Na wyjeździe #9

30 maja 2014 07:10 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Wczoraj na "półmetek" dostałam od rodziny mojej pdp kopertę.Nie wiem jak mam do tego podeść czy to łapówka czy przkupstwo.Jeszcze nie otwieralam dostałam zaklejoną.Może dzisiaj jeszcze sobie pomarzę a jutro zderzę sie z rzeczywistością.

A moze to prezencik na drobne zakupy jak dobra rodzina to nie przekupuje tak mi sie wydaje!!!:))))))))))))))))No ale moze byc niespodzianka a w kopercie tylko referenje !!!!!!!!!!
30 maja 2014 07:26 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

Zrobisz, jak zechcesz, tylko tak z wlasnych obserwaci widze, ze masz nienajgorsza PDP, bywaja trudniejsze przypadki. Tak, po zmianie opiekunki zawsze kilka dni jest gorzej, ale jesli Twoja PDP jest jeszcze na etapie "bywania" w swiecie rzeczywistym, przypomni sobie Twoja osobe, ale inaczej, niz zdrowy czlowiek. Gdzies tam bedzie Twoja twarz, barwa glosu ...

Emilia mowisz tu o Al czy o demencji rowniez? Bo ja rowniez zaczynam sie zastanawiac chociaz mi szkoda przywiazałam sie do nich a oni do mnie tylko ze dla pdp jestem Mariane jego kuzynka i chociaz słyszy moje imie na co dzien jak jego zona sie do mnie zwraca!!  No ja tu prywatnie z firmy tez jezdze na zastepstwa ale tu juz długo i tak sie borykam z myslami i bardzo ciezko podjac mi decyzje!!!
30 maja 2014 07:49
Kobietki czy wiecie gdzie można przesłać pieniądze z DE na konto do Polski? Nie mam możliwości podania przez busa ani wysłania przez western union a zależy mi by pieniądze trafiły na konto.
30 maja 2014 08:03
Zakręcona Mamuela

Emilia mowisz tu o Al czy o demencji rowniez? Bo ja rowniez zaczynam sie zastanawiac chociaz mi szkoda przywiazałam sie do nich a oni do mnie tylko ze dla pdp jestem Mariane jego kuzynka i chociaz słyszy moje imie na co dzien jak jego zona sie do mnie zwraca!!  No ja tu prywatnie z firmy tez jezdze na zastepstwa ale tu juz długo i tak sie borykam z myslami i bardzo ciezko podjac mi decyzje!!!

jestem 2 raz u moich podopiecznych (wlasciwie rozmawiajmy lepiej tylko o nim) bo tak naprawde jestem do niego ,na pierwszy raz jak przyjechalam powiedzieli mi (rodzina) ze dziadek nie byl latwym czlowiekiem (Alzheimer teraz) i dlatego dawno temu jak zaczynali  przygode z opiekunkami pastanowili ze opiekunki beda sie do niego zwracac ,,Papa,, prosty powod PDP jest swiecie przekonany ze jestesmy jego corkami (ma 3) i jest spokoj....
30 maja 2014 08:36
Sówka

Czy Wam też zaczęło na forum podkreślać na czerwono błędnie napisane wyrazy?

Niektóre przeglądarki mają taką funkcję. Może aktualizację zrobiłaś?
30 maja 2014 10:03
opiekun_Janusz

Niektóre przeglądarki mają taką funkcję. Może aktualizację zrobiłaś?

Wiem, wiem. Mam tą funkcję włączoną a i tak mimo to na tym forum mi nie działała. Teraz też raz podkreśla a raz nie.
30 maja 2014 10:09 / 2 osobom podoba się ten post
Sówka

Wiem, wiem. Mam tą funkcję włączoną a i tak mimo to na tym forum mi nie działała. Teraz też raz podkreśla a raz nie.

może czasem udaje Ci się pisać bezbłędnie ;))))
30 maja 2014 10:26 / 2 osobom podoba się ten post
emi

może czasem udaje Ci się pisać bezbłędnie ;))))

Cięta i trafna riposta to jest to co tygryski lubią najbardziej ;-)
30 maja 2014 10:39
Jaka jestem wkurzona od rana. Miałam dziś dostać paczkę od córki z liquidem,grzałkami,i kapsułkami z oleju z ogórecznika i nie dostałam bo zatrzymana jest paczka w Zurichu. Wszytsko oryginalnie zapakowane,a kapsułki z orginalnym opakowaniem i się przyczepili.
30 maja 2014 10:54
mleczko47

Wczoraj na "półmetek" dostałam od rodziny mojej pdp kopertę.Nie wiem jak mam do tego podeść czy to łapówka czy przkupstwo.Jeszcze nie otwieralam dostałam zaklejoną.Może dzisiaj jeszcze sobie pomarzę a jutro zderzę sie z rzeczywistością.

Ania  a moze to wymowienie  szybko zagladaj do srodka !!!!!
30 maja 2014 11:04 / 2 osobom podoba się ten post
beata

Ania :-) :-) :-) :-) :-) :-)  a moze to wymowienie :-) :-) :-) :-) :-)  szybko zagladaj do srodka !!!!!

Nie nie zgladam bo wiem co tam jest tylko nie wiem ile.A te Wasze dywagacje to psu na bude sie przydadza mam tu miejsce zapewnione i tylko ja zdecyduje czy tu wrocę.Mam juz inna propozycje, ale cięzka Stella.Musze przemyśleć. czy zamienic. Jak mi dom przepiszą, bo maja dwa tez Was poinformuje.
30 maja 2014 11:37 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

Nie nie zgladam bo wiem co tam jest tylko nie wiem ile.A te Wasze dywagacje to psu na bude sie przydadza mam tu miejsce zapewnione i tylko ja zdecyduje czy tu wrocę.Mam juz inna propozycje, ale cięzka Stella.Musze przemyśleć. czy zamienic. Jak mi dom przepiszą, bo maja dwa tez Was poinformuje.

Po co rozważać zmiane stelli na taką z ciężkim przypadkiem skoro jest się na dobrej stelli (tak wywnioskowałam z wpisów)? Tym bardziej deklarując w wpisach , że jeździ się bo się chcę a nie musi. W takim przypadku powinno się jeździć dla przyjemnści, a nikt mi nie powie , że trudna stella jest przyjemnością.
30 maja 2014 12:17 / 2 osobom podoba się ten post
To w koncu ile było Mleczko,w tej kopercie.Robimy imprezke czy nie.
30 maja 2014 12:19
Zwłaszcza ze jakis przystojny kolega sie tu pojawił,ktorego ja jezzcze nie znam.
30 maja 2014 12:54 / 2 osobom podoba się ten post
Sówka

Po co rozważać zmiane stelli na taką z ciężkim przypadkiem skoro jest się na dobrej stelli (tak wywnioskowałam z wpisów)? Tym bardziej deklarując w wpisach , że jeździ się bo się chcę a nie musi. W takim przypadku powinno się jeździć dla przyjemnści, a nikt mi nie powie , że trudna stella jest przyjemnością.

Rozważam bo myślę, a to nie boli.W dalszym ciagu podtrzymuje to co napisalam jedę, bo chcę jechać do opieki.Nigdy nie napisalam,że lubie być opiekunką poprostu lubie zarobić.Jestem zdrowa i sprawna,Stelle mam wzorcową,bo mam do czego porownac.Przyjemosci w tej pracy też nie widze zadnej chyba,że przy wydawaniu zarobionej kasy.Czy jade z musu, czy z nie przymuszonej chęci, pracę muszę wykonać jak potrafie najlepiej.A,że mi sie teraz fuksneło to los mi to podarował.Zmianę Stelli rozważam w dalszym ciągu chociaz coraz więcej minusow w nowej widze.Tam kusi jeszcze wieksza kasa bo przypadek cięzki a ja polubiłam juz błogi spokoj i dostatek.