Jak spędzacie sylwestra?

01 stycznia 2016 09:33 / 9 osobom podoba się ten post
Byłyśmy z babcią u jej corki i zięcia ,w sumie było 6 osób. Zięć popisywał się zdolnościami kulinarnymi. Impreza była typowo niemiecka czyli nudnawa,ale najważniejsze ,że szybko zleciał czas.
O północy rozpalili ognisko na podwórku a sąsiedzi puszczali fajerwerki. Niestety padał deszcz więc jakby bardziej się nadymilo w okolicy. Wróciliśmy do domu przed 1-ą,a ja padłam zanim głowę połozyłam na poduszcze
01 stycznia 2016 10:45 / 4 osobom podoba się ten post
Andrea, no co Ty? Doda to kobieta wyzwolona. Mezczyzni potrzebni jej do niczego sa. Owszem, do tanca by sie jakis zdal. Ewentualnie do odwalenia ciezkiej roboty przy remontach. Ale to da sie zalatwic przy pomocy odpowiedniej ilosci gotowki(zdecydowanie jednak mniejszej niz gdyby trzeba bylo pomocnikowi owemu dac wikt i opierunek, bo te zarazy teraz strasznie zarte i wymagajace sa) Nie, do zabawy byle jakiego samca Doda zdecydowanie nie potrzebuje Nie zaprosila ich ORIMa zapraszac trzeba nie bylo. On sam, niczym Mikolaj, w odpowiednim, a jednak najmniej oczekiwanym momencie, sie pojawia A Knoor zapowiedzial, ze o tej porze pijany lezec gdzies tam bedzie3
01 stycznia 2016 10:53 / 3 osobom podoba się ten post
moncherie

Andrea, no co Ty? Doda to kobieta wyzwolona. Mezczyzni potrzebni jej do niczego sa. Owszem, do tanca by sie jakis zdal. Ewentualnie do odwalenia ciezkiej roboty przy remontach. Ale to da sie zalatwic przy pomocy odpowiedniej ilosci gotowki(zdecydowanie jednak mniejszej niz gdyby trzeba bylo pomocnikowi owemu dac wikt i opierunek, bo te zarazy teraz strasznie zarte i wymagajace sa:lol3:) Nie, do zabawy byle jakiego samca Doda zdecydowanie nie potrzebuje:-):-):-) Nie zaprosila ich:-) ORIMa zapraszac trzeba nie bylo. On sam, niczym Mikolaj, w odpowiednim, a jednak najmniej oczekiwanym momencie, sie pojawia:-):-):-) A Knoor zapowiedzial, ze o tej porze pijany lezec gdzies tam bedzie:lol1:3

popatrz jak to sie w glowie od szampana przewraca Feministka sie nam na forum narodzila z Nowym Rokiem
Do ciezkich prac przy remontach...........niech ja cie spotkam,to sobie pogadamy
01 stycznia 2016 11:16
Tam zaraz wczorajsza Po czym niby? po tej lampce wina do kolacji wypitej?
Mialam na mysli, ze Doda i bez facetow na imprezie dobrze sie bawic moze i zapewne chciala nam pokazac, ze to mozliwe I jak sie okazalo, udalo sie jej
01 stycznia 2016 11:19 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

popatrz jak to sie w glowie od szampana przewraca:-) Feministka sie nam na forum narodzila z Nowym Rokiem:-)
Do ciezkich prac przy remontach...........niech ja cie spotkam:-),to sobie pogadamy:bije2:

Szampana jeszcze nie pilam. Nawet sekta nie Trzezwa jak swinia w Sylwestra i Nowy Rok
ORIM chwalic Cie przy Nowym Roku nie za bardzo chce, bo Ci sie w glowie od nadmiaru komplementow poprzewraca moze, ale...No przeciez Ty ten jeden jedyny przedstawiciel gatunku na wymarciu. Prawdziwy mezczyna, co to do wszystkiego sie nadaje. Nienachalnie pomoze przy tancu, flaszeczce i remoncie jakby trzeba bylo. Wiecej takich sobie i pozostalym forumowiczkom zyczyc tylko moge
01 stycznia 2016 12:13 / 1 osobie podoba się ten post
moncherie

Szampana jeszcze nie pilam. Nawet sekta nie:-) Trzezwa jak swinia w Sylwestra i Nowy Rok:-)
ORIM chwalic Cie przy Nowym Roku nie za bardzo chce, bo Ci sie w glowie od nadmiaru komplementow poprzewraca moze, ale...No przeciez Ty ten jeden jedyny przedstawiciel gatunku na wymarciu. Prawdziwy mezczyna, co to do wszystkiego sie nadaje. Nienachalnie pomoze przy tancu, flaszeczce i remoncie jakby trzeba bylo. Wiecej takich sobie i pozostalym forumowiczkom zyczyc tylko moge:-)

Ja ciebie tez ..................lubie
01 stycznia 2016 12:43 / 4 osobom podoba się ten post
Wywołana do tablicy, uprzejmie donoszę ze......... ten co się na naszego Sylwestra szykował, jakoś nie dotarł, za co opiernicz dostał inną drogą komunikacji niż forum. Poza tym Doda ma się świetnie, mimo spożycia w noc sylwestrową szampana bezalkoholowego (nie to zeby mi religia zabraniała, albo coś innego, ale na antybiotyku jestem) , ma super majstra od robót remontowych, dużo radości w zyciu i udane , acz ze względu na pracę w delegacji, okazjonalne , zycie seksualne Za mąż się Doda nie wybiera, parcia na związek do grobowej deski nie ma, partner do Salsy tez się znajdzie, choć łatwo nie jest, ale( widzę światełko w tunelu )...... No a tak poza tym, to jeszcze raz wszystkiego co najpiękniejsze w Nowym Roku i duuuuuuużo optymizmu, którym chętnie się z Wami podzielę. Mój odwieczny ,,narzeczony" zazdraszcza mi radości życia, a ja jemu współczuję z powodu braku radości z rzeczy małych i tych całkiem małych. No cóż, nikt nie jest doskonały

Acha no i jeszcze dziękuję wszystkim uczestniczkom wczorajszego Sylwestra forumowego. Bawiłam się super
01 stycznia 2016 13:10 / 6 osobom podoba się ten post
01 stycznia 2016 18:19 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

popatrz jak to sie w glowie od szampana przewraca:-) Feministka sie nam na forum narodzila z Nowym Rokiem:-)
Do ciezkich prac przy remontach...........niech ja cie spotkam:-),to sobie pogadamy:bije2:

Orimku, nieśmiało zwracam uwagę, że "tego"  się nie bije !! z tym się robi coś zupełnie innego 
01 stycznia 2016 18:32 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Orimku, nieśmiało zwracam uwagę, że "tego" :bije2: się nie bije !! z tym się robi coś zupełnie innego :lol1:

a ja niesmialo powiem ci ze to zalezy co kto i jak lubi
no chyba ze mialas na mysli to :
01 stycznia 2016 20:11 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

a ja niesmialo powiem ci ze to zalezy co kto i jak lubi:lol1:
no chyba ze mialas na mysli to ::ubikacja2::-)

Nie, tego  nie miałam na myśli  
01 stycznia 2016 20:14 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Nie, tego :ubikacja2: nie miałam na myśli :-) 

To mialas na mysli to co ja 
01 stycznia 2016 20:20
magdzie

To mialas na mysli to co ja :lol3::lol3:

Uhmmm, myslę że tak. 
01 stycznia 2016 20:22
Mycha

Uhmmm, myslę że tak. 

Nawet o tym kawal ostatnio w busie slyszalam Choc glowy nie mam do zapamietywania kawalow,ten akurat zapamietalam  
10 września 2018 08:42 / 2 osobom podoba się ten post
Byłam 3 lata temu w Zakopanem na Sylwestra i szczerze odradzam. ludzi pełno, tłumy w restauracjach nie ma gdzie usiąść i w ogóle. Lepiej sobie jechać w niższym sezonie alba do mniejszej miejscowości. Ceny też wysokie są, bo 80 złotych za noc płaciłam i to od centrum było ze 2,5 kilometra.