;D;D;D