Lycamobile

02 lutego 2016 18:20 / 1 osobie podoba się ten post
Rany koguta nikt nie ma Lebary?Malgi ,a Ty nic nie wiesz ?Jak często trzeba doładować ,żeby była ważną .
02 lutego 2016 18:22 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

W Lebarze też jest 1 cent za minutę + 15 za rozpoczęcie rozmowy.

Malgi pytanie jak wyżej?
02 lutego 2016 18:41 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Rany koguta nikt nie ma Lebary?Malgi ,a Ty nic nie wiesz ?Jak często trzeba doładować ,żeby była ważną .

Mam Lebarę,doładowuję-kiedy braknie mi na koncie,ważna jest przez rok-jeżeli w ciągu tego czasu nie zostanie doładowana-traci ważność.Nie pamietam tresci smsa na tańsze połączenia na komórke do Polski,bo dzwonię do męża.Spytam się kumpeli.jak da mi znać-to Ci podam,gut?
02 lutego 2016 18:50 / 1 osobie podoba się ten post
Kruszynka64

Nie mogę zamówić niemieckiej,bo nie znam jeszcze adresu.

Można zamówić niemiecką kartę na polski adres.
02 lutego 2016 20:43 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Rany koguta nikt nie ma Lebary?Malgi ,a Ty nic nie wiesz ?Jak często trzeba doładować ,żeby była ważną .

Wystarczy raz na 3 miesiące spróbować zadzwonić, wysłać sms-a lub odebrać telefon, jak dzwoni. Jak masz jeszcze kasę na koncie to wcale nie musisz doładowywać. Możesz nawet zadzwonić do mnie, albo wysłać sms. Mój nr w profilu.
02 lutego 2016 20:45 / 1 osobie podoba się ten post
Kruszynka64

Nie mogę zamówić niemieckiej,bo nie znam jeszcze adresu.

Ale starter możesz na każdej tanksteli kupić
02 lutego 2016 20:50 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

To co lebarę wywalić.Mam kartę niemiecką,korzystam z niej sporadycznie.I nawet nie wiem jaki jest obowiązek doładowania .Ostatnio doładowałam w sierpniu i jeszcze mam że dwa euro na koncie.A może powinam numer przenieść do Lycy.?

Ja bym nie wywalała. Dużo ludzi ma Lebarę, a co za tym idzie tanie rozmowy, a na Lebarę za darmo
02 lutego 2016 21:14 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Ja bym nie wywalała. Dużo ludzi ma Lebarę, a co za tym idzie tanie rozmowy, a na Lebarę za darmo

Raz w mięsiácu gdzieś tam dzwonię,ale mam parę euro na koncie od sierpnia.Dzięki Malgi bo coś doczytać nie mogłam na ich stronie.
02 lutego 2016 21:32 / 1 osobie podoba się ten post
marinea

Troche dziwne. Mam spara I za kazdym razem, czy komorka, czy stacjonarny, to pozera mi 1 cent za min. To niewiele, ale ja tez chce placic tylko za polaczenie. Zdradz, jak to zrobilac:modlitwa:

Specjalnie sobie dziś notowałm czas moich połączen i stan konta za każdym razem.Np.19minut na domowy =15centów a na polska komórke 4min35= 20centów.Ja tego SPAR smsa wysyłałam dawno temu.Za każdym razem jak do D przyjeżdżam to doładowuję konto i wysyłam znów i za każdym razem dostaję smsa zwrotnego,że mam już włączona tę opcję::)No to nie wiem,moze  wmiędzyczasie jakies zmiany taryfy były czy co,nie mam pojęcia.
02 lutego 2016 21:36 / 3 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Mam Lebarę,doładowuję-kiedy braknie mi na koncie,ważna jest przez rok-jeżeli w ciągu tego czasu nie zostanie doładowana-traci ważność.Nie pamietam tresci smsa na tańsze połączenia na komórke do Polski,bo dzwonię do męża.Spytam się kumpeli.jak da mi znać-to Ci podam,gut?

Też mam Lebarę  
Tańsze połączenia na kom. do Polski : SMS o treści BEST,wysyłam na nr 55255
03 lutego 2016 06:57
teresadd

Raz w mięsiácu gdzieś tam dzwonię,ale mam parę euro na koncie od sierpnia.Dzięki Malgi bo coś doczytać nie mogłam na ich stronie.

Ja o wszystko dopytałam osobiście, jak wybierałam się na dłuższe przerwy pooperacyjne.
03 lutego 2016 07:04 / 4 osobom podoba się ten post
bieta

Też mam Lebarę :-) 
Tańsze połączenia na kom. do Polski : SMS o treści BEST,wysyłam na nr 55255

Tak, tylko trzeba pamiętać, żeby wysłać tego SMS zawsze na początku miesiąca, bo taryfa jest ważna do końca miesiąca kalendarzowego.
Ja dodatkowo wysyłam SMS: FLEXIM i mam 300 minut do wszystkich sieci polskich i niemieckich, a na Lebarę za darmo przez cały miesiąc. Kosztuje mnie to niecałe 10 euro. Te minuty + Skype  + WhatsApp - i jestem zawsze w kontakcie z najbliższymi, o koleżankach niedoli nawet nie wspomnę.
03 lutego 2016 07:31 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Tak, tylko trzeba pamiętać, żeby wysłać tego SMS zawsze na początku miesiąca, bo taryfa jest ważna do końca miesiąca kalendarzowego.
Ja dodatkowo wysyłam SMS: FLEXIM i mam 300 minut do wszystkich sieci polskich i niemieckich, a na Lebarę za darmo przez cały miesiąc. Kosztuje mnie to niecałe 10 euro. Te minuty + Skype  + WhatsApp - i jestem zawsze w kontakcie z najbliższymi, o koleżankach niedoli nawet nie wspomnę.

Kartę Lebary niemiecką kiedyś dostałam,info czytałam na lebara.de.W Polsce chyba już tej sieci nie ma.Malgi ,czyli co doładować za 10 EUR. wysłać SMS.FLEXIM i wsio.?I to raz na miesiąc domyslam się?Napisz ,bo w tej chwili może nie mam takiej potrzeby ,ale to różnie bywa.
03 lutego 2016 07:35 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Kartę Lebary niemiecką kiedyś dostałam,info czytałam na lebara.de.W Polsce chyba już tej sieci nie ma.Malgi ,czyli co doładować za 10 EUR. wysłać SMS.FLEXIM i wsio.?I to raz na miesiąc domyslam się?Napisz ,bo w tej chwili może nie mam takiej potrzeby ,ale to różnie bywa.

Ja tak robię, jak jadę do DE i mam przez miesiąc spokój. Nawet jak będziesz krócej, to jakoś te 300 minut wykorzystasz. Jeżeli jesteś miesiąc to masz średnio 10 minut dziennie "do wszystkich", nawet na niemieckie Lyca.
03 lutego 2016 08:01 / 2 osobom podoba się ten post
Chyba jestem jedyna , ktora nie ma niemieckiej karty. A i ze swojego telefonu nie korzystam mam go po to ,żeby w razie "W" miec kontakt z mężem . Leży aż sie bateria wyładuje i daje mi znać , że go mam w posiadaniu. Mam na skypie telefony domowe rodziny i przyjaciół i mi wystarcza . Kto nie ma skypa, ten telefon domowy ma, więc od czasu do czasu porozumiewam sie. Dzwonie przewaznie ja wtedy gdy mam czas i moge porozmawiać.To wspaniała rzecz móc porozmawiać i widziec sie dodatkowo. Skyp mi wystarcza. Chociaz teraz nie mam kamerki i mnie nie widzą , ale ja widzę i to wystarczy dla mnie