Mindestlohn - płaca minimalna

22 stycznia 2015 09:39 / 2 osobom podoba się ten post
Dagmara

zupełnie się na tym nie znam, ale czy ktoś może cokolwiek żądać w takiej sytuacji od opiekunek ? czy raczej nie od zleceniodawcy ?

Dagmara....dzien dobry.
Ja wiem jedno,ze to   ''Agencja jest płatnikiem ''  składek i podatkow,nie my
                                  ----------------------------------
 
i nikt nie ma żadnego prawa w tej kwestii czegokolwiek  żądać od nas .
 
 
 
22 stycznia 2015 09:39 / 4 osobom podoba się ten post

Znowu wywaliłem z 6 stron nie na temat. Zlitujcie się... Temat o stowarzyszeniu już jest, Andrea podała Wam link, więc jak chcecie to piszcie tam, a jak chcecie założyć jakąś inną organizację opiekunek, to załóżcie nowy temat.

22 stycznia 2015 13:50
Dziewczyny ja już się całkowicie pogubiłam,może mnie ktoś oświeci i w prostych zdaniach wyjaśni,jak te wszystkie wasze umowy mają się do zatrudnionych na własnej działalności w PL
22 stycznia 2015 16:28

Spam! Moderator

22 stycznia 2015 17:11 / 1 osobie podoba się ten post
Krystynkaa

Dagmara....dzien dobry.
Ja wiem jedno,ze to   ''Agencja jest płatnikiem ''  składek i podatkow,nie my
                                  ----------------------------------
 
i nikt nie ma żadnego prawa w tej kwestii czegokolwiek  żądać od nas .
 
 
 

Kolejny taki wpis i będzie banan. Moderator

23 stycznia 2015 19:50
Wyciągam temat.
14 krajów europejskich protestuje przeciwko wprowadzeniu Mindestlohn.
23 stycznia 2015 19:54 / 3 osobom podoba się ten post
Pomoc forum1

Znowu wywaliłem z 6 stron nie na temat. Zlitujcie się... Temat o stowarzyszeniu już jest, Andrea podała Wam link, więc jak chcecie to piszcie tam, a jak chcecie założyć jakąś inną organizację opiekunek, to załóżcie nowy temat.

jak mam sie skontaktować z osobą, która ma zamknięty dostęp do swojego profilu?
proszę o profesjonalną odpowiedź
23 stycznia 2015 19:55 / 3 osobom podoba się ten post
Moja odp.nie jest profesjonalna ale tak na mój rozum,jesli ktoś ma zamknięty profil to znaczy ze nie chce,aby się z nim kontaktować.
23 stycznia 2015 20:03 / 6 osobom podoba się ten post
Marta

Wyciągam temat.
14 krajów europejskich protestuje przeciwko wprowadzeniu Mindestlohn.

Niemcy mają to gdzieś, nawet 200 krajów może protestować. Jedynym organem, który może nakazać Niemcom zmiane decyzji jest Komisja Europejska, a ta palcem nie kiwnie, no chyba,że cud by sie stał.
Niemcy rządzą w Europie i nikt im sie nie narazi, bo są największym europejskim płatnikiem na rzecz Unii. Nikt nie odważy się drażnić tygrysa.
I tak oto , po raz pierwszy w nowożytnej historii, Niemcy - bez czołgów, bez armat i bez jednego wystrzału - podporządkowali sobie cały nasz kontynent.
 
 
23 stycznia 2015 22:52 / 2 osobom podoba się ten post
Lawenda

Niemcy mają to gdzieś, nawet 200 krajów może protestować. Jedynym organem, który może nakazać Niemcom zmiane decyzji jest Komisja Europejska, a ta palcem nie kiwnie, no chyba,że cud by sie stał.
Niemcy rządzą w Europie i nikt im sie nie narazi, bo są największym europejskim płatnikiem na rzecz Unii. Nikt nie odważy się drażnić tygrysa.
I tak oto , po raz pierwszy w nowożytnej historii, Niemcy - bez czołgów, bez armat i bez jednego wystrzału - podporządkowali sobie cały nasz kontynent.
 
 

Spam!

23 stycznia 2015 22:58
to i bardzo dobrze juz zesmy tak mysleli z rodzina coby wszstke mlodei i te stare polski co jeszcze nogami powlacza do Germani wyjechali do Angli, a do nas niech sie ukraiana cala zjedzie bo tam trzaz bieda i nasi politycy sie tylko tym zamartwiaja i ruscy tez niech przyjada to ich sobie ich samych na kamczatke wywiaza ,ma polonia se rade damy !!
23 stycznia 2015 23:04
agamor

jak mam sie skontaktować z osobą, która ma zamknięty dostęp do swojego profilu?
proszę o profesjonalną odpowiedź

Odpisała Ci Marta - chyba logicznie i profesjonalnie. Po co znowu zaśmiecasz ten temat? Pytania do mnie kieruje się poprzez  e-mail, a nie pisze gdzie popadnie.

24 stycznia 2015 08:08
A jak to wygląda z tą nową umową dosyłaną do De? Przed wyjazdem podpisałam umowę ale w związku z tymi zmianami ma być nowa dosłana.Ja nie wiem co w niej będzie, czy mi się to spodoba itp....Muszę ją podpisać czy moge ten kontrakt pociągnąć jeszcze na tej starej?
24 stycznia 2015 08:31
nesca_nebesca

A jak to wygląda z tą nową umową dosyłaną do De? Przed wyjazdem podpisałam umowę ale w związku z tymi zmianami ma być nowa dosłana.Ja nie wiem co w niej będzie, czy mi się to spodoba itp....Muszę ją podpisać czy moge ten kontrakt pociągnąć jeszcze na tej starej?

jeżeli pracujesz na podstawie umowy zlecenia to nowa umowa , która do ciebie przyjdzie to z punktu widzenia prawa to  nowa umowa a nie wypowiedzenie zmieniające . Jak jej nie przyjmiesz to wg prawa pracujesz wg starej umowy do dnia , który jest określony w starej umowie . Powinnas poprostu odesłać nową umowę bez podpisu . W przypadku jezeli pracujesz na umowe o prace to sytuacja jest inna . Jak masz umoe o pracę , to napisz , ze umową o pracę . Napisze wtedy jakie są konsekwencje nieprzyjęcia nowej umowy .
24 stycznia 2015 08:46 / 1 osobie podoba się ten post
Aniak

jeżeli pracujesz na podstawie umowy zlecenia to nowa umowa , która do ciebie przyjdzie to z punktu widzenia prawa to  nowa umowa a nie wypowiedzenie zmieniające . Jak jej nie przyjmiesz to wg prawa pracujesz wg starej umowy do dnia , który jest określony w starej umowie . Powinnas poprostu odesłać nową umowę bez podpisu . W przypadku jezeli pracujesz na umowe o prace to sytuacja jest inna . Jak masz umoe o pracę , to napisz , ze umową o pracę . Napisze wtedy jakie są konsekwencje nieprzyjęcia nowej umowy .

o ile firma sama nie rozwiazała starej umowy w trybie natychmiastowym tak jak zrobila to moja,czyli stara umowa juz nie obowiazywała(zlecenie)