Forumowo - Imbirowy zawrót głowy!

08 grudnia 2015 20:37 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

To może taką gimnastyka?

Trafiłaś w dychę !!!!  Toz to ja !!!!  jestem  wypisz, wymaluj. 
08 grudnia 2015 20:40 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Trafiłaś w dychę !!!!  Toz to ja !!!!  jestem :lol1: wypisz, wymaluj. 

A tamta, na skakance ''zapierdziela'' cały czas
08 grudnia 2015 20:42 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

A tamta, na skakance ''zapierdziela'' cały czas :zaklopotanie:

No i grubsza jest ode mnie  Widzocznie jej skakanka nie służy.
08 grudnia 2015 20:44 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

No i grubsza jest ode mnie :lol1: Widzocznie jej skakanka nie służy.

Imbiru, nie pije
08 grudnia 2015 23:17 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

To może taką gimnastyka?

O własnie tak haha
11 stycznia 2016 14:10 / 1 osobie podoba się ten post
Ja osobiście ostatnio próbowałam owsianki, którą poleca Pawlikowska - z imbirem, cynamonem, kurkumom i powiem szczerze byłam pozytywnie zaskoczona. Ogólnie w swojej książce wspomina, że jedząc ją codziennie rano schudła, ale sądziłam że to kolejna "ściema". Jadłam przez 2 tygodnie, bo mi zasmakowała (jest bez mleka- to jej kolejny atut, bo osobiści jem tylko przetwory, albo mleko w kawie) i czułam się znacznie lepiej schodząc z wagi 2 kg! plus oczywiście ćwicząc, bo jak każda kobieta postanowiłam schudnąć w nowym roku. :)
Zatem imbir rządzi!
06 lutego 2017 12:00 / 2 osobom podoba się ten post
Ja mój drogi,ja
06 lutego 2017 12:06 / 2 osobom podoba się ten post
Przeniosłam Cię do odpowiedniego tematu.
Tutaj jeszcze coś: (trochę niżej strony)
http://opiekunki24.pl/forum/temat/620/o-wszystkim-i-o-niczym/620/postId/216086#216086
06 lutego 2017 13:13 / 3 osobom podoba się ten post
Imbir + cytryna.Od dwóch lata piję.Żadnego przeziębienia ani bólu stawów.
06 lutego 2017 13:59 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Imbir + cytryna.Od dwóch lata piję.Żadnego przeziębienia ani bólu stawów.

Teresko, ten imbir + cytryna to w postaci herbatki czy świeży imbir + świeża cytryna......????
06 lutego 2017 15:13 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Teresko, ten imbir + cytryna to w postaci herbatki czy świeży imbir + świeża cytryna......????

Ewa dziewczyny gotują imbir i piją.Świeży kroją . w plasterki i gotują ok.15 minut.
Ja trę na tarce jarzynowej ok 1,5 cm imbiru ,zalewam wrzątkiem 1,5 litra na noc + sok wciskam z cytryny i piję przez cały dzień.
Można dodać miód
06 lutego 2017 15:23 / 1 osobie podoba się ten post
Piję cyklicznie, jak mnie naleci i nie zapomnę kupić: imbir + sok z cytryny+ miód. 
06 lutego 2017 16:19 / 4 osobom podoba się ten post
No to witaj w klubie zielonej herbaty z imbirem i cytryą. Piję ją od kiedy przestałam gotować ten imbir,działa lepiej i smakuje wybornie..Robię sobie tylko wieczorem bo zazwyczaj jest mi zimno,wypijam i od razu lepiej się czuję. 
06 lutego 2017 16:57 / 2 osobom podoba się ten post
Ja od czerwca 2016 pije yerba mate, mój żołądek przestał tolerować kawę z rana przed śniadaniem i znalazłam rozwiązanie. Trzeba się przyzwyczaić bo na poczatku smakuje nie za smacznie teraz kawę pije raz na tydzień ale tylko dlatego że lubie smak i zapach kawy
06 lutego 2017 17:02 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

No to witaj w klubie zielonej herbaty z imbirem i cytryą. Piję ją od kiedy przestałam gotować ten imbir,działa lepiej i smakuje wybornie..Robię sobie tylko wieczorem bo zazwyczaj jest mi zimno,wypijam i od razu lepiej się czuję. 

ale imbir ma to do siebie, ze oprocz rozgrzewajacej funkcji ma tez troche pobudzajaca. czasem przez to pozniej ciezko zasnac. z tego, co powiedzial mi ktos madrzejszy ode mnie - imbir ogolnie to do 16 godziny powinno sie uzywac, pozniej juz nie..