Czym sie zajmujemy poza opieką?

18 listopada 2014 18:31 / 6 osobom podoba się ten post
margaritka59

Falowo, w razie jak mi coś tam pobolewa w kościach to robię ćwiczenia gimnastyczne, np na rwę kulszową albo ćwiczę mięśnie wzmacniające odcinek szyjny. Tak jak napisałam na początku, są to raczej zrywy do gimnastyki.

A ja na razie przyciągnęłam od babki rowerek stacjonarny..... i ciagle patrzę na niego ... niech se odpocznie....
18 listopada 2014 18:48
kika1

ORIM Dark Souls 2 jest gra dla dojrzalych mezczyzn... polecam, nie bedziesz zalowal!!! Nie ma w niej wymownego rozlewu krwi!!! Jest jedna zu najinteligentniejszych gier na swiecie!!!

mam Viste 32 bity wiec nic z tego.Gra wymaga 4 RAM a system 32 bitowy czyta RAM do 3 
18 listopada 2014 19:06
ORIM

mam Viste 32 bity wiec nic z tego.Gra wymaga 4 RAM a system 32 bitowy czyta RAM do 3 

Moze kiedys... kiedy bedziesz mial wieksza pojemnosc zagrasz w nia i przyznasz mi racje.
Przyjemnosci przy innych grach zycze:)))
Gram na PS3.
18 listopada 2014 19:20 / 1 osobie podoba się ten post
reanata

hi,hi,hi,hi-Margolcia jaka ty jestes utalentowana,spiewasz-tanczysz-ciekawe jakie talenty jeszcze ukrywasz?ha,ha,ha;-;-;-;-;-;-

Ja juz zadnych kilogramow nie zrzucam bo co zrzucilam to podwojnie przybralam,
 
Jedni maja talent, a drudzy nazwisko, slawe i pieniądze(cytat), ha ha ha ha
18 listopada 2014 20:01
kika1

Moze kiedys... kiedy bedziesz mial wieksza pojemnosc zagrasz w nia i przyznasz mi racje.
Przyjemnosci przy innych grach zycze:)))
Gram na PS3.

to nie pojemnosc tylko windows Vista 32 -bitowy a on nie wykryje 4 RAM u Takie wymagania ma gra
18 listopada 2014 20:19 / 1 osobie podoba się ten post
Jeżeli chodzi o gry, to szwagier kupił sobie Playstation chyba z opcją Kinect. Gramy więc w kręgle, w tenisa, wspinamy się, tańczymy, jeździmy na skuterach wodnych. A w nocy w łóżku nie mogę się przewrócić - tak wszystko boli:)
18 listopada 2014 20:35
margolcia

Ja juz zadnych kilogramow nie zrzucam bo co zrzucilam to podwojnie przybralam,
 
Jedni maja talent, a drudzy nazwisko, slawe i pieniądze(cytat), ha ha ha ha

Szkoda tylko, ze ja nie mam nic
18 listopada 2014 21:05 / 1 osobie podoba się ten post
margolcia

Ja juz zadnych kilogramow nie zrzucam bo co zrzucilam to podwojnie przybralam,
 
Jedni maja talent, a drudzy nazwisko, slawe i pieniądze(cytat), ha ha ha ha

Ja teraz jestem w dobrej wadze, ale bywało różnie i potrafiło mi się ( ja tego nie zrobiłam) niespodziewanie przytyć i jak szłam na spotakanie z dawno niewidzianymi koleżankami-kumpelami, to od razu patałam: no i jak, przytyłam trochę? Odpowiedzi nieśmiałe: no... tak. Ja: No to super, bo ja tym razem postanowiłam trochę przybrac, dla odmiany, a nie schudnąć. No i udało mi się, fajnie, cieszę się, że mi sie udało.
18 listopada 2014 21:18 / 1 osobie podoba się ten post
joannaxd

Szkoda tylko, ze ja nie mam nic

Jak nie masz tego o czym wspomniał kolezanka wyżej... to na pewno masz urodę... 
18 listopada 2014 21:19 / 2 osobom podoba się ten post
joannaxd

Szkoda tylko, ze ja nie mam nic

Tam,pierdzielisz!Weź no poszukaj dobrze:):):):):)
18 listopada 2014 21:21
kasia63

Tam,pierdzielisz!Weź no poszukaj dobrze:):):):):)

Tylko pytanie gdzie tego szukac?
18 listopada 2014 21:23
joannaxd

Tylko pytanie gdzie tego szukac?

W sobie moja droga,w sobie:):):)
18 listopada 2014 21:26 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

W sobie moja droga,w sobie:):):)

Jakby tak dobrze sie przyjrzec, tak zewnetrznie I wewnetrznie, to pewnie cos by sie znalazlo. W koncu ,, kazda potwora znajdzie swego amatora,,)
18 listopada 2014 21:30 / 1 osobie podoba się ten post
joannaxd

Jakby tak dobrze sie przyjrzec, tak zewnetrznie I wewnetrznie, to pewnie cos by sie znalazlo. W koncu ,, kazda potwora znajdzie swego amatora,,:-))

No i widzisz:)Od razu inna gadka:) Potworo jedna:):):):):)hi hi hi
18 listopada 2014 22:09 / 2 osobom podoba się ten post
AMOREK

AGAMA..cóż dziwnego...poprostu CIE koffffffffają.....

A ja nie Bóg:) Dobrem za zle nie nagradzam:)- Nie będzie muszek w obiad pluł:)
Nadal ściera leję:)