Lycamobile

03 lutego 2016 09:27 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Chyba jestem jedyna , ktora nie ma niemieckiej karty. A i ze swojego telefonu nie korzystam mam go po to ,żeby w razie "W" miec kontakt z mężem . Leży aż sie bateria wyładuje i daje mi znać , że go mam w posiadaniu. Mam na skypie telefony domowe rodziny i przyjaciół i mi wystarcza . Kto nie ma skypa, ten telefon domowy ma, więc od czasu do czasu porozumiewam sie. Dzwonie przewaznie ja wtedy gdy mam czas i moge porozmawiać.To wspaniała rzecz móc porozmawiać i widziec sie dodatkowo. Skyp mi wystarcza. Chociaz teraz nie mam kamerki i mnie nie widzą , ale ja widzę i to wystarczy dla mnie :-)

No to jest nas dwie,ale mysle ze i znajdzie sie jeszcze niejedna ,ktora nie ma.Mnie tez wystacza to co mam,a gadam duzo.
03 lutego 2016 09:46 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

No to jest nas dwie,ale mysle ze i znajdzie sie jeszcze niejedna :-) ,ktora nie ma.Mnie tez wystacza to co mam,a gadam duzo.

Ja mam ale mało jej używam czasem kilka dni rozładowana leży? Mam Flatrate na stancjonarne i Skype. Niemiecka przydaje się jak chce czasami do kogoś na komórkę w Polsce zadzwonić bo nie ma opłaty roamingowej, wychodzi taniej niż z polskiej?
03 lutego 2016 10:11 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Ja mam ale mało jej używam czasem kilka dni rozładowana leży? Mam Flatrate na stancjonarne i Skype. Niemiecka przydaje się jak chce czasami do kogoś na komórkę w Polsce zadzwonić bo nie ma opłaty roamingowej, wychodzi taniej niż z polskiej?:telefon1:

Pewnie tak ,bo ja wykupuje darmowe minuty 9 zl na 30 minut ,ale to sporadycznue ,bo korzystam z Wappa ,ale nie wszyscy maja go 
03 lutego 2016 11:04 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Pewnie tak:-) ,bo ja wykupuje darmowe minuty 9 zl na 30 minut ,ale to sporadycznue ,bo korzystam z Wappa ,ale nie wszyscy maja go :-(

A z jakiej sieci masz te minutki?
03 lutego 2016 11:30 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

A z jakiej sieci masz te minutki?

Tmobile 
03 lutego 2016 12:22
magdzie

Tmobile 

A to niestety ja nie w tej sieci 
03 lutego 2016 16:07 / 3 osobom podoba się ten post
Mam kartę, walczę na stronie Lyca
Walka skończona, mam TO
03 lutego 2016 21:15
Nie, nie skończona, zarejestrowałam tę.... kartę i jak to doładować ???
Proszę, niech ktoś mi napisze
Tylko prostymi słowami proszę, bo mam nerwa
03 lutego 2016 21:30
Kup doladowanie w sklepie, tam jest wszystko napisane. Przez netka jeszcze nie doladowywalam
03 lutego 2016 21:39
marinea

Kup doladowanie w sklepie, tam jest wszystko napisane. Przez netka jeszcze nie doladowywalam

Mam i na tym koniec mojej wiedzy. Ale jestem.....wściekła !
Pod żaden z podanych numerów nie mogę się dodzwonić (a rejestrowałam telefonicznie, z tego numeru, więc tu jest OK).
Nie mam siły, walczę już od killu godzin. A jak już się udało dodzwonić, to gadają w nieznanym mi języku ! A nie miałam szansy sama tego zrobić, bo niby jak ???
03 lutego 2016 21:41
Kobietka

Nie, nie skończona, zarejestrowałam tę.... kartę i jak to doładować ???
Proszę, niech ktoś mi napisze :placz1:
Tylko prostymi słowami proszę, bo mam nerwa :wiking:

Idziesz do najbliższego sklepu,na stację beznynową i mówisz tak: doładowanie Lycamobile za 20 € proszę". Pani daje Ci taki paragon na którym jest napisane tak:" żeby doładowoac konto wpisz .......i numer z kwitka. Zatwierdż zielona słuchawką. Jak już to zrobisz dostajesz smsa,że twoje konto zostało doładowane kwotą 20 €,aktualny stan konta wynosi 20 €. Ważność konta do..... I tyle.
03 lutego 2016 21:42
Kobietka

Mam i na tym koniec mojej wiedzy. Ale jestem.....wściekła !
Pod żaden z podanych numerów nie mogę się dodzwonić (a rejestrowałam telefonicznie, z tego numeru, więc tu jest OK).
Nie mam siły, walczę już od killu godzin. A jak już się udało dodzwonić, to gadają w nieznanym mi języku ! A nie miałam szansy sama tego zrobić, bo niby jak ???

Nie dzwon tam,doładuj konto kodem jaki masz podany.
03 lutego 2016 21:42
Kobietka

Mam i na tym koniec mojej wiedzy. Ale jestem.....wściekła !
Pod żaden z podanych numerów nie mogę się dodzwonić (a rejestrowałam telefonicznie, z tego numeru, więc tu jest OK).
Nie mam siły, walczę już od killu godzin. A jak już się udało dodzwonić, to gadają w nieznanym mi języku ! A nie miałam szansy sama tego zrobić, bo niby jak ???

Doładuj swoje konto

Doładowania Lycamobile można nabyć w wybranych punktach sprzedaży na terenie Niemiec. Otrzymasz wydruk z kodem PIN lub kartę zdrapkę. 

Aby doładować:

Wpisz *131*PIN#, nacisnij przycisk "wyslij", lub
Wybierz numer 321 (lub 92#) i postepuj zgodnie z instrukcjami.


03 lutego 2016 21:43
ivanilia40

Idziesz do najbliższego sklepu,na stację beznynową i mówisz tak: doładowanie Lycamobile za 20 € proszę". Pani daje Ci taki paragon na którym jest napisane tak:" żeby doładowoac konto wpisz .......i numer z kwitka. Zatwierdż zielona słuchawką. Jak już to zrobisz dostajesz smsa,że twoje konto zostało doładowane kwotą 20 €,aktualny stan konta wynosi 20 €. Ważność konta do..... I tyle.

Kochana jesteś, dzięki, ale ja to mam przed sobą. Idę walczyć dalej.Na razie znikam. :Potrzebuję wyciszenia z moją lycą...
03 lutego 2016 21:45
Kobietka

Mam i na tym koniec mojej wiedzy. Ale jestem.....wściekła !
Pod żaden z podanych numerów nie mogę się dodzwonić (a rejestrowałam telefonicznie, z tego numeru, więc tu jest OK).
Nie mam siły, walczę już od killu godzin. A jak już się udało dodzwonić, to gadają w nieznanym mi języku ! A nie miałam szansy sama tego zrobić, bo niby jak ???

https://account.lycamobile.pl/QuickTop-Up.aspx?lang=po

Może w ten sposób spróbuj