Telewizja

24 października 2016 11:09
U mnie też nie wszystkie, ale kilka jest
 Badenia-Wirtembergia.
24 października 2016 11:13
U mnie tez działa,ciekawe jak dlugo...
24 października 2016 11:51
No chodzi ok 15 minut i wyłacza sie , a wskakuje tabliczka z prośba o wsparcie finansowe...lipa..
24 października 2016 11:52
scarlet

No chodzi ok 15 minut i wyłacza sie , a wskakuje tabliczka z prośba o wsparcie finansowe...lipa..

To samo u mnie.
24 października 2016 12:20
scarlet

No chodzi ok 15 minut i wyłacza sie , a wskakuje tabliczka z prośba o wsparcie finansowe...lipa..

No coś ty...a już sie cieszyłam,że jest nowy kanał do oglądania...
24 października 2016 16:26 / 1 osobie podoba się ten post
http://wizja.tv
abonament na 30 dni z niemieckiego konta-4,36eu
z polskiego ok- 20zł
płacąc online natychmiast otrzymuje się kod do abonamentu.
Przez 3 godź dziennie mozna ogladać bez rejestracji.
24 października 2016 16:46 / 1 osobie podoba się ten post
Czy te wszystkie telewizje są bezpieczne?
Kiedyś mnie informatyk w Niemczech ostrzegał, żeby nie oglądać filmów, czy seriali z tych wszystkich dostępnych stron. Wprawdzie wcześniej oglądałam i nic się nigdy nie stało (żaden podopieczny kary nie dostał), ale od tego czasu nie oglądam tych stron.
Dlatego pytam, jak to jest z telewizją?
24 października 2016 17:05 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

Czy te wszystkie telewizje są bezpieczne?
Kiedyś mnie informatyk w Niemczech ostrzegał, żeby nie oglądać filmów, czy seriali z tych wszystkich dostępnych stron. Wprawdzie wcześniej oglądałam i nic się nigdy nie stało (żaden podopieczny kary nie dostał), ale od tego czasu nie oglądam tych stron.
Dlatego pytam, jak to jest z telewizją?

Też nie jestem pewna co do tych bezpłatnych stron. Chodzi w tym wszystkim o prawa autorskie- dopóki ktoś się nie upomni, to jest ok, to co się działo w przeciwnym razie, było opisywane na forum. Lepiej wykupić abonament i mieć spokojną głowę.
24 października 2016 17:20
To gdzie można bezpiecznie oglądać filmy? (może być i płatna strona, ale żeby był duży wybór filmów). Dotychczas oglądałam na cda, ale nie zastanawiałam się nad tym, czy to bezpieczne, bo jakoś uznałam chyba, że skoro nie ściągam filmów a jedynie oglądam te udostępnione, to jest ok. :/
24 października 2016 17:28 / 4 osobom podoba się ten post
na cda jest bezpiecznie, w sumie to zawsze na cda oglądam ale nie mają czasami tego co chcę obejrzeć
24 października 2016 18:36 / 2 osobom podoba się ten post
Jeśli sami nie udostępniamy tv będąc zagranicą to nie popełniamy przestepstwa. Natomiast nie wiem czy czytaliście co się dzieje w zachodniopomorskim? Ludzie ściągali przez torrenty jakiś polski film,który niedawno wszedł do kin i policja konfiskuje komputery. Nie pamiętam gdzie to czytałam,jak znajdę to wkleję link.
24 października 2016 19:00 / 2 osobom podoba się ten post
No nie wiem. Mi ten informatyk powiedział, że jedynie filmy przez livestreaming z 9ficjalnych stacji można bezpiecznie oglądać, dlatego teraz trochę się boję. Jak jestem w Polsce to ściągam zapas filmó.
24 października 2016 19:40 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Jeśli sami nie udostępniamy tv będąc zagranicą to nie popełniamy przestepstwa. Natomiast nie wiem czy czytaliście co się dzieje w zachodniopomorskim? Ludzie ściągali przez torrenty jakiś polski film,który niedawno wszedł do kin i policja konfiskuje komputery. Nie pamiętam gdzie to czytałam,jak znajdę to wkleję link.

Też tak myślałam, dopóki chcąc rozkminic sprawę zajrzałam na stronę z niemieckimi przepisami dotyczącymi tego problemu. Za oglądanie on line za "friko" filmu, na co może np. rezyser zezwolenia nie wyrazić, czy inni uczestniczący w produkcji, a roszczący sobie prawa autorskie, chocby aktorzy, to można za to zapłacić. W polskich przepisach tez jest podobnie. Dlatego teraz do i do cda podchodzę ostrożnie, bo nie wiem, czy udostępniony przez użytkowników film, moze być ot tak rozpowszechniany. Co do torrentów, to nie pierwsza taka afera. Acha, np na cda tez są filmy , które niedawno do kin weszły i nie mam pewności, czy można je od tak oglądać.
24 października 2016 19:50 / 2 osobom podoba się ten post
Tez trochę właśnie poczytałam i sprawa jest ogólnie niejasna. Można oglądanie filmów online uznać za niedozwolone, bo nawet podczas oglądania zapisuje się w pamięci komputera jako pliki cache. One wprawdzie się potem same usuwają, ale ludzie w Niemczech dostawali juz za takie coś wezwania do płacenia kary. Przed sądem później wygrywali, ale jednak problem z tego był.
Czytałam tez o tym, co Tina napisała. Ale jak użytkownik może stwierdzić, czy udostępniony film nie łamie praw autorskich.
24 października 2016 19:56 / 1 osobie podoba się ten post
I dlatego własnie przestałam oglądać filmy on line np.między innymi na cda.Wczesniej czasem obejrzałam-faktycznie nic się nie stało, ale teraz się boję.