W domu :) #3

14 września 2014 07:23 / 2 osobom podoba się ten post
agama

Witam z domu:)))
Juz wyspana,wycałowana,wyprzytulana.....
Sałatka przygotowana,spód do urodzinowego tortu upieczony-jutro moje pierwsze urodziny w Pl od 2 lat:)

Spełniaj marzenia !!!!
14 września 2014 12:43 / 1 osobie podoba się ten post
Hejka opiekunkowo:) Zna ktoś może niemieckie odpowiedniki polskich gier karcianych? Moja przyszła podopieczna podobno lubi krać w karty i tak sobie myślę że jak zaskocze od razu o jaką grę jej chodzi to spojrzy na mnie być może przychylnym okiem i łatwiej bedzie pierwsze lody przełamać. W jakie gry najczęściej grywają?
14 września 2014 16:46 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry z domuuuuuuu!
:D:D:D:D
14 września 2014 16:47 / 1 osobie podoba się ten post
lena7

Dzień dobry z domuuuuuuu!
:D:D:D:D

milego zasluzonego urlopu;-
14 września 2014 16:54 / 1 osobie podoba się ten post
lena7

Dzień dobry z domuuuuuuu!
:D:D:D:D

Cześć Lenka.
Musisz szybko odpoczywać :)))) bo chyba już niebawem kolejny wyjazd ? 
14 września 2014 17:03 / 1 osobie podoba się ten post
lena7

Dzień dobry z domuuuuuuu!
:D:D:D:D

Podeślij gołąbka ;)
14 września 2014 21:13
sas-anka

Hejka opiekunkowo:) Zna ktoś może niemieckie odpowiedniki polskich gier karcianych? Moja przyszła podopieczna podobno lubi krać w karty i tak sobie myślę że jak zaskocze od razu o jaką grę jej chodzi to spojrzy na mnie być może przychylnym okiem i łatwiej bedzie pierwsze lody przełamać. W jakie gry najczęściej grywają?

moja babeczka i jej psiapsioly pykaly w http://www.rummikub.pl/ oczywiscie nie on line tylko w wersji tradycyjnej. gralam znimi, wciagnelo mnie to ;) dostalam w prezencie gre od PDP na pozegnanie i gram teraz z corka.
14 września 2014 22:06 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

moja babeczka i jej psiapsioly pykaly w http://www.rummikub.pl/ oczywiscie nie on line tylko w wersji tradycyjnej. gralam znimi, wciagnelo mnie to ;) dostalam w prezencie gre od PDP na pozegnanie i gram teraz z corka.

Ja dziennie średnio 9 partyjek rozgrywam z Damą .Gra jest super ale muszę czasami Jej dać wygrać, bo robi się nudno.:))))))))))))  
15 września 2014 09:13 / 2 osobom podoba się ten post
Melduję się z domowych pieleszy.Własnie wróciłam ze spaceru z psem.Pogoda cudna,jelenie mają okres godowy,ryczą jeden przez drugiego.Za grzybami jeszcze nie biegałam,ale od jutra zacznę:)
15 września 2014 09:13
bieta

Cześć Lenka.
Musisz szybko odpoczywać :)))) bo chyba już niebawem kolejny wyjazd ? 

To prawda :)
Jednak i tak poleniuchuję 2 tygodnie. A co se będę żałować! ;)
15 września 2014 09:14 / 1 osobie podoba się ten post
giunta

Podeślij gołąbka ;)

Już zjedzone :P
15 września 2014 09:49 / 5 osobom podoba się ten post
giunta

Podeślij gołąbka ;)

Ja robię dzisiaj to Ci podeślę nawet ze trzy , boś Ty za szczuplutka jest , aż mnie nerwy zżerają.....a co tam ze cztery Ci machnę , niech stracę -:)))))))))))
15 września 2014 09:51 / 1 osobie podoba się ten post
Też lubię gołąbki, podeślij i mnie :))
15 września 2014 09:51
lena7

Już zjedzone :P

Nawet pół nie zostawiła... :P 
15 września 2014 09:54 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ja robię dzisiaj to Ci podeślę nawet ze trzy , boś Ty za szczuplutka jest , aż mnie nerwy zżerają.....a co tam ze cztery Ci machnę , niech stracę -:)))))))))))

To ja dzisiaj obiadu nie gotuję :D