Forumowo - Imbirowy zawrót głowy!

02 lipca 2014 22:03
scarlet

Normalnie nienormalna jak ja.
Wszyscy zalecaja jogurty na odchudzanie, 
ze niby białko takie zdrowe mają, a ja po jogurtach i maślance/ wszystko co białe/ tyję.

Bo w teorii chodzi o jogurt ( prawdziwy i czysty ) a to co mamy w sklepie to mieszanka wszystkiego, co może ten jogurt udawać ;-///
02 lipca 2014 22:19
Kupiłam dwa dni temu taką stożkową kapustę.Już kiedyś ją przyrządzałam i wyszła pycha.Od kiedy tę kapustę mam w lodówce co wieczór o niej myślę hahahahah Nie mam pojecia o co chodzi bo aż mi ślina napływa na samą myśl,rano natomiast odechciewa mi się jej robić i odkładam na następny dzień,ale wieczor przychodzi i znowu o tej kapuście myśle. Czy to nie dziwne:))))))))
02 lipca 2014 22:24 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Lilii,a robiłaś może kurczaka  w sosie curry ? Można dodać trochę imbiru,czy się skomponuje smak?

Ja tam nie oszczędzam imbiru do sosów i wywarów bo moje dzieci też polubiły i szukają smaku :))) W ogóle polubiłam wschodnie smaki i przyprawy, ale staram się nie używać gotowców w płynach czy pastach,wolę sama zrobic mieszankę przypraw. Pamietam jak kilka lat temu dwa województwa zlazłam wzdłuż i wszerz, bo nigdzie nie mogłam znaleźć niesproszkowanego kardamonu. I wschodnim zwyczajem pokochałam kiełki różnego rodzaju i autoramentu, też się dobrze komponują prawie ze wszystkim. 
Co nie znaczy że przestałam lubić naszą polską tradycyjną kuchnię: pierogi, bigos czy pieczonego prosiaka z jabłkiem w pysku ;)))))
03 lipca 2014 06:13 / 10 osobom podoba się ten post
Kurde a ja schudłam od samgo czytania o imibirze bo zapomniałam kupić i pić.
I powiedzcie jak to możliwe? Ale jak komp na piętrze a ja do niego biegam ileś razy dziennie z parteru to tak moze być:)
Pozdrawiam wytrwałe imbirowe panie:)
03 lipca 2014 15:44
Super - ,,imbirowe panie'' :)
03 lipca 2014 15:47 / 1 osobie podoba się ten post
alexia

Super - ,,imbirowe panie'' :)

Też chcemy być takie piękne jak Ty!!
03 lipca 2014 15:49
Ach, proszę bardzo! :)))
03 lipca 2014 15:50
ivanilia40

Kupiłam dwa dni temu taką stożkową kapustę.Już kiedyś ją przyrządzałam i wyszła pycha.Od kiedy tę kapustę mam w lodówce co wieczór o niej myślę hahahahah Nie mam pojecia o co chodzi bo aż mi ślina napływa na samą myśl,rano natomiast odechciewa mi się jej robić i odkładam na następny dzień,ale wieczor przychodzi i znowu o tej kapuście myśle. Czy to nie dziwne:))))))))

To zrób ją wieczorem, rano będzie jak znalazł ;-)
03 lipca 2014 15:59 / 1 osobie podoba się ten post
O matko i corkooooo ,to nawet "imbirowe Panie "(od alexi sciagnelam) mamy .Fajnie .:):):) .Nie przesadzajcie tylko ,wszystko ma byc pod kontrola . :):)
03 lipca 2014 16:15 / 2 osobom podoba się ten post
Odkąd na forum pojawił się imbir - mam wrażenie, że cały świat "zimbirował". W TV właśnie gotuje Gordon Ramzej, normalną wołowinę. I co dodaje do marynaty? - starty imbir "prosto na mięso". Czy świat zwariował ?
03 lipca 2014 16:53 / 5 osobom podoba się ten post
Benita

Odkąd na forum pojawił się imbir - mam wrażenie, że cały świat "zimbirował". W TV właśnie gotuje Gordon Ramzej, normalną wołowinę. I co dodaje do marynaty? - starty imbir "prosto na mięso". Czy świat zwariował ?

Gordon Ramsey też czyta "opiekunki24"? ,no patrz Benitko jak to nic nie można utrzymać w tajemnicy...
03 lipca 2014 18:53 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Kupiłam dwa dni temu taką stożkową kapustę.Już kiedyś ją przyrządzałam i wyszła pycha.Od kiedy tę kapustę mam w lodówce co wieczór o niej myślę hahahahah Nie mam pojecia o co chodzi bo aż mi ślina napływa na samą myśl,rano natomiast odechciewa mi się jej robić i odkładam na następny dzień,ale wieczor przychodzi i znowu o tej kapuście myśle. Czy to nie dziwne:))))))))

Dziwne. Żeby o kapuście marzyć?
A może kształt tej kapusty sprawia, że pod wieczór o niej rozmyslasz? ;)))
03 lipca 2014 18:56 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Dziwne. Żeby o kapuście marzyć?
A może kształt tej kapusty sprawia, że pod wieczór o niej rozmyslasz? ;)))

Myślisz,że zrobiłam dziś tę nieszczęsną kapustę? he,he Kształt ma stożkowy ,nie kojarzy się z niczym przyjemnym :)))))) Chyba o jakieś witaminy chodzi,może imbir mi wypłukal. Dziś np rzucilam się na rolmopsy jak baba w ciąży hahaaha
 
03 lipca 2014 19:14 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Gordon Ramsey też czyta "opiekunki24"? ,no patrz Benitko jak to nic nie można utrzymać w tajemnicy...

Ivanilia - jesteś cudna !
03 lipca 2014 19:21
A ja pożeram , ha! Pochłaniam rzodkiewkę w ilościach niemożliwych... Też mnie to dziwi, i mam ochotę na pomidory, na które jestem uczulona:/