Co wozicie z Niemiec do Polski?

22 lutego 2019 10:39
Kawę , wszystko inne mamy w domu, no może perfumy mnie skusza
22 lutego 2019 12:23
moje dzieciaki uwielbiają niemieckie napoje bionade, ale cholerstwo w szklanej butelce wiec dużo nie przywożę :D
22 lutego 2019 14:57 / 1 osobie podoba się ten post
Płyn do prania i za każdym razem jakieś nowe wino wynajduje i biorę na sprobowanie. 
22 lutego 2019 19:33 / 1 osobie podoba się ten post
Tym razem lampkę LED do kuchni z Tchibo . Syn dziadka zamówił mi online . Bo w sklepach nie mogłam dostać i cukierki eukaliptusowe dla babci i ścierki dorwalam w kik bawełniane .
22 lutego 2019 21:34 / 1 osobie podoba się ten post
A ja w Aldim przyjaciółce zawsze marznącej takie skarpeto- kapcie z przeceny dorwałam, to i sobie kupiłam...
23 lutego 2019 09:43
Nic nie woże,w Polsce są sklepy z niemieckim artykułami więc jak mam kupić proszek w promocji a bus będzie wołać dopłatę do bagażu to mam w nosie taki interes.Jeśli znajdę coś do ubrania na siebie to owszem bo to i tak trzeba kupić.
23 lutego 2019 10:53 / 1 osobie podoba się ten post
Nie mam tyle, żeby dopłacać do busa. A skoro dowozi do domu, to kupuję parę rzeczy. Gdybym miała dopłacać i daleko ciągać torby, to też bym nie woziła.
09 maja 2019 11:29 / 1 osobie podoba się ten post
Zazwyczaj kupuje niemiecka chemię.
09 maja 2019 11:33 / 1 osobie podoba się ten post
Mam swoje niemieckie ulubione winko to kupuje i biorę. I zawsze ariel płyn do prania. Teraz nawet w Sindbadzue nie biorą za nadbagaż więc wracam z walizka i torba. 
09 maja 2019 12:01
Dusia1978

Mam swoje niemieckie ulubione winko to kupuje i biorę. I zawsze ariel płyn do prania. Teraz nawet w Sindbadzue nie biorą za nadbagaż więc wracam z walizka i torba. 

Aż się musiałam zalogować od kiedy Dusia w Sindbadzie za nadbagaż nie biorą?????? Pisz mi tu zaraz bo w lutym jeszcze brali
09 maja 2019 12:21 / 2 osobom podoba się ten post
A ja nic nie wożę, bo latam samolotem, więc jestem z bagażem ograniczona 
Ale buty kupuję, w Bonn jest super TK MAX,prawie zawsze jakieś fajne znajdę, najczęściej sportowe,a teraz pilnuję jeszcze na sandałki. Można kupić markowe, w super cenie. 
W moim mieście też jest,ale wybór mniejszy .
Kupuję tam również stroje kąpielowe, albo sportowe ciuchy,bo wybór ogroooomny
09 maja 2019 12:22 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Aż się musiałam zalogować od kiedy Dusia w Sindbadzie za nadbagaż nie biorą?????? Pisz mi tu zaraz bo w lutym jeszcze brali:-)

Koleżanka wracała na święta i miała walizkę i jeszcze jedna torbę do luku bagażowego. Nie płaciła bo max można 2 sztuki do luku bagażowego. Plus miała jeszcze podręczna pod siedzeniem. Ja tam wolę busem bo ood blok jadę i nikogo się nie proszę o odebranie mnie z dworca.  Auto w garażu stoi ale córcia jeszcze za młoda na prawko. 
09 maja 2019 14:19
Dusia1978

Koleżanka wracała na święta i miała walizkę i jeszcze jedna torbę do luku bagażowego. Nie płaciła bo max można 2 sztuki do luku bagażowego. Plus miała jeszcze podręczna pod siedzeniem. Ja tam wolę busem bo ood blok jadę i nikogo się nie proszę o odebranie mnie z dworca.  Auto w garażu stoi ale córcia jeszcze za młoda na prawko. :jade:

Ważą,ważą uwierz mi może miała lekkie 
09 maja 2019 14:32 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ważą,ważą uwierz mi może miała lekkie :-)

Albo dała "załącznik" kierowcy? A z drugiej strony to co im zależy. Przecież kierowcy sami tego nie niosą na plecach. nawet jeśli są przesiadki to my sami ręcznie lub na wózkach przenosimy a oni tylko układają w lukach bagażowych. A autokar i tak jedzie. 
09 maja 2019 17:00 / 1 osobie podoba się ten post
Wcześniej nie interesowałam się winami. Ale Dusia wspominała o "ulubionych" i się skusiłam na promocję- za 2 euro kupiłam. Dobre było! I teraz już wiem, ż jak trafię na fajne promocje to wina zabiorę do domu- niedużo, bo ciężkie.