Czym sie zajmujemy poza opieką?

18 listopada 2014 14:35
WSTENGA

Za to ja w wolnych chwilach gram on-line w grę strategiczną. Córka mnie zaraziła i tutaj jak znalazł. Mam rozrywkę. Polecam.

a jaka jesli mozna wiedziec ?
18 listopada 2014 14:39
ORIM

a jaka jesli mozna wiedziec ?

Tribal Wars 2. To nowe Plemiona. Druga wersja. Tyle, że to na razie beta. Ale kasę chcą jak za standard ;))) Nie kupuję, gram na darmowym koncie. Szkoda mi kasy
18 listopada 2014 14:41
WSTENGA

Tribal Wars 2. To nowe Plemiona. Druga wersja. Tyle, że to na razie beta. Ale kasę chcą jak za standard ;))) Nie kupuję, gram na darmowym koncie. Szkoda mi kasy

a to nie taka strategia to nie
18 listopada 2014 14:50 / 7 osobom podoba się ten post
Od trzech dni zajmuję się uśmiercaniem muszek -owocówek:(
Babcia zastosowała ''cudowna metodę''Do miseczki nalała octu jabkowego,do tego płynu do naczyń i postawiła na parapecie.Wtedy dopiero się zleciały!!!To tłukę sciera.Jak wszystkie padną umyję okno i gra.Dodam ,że nie mam w kuchni juz nawet kosza na smieci,żadnych owoców,otwartych soków-nic,A one (już w mniejszej ilosci )ale nadal są:(
18 listopada 2014 14:53 / 2 osobom podoba się ten post
agama

Od trzech dni zajmuję się uśmiercaniem muszek -owocówek:(
Babcia zastosowała ''cudowna metodę''Do miseczki nalała octu jabkowego,do tego płynu do naczyń i postawiła na parapecie.Wtedy dopiero się zleciały!!!To tłukę sciera.Jak wszystkie padną umyję okno i gra.Dodam ,że nie mam w kuchni juz nawet kosza na smieci,żadnych owoców,otwartych soków-nic,A one (już w mniejszej ilosci )ale nadal są:(

To widać nie tylko my lubimy gry strategiczne ;))) Ale moja przynajmnie bezkrwawa (realnie bo wirtualnie bardzo).
18 listopada 2014 15:20
Falowo, w razie jak mi coś tam pobolewa w kościach to robię ćwiczenia gimnastyczne, np na rwę kulszową albo ćwiczę mięśnie wzmacniające odcinek szyjny. Tak jak napisałam na początku, są to raczej zrywy do gimnastyki.
18 listopada 2014 16:36
ORIM

a to nie taka strategia to nie

ORIM Dark Souls 2 jest gra dla dojrzalych mezczyzn... polecam, nie bedziesz zalowal!!! Nie ma w niej wymownego rozlewu krwi!!! Jest jedna zu najinteligentniejszych gier na swiecie!!!
18 listopada 2014 16:41 / 1 osobie podoba się ten post
Mnie jakoś nie pociągają gry komputerowe.Dla mnie to raczej strata czasu.
18 listopada 2014 16:44 / 4 osobom podoba się ten post
18 listopada 2014 16:56 / 2 osobom podoba się ten post
Zasadniczo, w wolnych chwilach sie odchudzam :) i marzę jaka będę zgrabna jak już schudnę.
Czasami robię na drutach, ale co chwile zmieniam pomysły, więc robótek rozpoczętych mam sporo;)))))))))
Aktualnie, hobbystycznie chodzę na kurs niemieckiego, po raz kolejny na poziom A1, bo w moim DDR nie ma chętnych na wyższe poziomy. Nie poddaję się jednak i moze doczekam się awansu :))))))))))))
18 listopada 2014 16:57 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Od trzech dni zajmuję się uśmiercaniem muszek -owocówek:(
Babcia zastosowała ''cudowna metodę''Do miseczki nalała octu jabkowego,do tego płynu do naczyń i postawiła na parapecie.Wtedy dopiero się zleciały!!!To tłukę sciera.Jak wszystkie padną umyję okno i gra.Dodam ,że nie mam w kuchni juz nawet kosza na smieci,żadnych owoców,otwartych soków-nic,A one (już w mniejszej ilosci )ale nadal są:(

AGAMA..cóż dziwnego...poprostu CIE koffffffffają.....
18 listopada 2014 17:09 / 1 osobie podoba się ten post
Bożenka

Oczywiście... .ale zamiast wyskokiego Niemca trafił się mniejszy Polak... heh ...ja to mam szczęście...ale chłopak całkiem sympatyczny... kawka i do domu. A jak tam chłopaki w Ch??? Warto pojechać.... nic nie piszesz w tym temacie...

Najważniejsze, że mamy jeszcze poczucie humoru... i pewne info przyjmujemy z przymróżeniem oczka...hahahaaaa
18 listopada 2014 18:25 / 1 osobie podoba się ten post
margolcia

Ja tancze tak:  http://noigit.pl/post/73603297276

A ile juz kilogramów zrzuciłaś w tym tańcu.... figurka marzenie...
18 listopada 2014 18:27 / 1 osobie podoba się ten post
margolcia

Ja tancze tak:  http://noigit.pl/post/73603297276

hi,hi,hi,hi-Margolcia jaka ty jestes utalentowana,spiewasz-tanczysz-ciekawe jakie talenty jeszcze ukrywasz?ha,ha,ha;-;-;-;-;-;-
18 listopada 2014 18:28 / 3 osobom podoba się ten post
AMOREK

Najważniejsze, że mamy jeszcze poczucie humoru... i pewne info przyjmujemy z przymróżeniem oczka...hahahaaaa

No i zobacz jakie mamy hobby bogate.... niedługo na opiekę czasu zbraknie ... a podopieczni samopas będą chodzić... hahahah!!!