Lycamobile

02 lutego 2016 07:54
kasia63

Nie płacę dzwoniąc na domowe do PL ani centa za minutę,poza opłatą za połaczenie-wysłałam smska i nie płacę:)Sprawdzam ile mi ubyło po kazdej rozmowie i tylko za połaczenie a gadam czasem z godzinę.Sprawdxcie sobie na stronie LYCY.:)

Troche dziwne. Mam spara I za kazdym razem, czy komorka, czy stacjonarny, to pozera mi 1 cent za min. To niewiele, ale ja tez chce placic tylko za polaczenie. Zdradz, jak to zrobilac
02 lutego 2016 07:54 / 1 osobie podoba się ten post
Kruszynka64

A czy kupię w Polsce startówkę Lycamobile mężowi,bo sobie kupię w Niemczech?Przez internet nie mogę mu zamówic,bo jest opcja-wpisz nr. osoby do której będziesz dzwonił,a ja przecież jeszcze nie mam...

Na stronie internetowej zamawiasz dla męża - i jemu wyślą - bezpłatnie, a Ty dostaniesz "w nagrodę" jeszcze doładowanie dla siebie. ja tak zrobiłam. 
02 lutego 2016 08:00
To co lebarę wywalić.Mam kartę niemiecką,korzystam z niej sporadycznie.I nawet nie wiem jaki jest obowiązek doładowania .Ostatnio doładowałam w sierpniu i jeszcze mam że dwa euro na koncie.A może powinam numer przenieść do Lycy.?
02 lutego 2016 08:03 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

To co lebarę wywalić.Mam kartę niemiecką,korzystam z niej sporadycznie.I nawet nie wiem jaki jest obowiązek doładowania .Ostatnio doładowałam w sierpniu i jeszcze mam że dwa euro na koncie.A może powinam numer przenieść do Lycy.?

Tez do niedawna korxystalam z lebary, ale moim zdaniem lyca jest bezkonkurencyjna. Dzwonie dosc sporo, bo ,, starszyzna rodzinna " w Pl nie jest skomputeryzowana I nie wydaje fortuny na polaczenia
02 lutego 2016 08:06
teresadd

To co lebarę wywalić.Mam kartę niemiecką,korzystam z niej sporadycznie.I nawet nie wiem jaki jest obowiązek doładowania .Ostatnio doładowałam w sierpniu i jeszcze mam że dwa euro na koncie.A może powinam numer przenieść do Lycy.?

Na lebara sie nie znam. Podpowiem tylko, że ja przenosiłam nr z innej sieci do lyca internetowo. Da się.
Też nie wiem, jak w Lyca wygląda "obowiązek" doładowania, bo bywa, ze ładuje raz na pół roku.
02 lutego 2016 08:23 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Dlaczego? Ja wpisuję SPAR tylko. Może wybierasz jakiś pakiet ? 
Ja w tel z internetu korzystam domowego, stacjonarnego, nie mam mobilnego. Może to o to chodzi ?

Tak jest na stronie Lyca faktycznie! Może wcześniej było inaczej? Mnie ten facet z rejestracji tak kazał?
02 lutego 2016 09:19 / 2 osobom podoba się ten post
Benita

Na lebara sie nie znam. Podpowiem tylko, że ja przenosiłam nr z innej sieci do lyca internetowo. Da się.
Też nie wiem, jak w Lyca wygląda "obowiązek" doładowania, bo bywa, ze ładuje raz na pół roku.

Nie ma obowiazku doladowania. Jezeli prze pol roku nie wykonasz lub nie przyjmiesz polaczenia , badz sms, to nr przestaje byc aktywny- po prostu przepada. A zeby odbierac, czyli go utrzymac, to mozesz miec konto zerowe
02 lutego 2016 09:35 / 1 osobie podoba się ten post
marinea

Nie ma obowiazku doladowania. Jezeli prze pol roku nie wykonasz lub nie przyjmiesz polaczenia , badz sms, to nr przestaje byc aktywny- po prostu przepada. A zeby odbierac, czyli go utrzymac, to mozesz miec konto zerowe

Z tel korzystam aktywnie. Doładowuję na taką kwotę, że wystarcza mi na dłuuuuugo.
02 lutego 2016 09:52 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Na stronie internetowej zamawiasz dla męża - i jemu wyślą - bezpłatnie, a Ty dostaniesz "w nagrodę" jeszcze doładowanie dla siebie. ja tak zrobiłam. 

Benitka,ale ja jeszcze nie mam niemieckiej Lyca,dopiero kupię startówke jak bedę za tydzień w DE,a zamówić mężowi przez neta nie udaje mi się
02 lutego 2016 10:05
marinea

Nie ma obowiazku doladowania. Jezeli prze pol roku nie wykonasz lub nie przyjmiesz polaczenia , badz sms, to nr przestaje byc aktywny- po prostu przepada. A zeby odbierac, czyli go utrzymac, to mozesz miec konto zerowe

No i o to mi chodziło .Jest to karta bei bedarf.Inne żródła telefonizacji mam ,a ta przydaje się w podróży na terenie De.WhatsApp mam i to jest idealną sprawą,a do mamy dzwonię że stacjonarnego ,bo nie jest obeznana z techniką telefoniczną. Edytuję.Mi chodzi o Lebarę.A Ty piszesz o Lyca ,czy Lebara.
02 lutego 2016 10:31
Kruszynka64

Benitka,ale ja jeszcze nie mam niemieckiej Lyca,dopiero kupię startówke jak bedę za tydzień w DE,a zamówić mężowi przez neta nie udaje mi się:-(

Po obiedzie likne na strone i może cos więcej zobaczę. ja zamawiałam karty jednocześnie 4. Ale to było ponad 2 lata temu. nie pamiętam szczególów, ale wiem, że zrobiłam to siedząc przed lapkiem w de.
02 lutego 2016 11:37
teresadd

No i o to mi chodziło .Jest to karta bei bedarf.Inne żródła telefonizacji mam ,a ta przydaje się w podróży na terenie De.WhatsApp mam i to jest idealną sprawą,a do mamy dzwonię że stacjonarnego ,bo nie jest obeznana z techniką telefoniczną. Edytuję.Mi chodzi o Lebarę.A Ty piszesz o Lyca ,czy Lebara.

O lyca. W lebarze nie wiem, jak wyglada waznosc konta, a rozmowy sa tansze tylko w pakietach, ktore zazwyczaj przepadaja po 30 dniach jezeli ich nie wykorzystach. W lyca wszystko jest jasne I nie placisz z gory za jakiekolwiek pakiety
02 lutego 2016 12:04 / 1 osobie podoba się ten post
Kruszynka64

Benitka,ale ja jeszcze nie mam niemieckiej Lyca,dopiero kupię startówke jak bedę za tydzień w DE,a zamówić mężowi przez neta nie udaje mi się:-(

tu zamawiasz kartę lyca niemiecką: http://www.lycamobile.de/po/freesim 
A tu polską: http://www.lycamobile.pl/po/ 
nr telefonu wpisujesz, jaki masz, do kontaktu.
02 lutego 2016 12:06
Ja zamawiałam na 3 różne adresy. Dwie: jedna polska lyca, druga niemiecka przyszły mi na adres w de.
02 lutego 2016 13:24 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Ja zamawiałam na 3 różne adresy. Dwie: jedna polska lyca, druga niemiecka przyszły mi na adres w de.

Nie mogę zamówić niemieckiej,bo nie znam jeszcze adresu.