Zmienniczka - zmienniczce, czyli jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie

12 października 2014 12:41
i tyle
12 października 2014 12:41
amelka

Ten tylko nie popelnia bledow, kto nic nie robi.

Jasne amela! A co tam zycie i zdrowie jakiejs tam niemieckiej babki dementki.
12 października 2014 12:41
 
To do Orima
Ja przejściówkę z wytrzymałosci - gdzieś na poczatku studiów ale graficznie (Cremony )
12 października 2014 12:56 / 5 osobom podoba się ten post
gosia35

Jasne amela! A co tam zycie i zdrowie jakiejs tam niemieckiej babki dementki.

Nie to mialam na mysli napisujac sentencje. Oczywiscie, ze tak. Tylko, myslisz, ze zmienniczka zrobila tak celowo?
I wierzysz w to, ze chciala skrzywdzic w ten sposob kogokolwiek?
Ludzie az tacy zli nie sa.
A Ty Gosiu, nie popelniasz zadnych bledow?
12 października 2014 12:59 / 7 osobom podoba się ten post
IGGA

Przyjęłam już dawno taką zasadę w związku ze zmienniczką. Jeśli przyjeżdżam na miejsce i pokój jest zawalony jej klamotami a moje mają jeszcze leżeć w bagazniku, jeśli nie ma w pokoju szklaneczki i buteleczki wody to nie ma z kim rozmawiać.
Są takie Panie, które bardzo sie boją o swoja pozycję i najchętniej nie wyjeżdżałby wcale do domu a zmienniczkę traktuja jak obiekt zagrażający ich egzystencji.
Zanim zdążymy przyjechać, to juz potrafią narobić zamieszania, obgadując nas, odgrażając sie, że nic nam nie przekarzą niech każdy uczy się sam, klepią to na prawo i lewo. Ubaw mają nasze okoliczne sąsiadeczki, opiekuneczki bo kiedy zaczynamy juz samodzielnie funkcjonować to spotykając sie dopytują jak sobie radzimy, bo .... .
Nie lubię takich sytuacji. I w takie miejsce przyjeżdżam tylko jeden raz, nie zostawiając naumeru tefonu. Miłej niedzieli.

Jest nas opiekunek wg ostatnich szcunków ponad 200 tys.Są rózne takie co traktuja pobyt w DE jako miejsce pracy i takie ktore chcą sie czuć jak w rodzinie a są tez i takie, ktore na inne opiekunki patrza z gory, bo mają sie za lepsze.Daleko idące wnioski wysuwasz czy to z własnego doswiadczenia?.Dla mnie jest to miejsce pracy  tak jak w kazdym innym  zawodzie.Koncze praca zabieram swoje rzeczy i jadę do domu.Czy pracownica siedzaca na kasie w supermarkecie przygotowuje zmienniczce kawe i ozdabia miejsc pracy  ktore opuszcza, wystarczy zostawic po sobie porządek.Ciężką Stelle masz teraz zmień, bo charakter Ci sie wypacza.Dość przypisywania innym opiekunkom negatywnych cech jak Ci Polki nie odpowiadają jako zmienniczki weż sobie rodaczke.Nikt jakoś nie opisuje Litwinek jako złosliwych nie rozgarniętych kobiet,a pracuja czego przykładem jesteś Ty.Są opiekunki,ktore jadą ze Steli na Stelle, bo maja taka potrzebe i nie nam krytykować  z jakiego powodu to robią.
 
Temat jest dobry mamy czas a i marzyć możemy,kazda tak myśle chce Stelle wg własnego uznania i zmienniczkę na własny wzór.Ale zycie płata nam niespodzianki,jedziemy do pracy i nie wiemy co zastaniemy.
12 października 2014 13:22 / 8 osobom podoba się ten post
Ważne chyba jest ,żeby zmienniczka przekazała wszystkie istotne informacje, a nie to jakiej jest narodowości.....
12 października 2014 13:45 / 11 osobom podoba się ten post
mleczko47

Jest nas opiekunek wg ostatnich szcunków ponad 200 tys.Są rózne takie co traktuja pobyt w DE jako miejsce pracy i takie ktore chcą sie czuć jak w rodzinie a są tez i takie, ktore na inne opiekunki patrza z gory, bo mają sie za lepsze.Daleko idące wnioski wysuwasz czy to z własnego doswiadczenia?.Dla mnie jest to miejsce pracy  tak jak w kazdym innym  zawodzie.Koncze praca zabieram swoje rzeczy i jadę do domu.Czy pracownica siedzaca na kasie w supermarkecie przygotowuje zmienniczce kawe i ozdabia miejsc pracy  ktore opuszcza, wystarczy zostawic po sobie porządek.Ciężką Stelle masz teraz zmień, bo charakter Ci sie wypacza.Dość przypisywania innym opiekunkom negatywnych cech jak Ci Polki nie odpowiadają jako zmienniczki weż sobie rodaczke.Nikt jakoś nie opisuje Litwinek jako złosliwych nie rozgarniętych kobiet,a pracuja czego przykładem jesteś Ty.Są opiekunki,ktore jadą ze Steli na Stelle, bo maja taka potrzebe i nie nam krytykować  z jakiego powodu to robią.
 
Temat jest dobry mamy czas a i marzyć możemy,kazda tak myśle chce Stelle wg własnego uznania i zmienniczkę na własny wzór.Ale zycie płata nam niespodzianki,jedziemy do pracy i nie wiemy co zastaniemy.

Mleczko, Mleczko, zastopuj.
Robisz sie nietaktowna, przekraczasz granicę dobrego wychowania. Nie jestem przekupą, nie dam sie wciągnąć w twoje intrygi, postaraj się nie czytać tego co ja piszę a będzie Tobie lżej.
Tak lekkiej Stelli  jeszcze nigdy nie miałam, dlatego mogę często tu bywać. I pewnie też tak szybko jej nie opuszczę, więc zapewniam Ciebie, że czasu mam dużo wolnego, internet śmiga jak błyskawica, więc na złośc Tobie bywać tu bedę jeszcze częściej.  Miłego niedzielnego popołudnia Szczególnie Tobie Mleczko życzę.
 
12 października 2014 13:49 / 2 osobom podoba się ten post
Pyszna herbata rozładowuje złe emocje. Prosze się częstować.
12 października 2014 13:49 / 2 osobom podoba się ten post
Nie chodzi mi o narodowość opiekunki tylko jak pracuje z kimś, to go nie obgaduje na forum,a wogole jestem daleka od obgadywania,  mowię w oczy i wnosimy wspolnie poprawki.A tym bardziej jak obserwuje sie kogos zza płotu nie powinno sie wydawac takich sądów zobrazowanych  niesmacznymi przykladami
jak w wpisie z dnia dzisiejszego o godz. 12.15 przez opiekunke o nicku igga.
 
Nadmieniłam o narodowości, bo być może jest to jeden z wielu powodow, dla ktorych tak negatywnie okresla zmienniczki -  Polki.
 
 
PS
proszę wrocić do wpisów (około)roku.Tam jest opinia o nas wyrazona przez ww opiekunke.Wiem,że młode stazem na forum opiekunki nie wiedza o tym,ale ja mam dobrą  i nie zapomniałam.
12 października 2014 13:52 / 1 osobie podoba się ten post
IGGA

Mleczko, Mleczko, zastopuj.
Robisz sie nietaktowna, przekraczasz granicę dobrego wychowania. Nie jestem przekupą, nie dam sie wciągnąć w twoje intrygi, postaraj się nie czytać tego co ja piszę a będzie Tobie lżej.
Tak lekkiej Stelli  jeszcze nigdy nie miałam, dlatego mogę często tu bywać. I pewnie też tak szybko jej nie opuszczę, więc zapewniam Ciebie, że czasu mam dużo wolnego, internet śmiga jak błyskawica, więc na złośc Tobie bywać tu bedę jeszcze częściej.  Miłego niedzielnego popołudnia Szczególnie Tobie Mleczko życzę.
 

Poszukam twoich wpisow tych taktownych,pisanych przez osobę dobrze wychowaną.Bywaj na forum częściej i ucz sie kultury wspolżycia.
12 października 2014 13:57 / 4 osobom podoba się ten post

Wyluzujcie drogie panie!

12 października 2014 13:57 / 8 osobom podoba się ten post
Mleczko, Mleczko, wypij filiżanke pysznej herbaty, powinno Tobie pomóc. A wpisy jeśli takowe znajdziesz to jak najbardziej cytuj, cytuj, cytuj.
Ostanio bardzo spadła twoja popularność i małe zainteresowanie kompetencjami, więc masz możliwość wykazania sie pracą archiwistki. Powodzenia.
12 października 2014 13:58 / 3 osobom podoba się ten post
Moderatorze i to tylko tyle ????
12 października 2014 14:12 / 15 osobom podoba się ten post
Tak sobie czytam ten watek i wniosek nasunął mi sie tylko jeden....
Mianowicie: przekazujmy obowiązki tak, jakbyśmy same chciały , aby nam je przekazano :))
12 października 2014 14:25 / 1 osobie podoba się ten post
Właśnie nie potrafię zrozumieć ukrywania prawdy o Pdp, przecież to takie ważne jest. Ja przy wymianie mówię tak jak jest, nie koloryzuję jak jest źle.  Za każdym razem dobrych kilka dni przed wyjazdem biorę sobie kartkę papieru i piszę najważniejsze sprawy - jeśli wiem że przyjeżdża nowa zmienniczka. Piszę wszystko po kolei od poniedz do niedzieli, terminy, wywóz śmieci, ulubione dania Pdp, a nawet piszę czego opiekunka powinna się wystrzegać żeby unikać stresu i nieprzyjemnych sytuacji. Oczywiście zawsze zaznaczam że niech zmienniczka robi po swojemu ale ja spotkałam się np z taką niefajną sytacją więc jeśli się zdarzy u niej to już wie jak może reagować lub że może się i u niej to powtórzyć.
Wiadomo że możemy zapomnieć przekazać wszystkich informacji.  Raz wymieniałam się z młodą dziewczyną która nie powiedziała mi że Pdp ma dni że wogóle nie je bo ma takie swoje fazy, też się zlękłam gdy każdy posiłek mi oddawała w stanie nie naruszonym.