Ile razy wstajecie w nocy do podopiecznego?

11 września 2014 14:31
greenandy

Czyli za każda nie przespaną noc należy sie 50 eu.
Warto zapamiętać.
 

Polskiej opiekunce Agencja proponuje 10 Euro za noc nieprzespaną. Oczywiscie ma płacic rodzina.
11 września 2014 14:54
greenandy

Czyli za każda nie przespaną noc należy sie 50 eu.
Warto zapamiętać.
 

u pewnego dziadka za noc Niemka brała 70 euro.
za dzien dawali 55 :)
11 września 2014 14:57
Kornelius

u pewnego dziadka za noc Niemka brała 70 euro.
za dzien dawali 55 :)

A ja nie jestem Niemka,a stawka podoba mi się.
11 września 2014 14:58 / 3 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

Polskiej opiekunce Agencja proponuje 10 Euro za noc nieprzespaną. Oczywiscie ma płacic rodzina.

Ja kilka razy mialam tak, ze płacili, przez około 10 do 14 dni, za wstanie 10 eu a w innej rodzinie 15 ale skąpstwo przeważyło, zabrali pdp do lekarza i postarali o dobre srodki nasenne.
11 września 2014 14:59 / 3 osobom podoba się ten post
margolcia

Ja kilka razy mialam tak, ze płacili, przez około 10 do 14 dni, za wstanie 10 eu a w innej rodzinie 15 ale skąpstwo przeważyło, zabrali pdp do lekarza i postarali o dobre srodki nasenne.

Bo to taniej:)))))
11 września 2014 15:10 / 4 osobom podoba się ten post
margolcia

Ja kilka razy mialam tak, ze płacili, przez około 10 do 14 dni, za wstanie 10 eu a w innej rodzinie 15 ale skąpstwo przeważyło, zabrali pdp do lekarza i postarali o dobre srodki nasenne.

Moja rodzinka niemiecka tyle usłyszała od Agencji Niemieckiej ze ma płacić, od razu jakies tabletki wykombinowali dla babciuni aczkolwiek nadal trzeba wstawać ale juz nie po 6 -8 razy. I teraz pytanie ?????
Od ....ilu wyjśc z łóżka liczy sie nocne wstawanie ....od 1 czy od 6 np ????
Mojej zmienniczce pani z Agencji Polskiej powiedziała ze na tym polega praca Opiekunki :)))))
Od środy znowu ja  na stelli ...i znowu będą kłopoty ze mną.Mam zamiar to unormować na serio. Tym razem "wtą" albo we "wtą". :)))))
 
 
11 września 2014 15:24 / 8 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

Moja rodzinka niemiecka tyle usłyszała od Agencji Niemieckiej ze ma płacić, od razu jakies tabletki wykombinowali dla babciuni aczkolwiek nadal trzeba wstawać ale juz nie po 6 -8 razy. I teraz pytanie ?????
Od ....ilu wyjśc z łóżka liczy sie nocne wstawanie ....od 1 czy od 6 np ????
Mojej zmienniczce pani z Agencji Polskiej powiedziała ze na tym polega praca Opiekunki :)))))
Od środy znowu ja  na stelli ...i znowu będą kłopoty ze mną.Mam zamiar to unormować na serio. Tym razem "wtą" albo we "wtą". :)))))
 
 

Pani z agencji niech sie cmoknie, sa od tego jak du...a od srani...a zeby zrobic odpowiedni wywiad z rodzina i poinformowac  o tym ze trzeba wstawac. Jesli sie okazuje, a czesto tak własnie jest, ze rodzina zatai ten fakt, wtedy do dobrej firmy nalezy, wstawic sie za swoim pracownikiem murem, jesli tego nie robi to jest gów...o nie agencja a taką koordynatorke to bym do pchania karuzeli zatrudniła.  
11 września 2014 15:33 / 2 osobom podoba się ten post
margolcia

Pani z agencji niech sie cmoknie, sa od tego jak du...a od srani...a zeby zrobic odpowiedni wywiad z rodzina i poinformowac  o tym ze trzeba wstawac. Jesli sie okazuje, a czesto tak własnie jest, ze rodzina zatai ten fakt, wtedy do dobrej firmy nalezy, wstawic sie za swoim pracownikiem murem, jesli tego nie robi to jest gów...o nie agencja a taką koordynatorke to bym do pchania karuzeli zatrudniła.  

Moja zmienniczka Jola jest bardzo kochana i niekonfliktowa :) Babcia wstawała sama do pewnego czasu. Niestety choroba rozwija sie i słabnie babciunia.
Jak pojechałam na zmianę wakacyjna to zaczęły sie schody z wstawaniem i codziennie monitowałam rodzinie. W koncu poskarżyłam koordynatorce niemieckiej i ta rozpętała burzę .
Szkoda ze po tej burzy tylko mały deszczyk spadł.
Koordynatorki, PL i DE obiecały złote góry a zostały tylko góry.
11 września 2014 16:03 / 1 osobie podoba się ten post
Gosia 1234

Moja zmienniczka Jola jest bardzo kochana i niekonfliktowa :) Babcia wstawała sama do pewnego czasu. Niestety choroba rozwija sie i słabnie babciunia.
Jak pojechałam na zmianę wakacyjna to zaczęły sie schody z wstawaniem i codziennie monitowałam rodzinie. W koncu poskarżyłam koordynatorce niemieckiej i ta rozpętała burzę .
Szkoda ze po tej burzy tylko mały deszczyk spadł.
Koordynatorki, PL i DE obiecały złote góry a zostały tylko góry.

No własnie Gosia, nasi pdp z kazdym tygodniem staja sie słabsi i bardziej niedołężni a co za tym idzie? Oczywiscie wiecej pracy tj dzwiganie, wstawanie w nocy. Twoja kolezanka musi sama walczyc o podwyzke, na takie wstawiennictwo osób trzecich osobiscie nie liczyłabym, to ona musi warknąc i upomniec sie o swoje.
11 września 2014 16:28
Gosia 1234

Polskiej opiekunce Agencja proponuje 10 Euro za noc nieprzespaną. Oczywiscie ma płacic rodzina.

Na pierwszej steli, 6tyg, miałam w sumie z 10 nieprzespanych nocy. Jak odjeżdzałam córka pdp dała mi250 eu, mówiąc że to za te nie przespane noce.
A ja byłam zielona i na pewno bym się nie upomniała, w ogóle nie sądziłam że te nocki coś mi sie należy. A wyszło ponad 20 eu za noc.
Mimo wszystko, wolę spać chyba, te noce wspominam jako koszmar. Bo to było nie tylko budzenie się, ale i pakowanie walizki przez pdp, szukanie złodzieja w piwnicy, itp.Pdp z zaawansowanym Alz
11 września 2014 16:31 / 1 osobie podoba się ten post
greenandy

Na pierwszej steli, 6tyg, miałam w sumie z 10 nieprzespanych nocy. Jak odjeżdzałam córka pdp dała mi250 eu, mówiąc że to za te nie przespane noce.
A ja byłam zielona i na pewno bym się nie upomniała, w ogóle nie sądziłam że te nocki coś mi sie należy. A wyszło ponad 20 eu za noc.
Mimo wszystko, wolę spać chyba, te noce wspominam jako koszmar. Bo to było nie tylko budzenie się, ale i pakowanie walizki przez pdp, szukanie złodzieja w piwnicy, itp.Pdp z zaawansowanym Alz

Trafiłas na porządnych ludzi. Fajnie czytać że sa takowi w Niemczech :)
11 września 2014 16:36
Tak, z córką utrzymywałam kontakt nawet po śmierci pdp.Teraz sama jest ciężko chora, niestety.
11 września 2014 16:38 / 2 osobom podoba się ten post
margolcia

No własnie Gosia, nasi pdp z kazdym tygodniem staja sie słabsi i bardziej niedołężni a co za tym idzie? Oczywiscie wiecej pracy tj dzwiganie, wstawanie w nocy. Twoja kolezanka musi sama walczyc o podwyzke, na takie wstawiennictwo osób trzecich osobiscie nie liczyłabym, to ona musi warknąc i upomniec sie o swoje.

Margolcia ja nie walczę dla nikogo o podwyzkę :).
Ja chcę zeby mi zapłacili tylko za moja pracę, które wykonuje nadprogramowo, albo zebym mogła się w nocy wyspać.
A jak zmienniczka tez na tym skozysta to mi nie przeszkadza :)))).
11 września 2014 16:50 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

A ja nie jestem Niemka,a stawka podoba mi się.

narodowosc tam była bez znaczenia  ,rodzina chorego  wiedziałą ,ze praca nocna wymaga dopłaty ,zeby tak wszyscy myśleli,pracowałoby się lżej:)
11 września 2014 16:53 / 3 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

Moja rodzinka niemiecka tyle usłyszała od Agencji Niemieckiej ze ma płacić, od razu jakies tabletki wykombinowali dla babciuni aczkolwiek nadal trzeba wstawać ale juz nie po 6 -8 razy. I teraz pytanie ?????
Od ....ilu wyjśc z łóżka liczy sie nocne wstawanie ....od 1 czy od 6 np ????
Mojej zmienniczce pani z Agencji Polskiej powiedziała ze na tym polega praca Opiekunki :)))))
Od środy znowu ja  na stelli ...i znowu będą kłopoty ze mną.Mam zamiar to unormować na serio. Tym razem "wtą" albo we "wtą". :)))))
 
 

jeśli kazdej nocy jestes wyrywana ze snu ,(raz a dobrze wystarczy)oznacza to ,ze są problemy w tym temacie u podopiecznego i trzeba się upominać o swoje.
Praca opiekunki nie polega na tym ,zeby wiecznie być niewyspanym,o nie nie !:)