Włosy

15 kwietnia 2014 16:24 / 1 osobie podoba się ten post
Kurcze włosy się okociły, są dwa podobne tematy :) Już myślałam że ma coś ze wzrokiem bo Syliaa dopisuje w obydwu tematach takie same odpowiedzi?
18 kwietnia 2014 08:43
zosia_samosia

....Na faktach :)  .wcieram kazdego ranka w skore ( 12 dni ,juz) .Efekty ..........widoczne .... "golym okiem"  .Poduszka -bez wlosow ,na szczotce do czesamia - znikome ilosci (szt ).Przy myciu -troche ale w porownaniu z wczesniejszym -to sukces ...juz.Dorzucilam do tego ......(kazdego dnia) ....jem ciemne winogrona , kontynuuje dalej ,czyli wcieranie. Polecam .

Zosiu zachęcona Twoją oceną także wczoraj kupiłam tonik i mam ogromną nadzieję, że i mi pomoże. Bo gubię takie ilości włosów, że jak tak dalej pójdzie to .... 
18 kwietnia 2014 12:03
Przeczytałam o toniku Zosi i też kupiłam . Codziennie smaruję choć włosy mi niewypadały,ale chciałąm je wzmocnic,a może i pogrubić co nie co. Faktycznie są efekty już po kilku dniach. Po umyciu nie są społątane tak bardzo i wogóle lepiej się układają,są odzywione. Ja jestem zadowlona.
18 kwietnia 2014 14:03 / 1 osobie podoba się ten post
Ja nalewam sobie trochę na rękę, rękę na łepetynkę i masuje, tak kilka razy aż obsmaruje i wymasuje całą...
Ivanilka czyli i mi musi się udać uratować te pozostałe cieniusienkie włosięta
18 kwietnia 2014 15:17
Wiesiula

Ja nalewam sobie trochę na rękę, rękę na łepetynkę i masuje, tak kilka razy aż obsmaruje i wymasuje całą...
Ivanilka :-) :-) :-) czyli i mi musi się udać uratować te pozostałe cieniusienkie włosięta

Wiesiulka,musi się udać,bo mnie się udaje,a jak się nie uda to na pewno nie zaszkodzi. Ja mam duzo włosów ale są cienkie i mnie to wkurza,dlatego się tonikuję co wieczór. Dopiero stosuję kilka dni,zobaczymy co będzie pod koniec butelki :):)
Ja rozdzielam grzebieniem pasma i nakładam na skórę po kawałku. Po nałożeniu skóra zaczyna piec .Pierwszym razem sie wystraszyłam a teraz już przywykłam.
18 kwietnia 2014 16:26
Alpecin Medicinal Special Vitamin Kopfhaut- und Haar-Tonikum morgens und nach jeder Haarwäsche in die Kopfhaut einmassieren. Es wirkt bis zu 24 Stunden, weil das Tonikum auf der Kopfhaut verbleibt und dort ein Wirkstoff-Depot bildet. Wcieram w skore glowy -rano- , ,przeczesuje warstwy wlosow grzebieniem i bezposrednio na skore glowy ......masuje opuszkami palcow pare minut.Czytalam teraz na blogu fryzjerskim ,ze po paru dniach jst juz widoczna poprawa."Posilkuje "sie ciemnymi winogronami ,kazdego dnia.Poczytajcie ile cennych wlasciwosci posiadaja (mowa o  ciemnych) .
 
 
02 maja 2014 08:45
Moglam dopisac ale nie wiem czy by "wskoczylo" na forum . Polecam-odzywke do wlosow - Nivea diamond gloss- mit feinen Diamantpartiken + Flüssigem Keratin ,(Neue Formel).(Für Normales bis Dickes,Glanzloses Haar).Wlosow mam duzo i sa "sianowate" .Okielznalam je ta odzywka . Objetosc pozostaje ale " siano " znika.Koszt 1.99 euro -Dm kupilam .
07 maja 2014 13:44 / 1 osobie podoba się ten post
zosia_samosia

Alpecin Medicinal Special Vitamin Kopfhaut- und Haar-Tonikum morgens und nach jeder Haarwäsche in die Kopfhaut einmassieren. Es wirkt bis zu 24 Stunden, weil das Tonikum auf der Kopfhaut verbleibt und dort ein Wirkstoff-Depot bildet. Wcieram w skore glowy -rano- , ,przeczesuje warstwy wlosow grzebieniem i bezposrednio na skore glowy ......masuje opuszkami palcow pare minut.Czytalam teraz na blogu fryzjerskim ,ze po paru dniach jst juz widoczna poprawa."Posilkuje "sie ciemnymi winogronami ,kazdego dnia.Poczytajcie ile cennych wlasciwosci posiadaja (mowa o  ciemnych) .
 
 

Wypróbowałam ten tonik,  przestały wypadać włosy.:) Zawartość starczyła mi na 3 tyg przy wcieraniu w skóre głowy 1 raz dziennie---skuteczny...
07 maja 2014 16:54
http://www.cosmoty.de/news/1251/ Farba na odrosty-tylko.Kupilam w Dm-2.99 euro.Idealna ilosc ,nie przeplacamy .
07 maja 2014 19:37
zosia_samosia

http://www.cosmoty.de/news/1251/ Farba na odrosty-tylko.Kupilam w Dm-2.99 euro.Idealna ilosc ,nie przeplacamy .

Dobry pomysł z tą farbą na odrosty,bo ja mam często problem tylko z tym. Masz abc ...:)
08 maja 2014 07:56
ivanilia40

Dobry pomysł z tą farbą na odrosty,bo ja mam często problem tylko z tym. Masz abc ...:)

Tak ,abc...........tez mam  ,:) :) .
02 czerwca 2014 12:27
Syliaa

Na włosy polecam Wam pokrzywę i skrzyp:) Pokrzywę dla tych z wrażliwymi podniebieniami, skrzyp dla tych, którzy moga pić coś, co nie smakuje zbyt fajnie;) Lepsze to niż sztuczne witaminy;)

Właśnie doszedl do mnie zbanuszek zamówiony secjalnie, z takim sitkiem na sypka herbate i ziola i zaczynam przygode z pokrzywa. Oby cos pomogla :)
03 czerwca 2014 21:39 / 2 osobom podoba się ten post
01 kwietnia 2014 17:35 / 1 osobie podoba się ten post Cytat
Alpecin-Medicinal
Vitamin Kopfhaut-und Haar-Tonikum
Special bei Haarausfall durch empfindliche kopfhaut -5.95euro.
05 czerwca 2014 17:15
gdzies widziałam temat niwelowania odrostów dla blondynek z Balea Blondi chyba sie nazywało...nie moge tego poszukać..pomocy..
05 czerwca 2014 17:25
iwunia

gdzies widziałam temat niwelowania odrostów dla blondynek z Balea Blondi chyba sie nazywało...nie moge tego poszukać..pomocy..

Iwunia, 
5 postów wyżej? Post Zosi Samosi.
 
O to chodzi?