Kontrowersyjny temat - Opiekunka czy służąca?

12 października 2015 08:52 / 3 osobom podoba się ten post
scarlet

No muszę się  w hakera pobawić, ale to dopiero w PL, tutaj zbyt kosztowne to bywa...już wiem synusia po
proszę, na chomiku pewnie będzie..:zly komputer:

Ja posiadam
A jak mam wysłać???
Masz brak dostepu
12 października 2015 09:03
agama

Ja posiadam :-)
A jak mam wysłać???
Masz brak dostepu:-)

Ja tez byłabym chętna kolezanko
12 października 2015 09:04
I ja
12 października 2015 09:04 / 3 osobom podoba się ten post
Babka

Jezdzac busami....PANIE jezdzily tylko do towarzystwa..oczywiscie nie mniej niz 1500 samo lezenie resteuracje,kawiarnie kryty basen,,poprostu nuda.........i powazne osoby bo juz na emeryturach...a zasadzie zadnej kasa nie byla potrzebna z wysluchanych relacji..to czysta przyjemnosc:wiking: :wysmiewa::lol3::palka: to tylko ja cholera tak trafiam...:palka:ale coz ja z 13go..go go....:bomba: nie chcem ale muszem.....:klotnia:

Takich chwali-d..y to nie ma co słuchać ,bo pletą co chcą .Owszem można trafić dobrze ,nie przeczę ,też mi się trafiło,ale znowu nie było tak ,że lezałam i pachniałam.
12 października 2015 10:12 / 7 osobom podoba się ten post
ivetta

Takich chwali-d..y to nie ma co słuchać ,bo pletą co chcą .Owszem można trafić dobrze ,nie przeczę ,też mi się trafiło,ale znowu nie było tak ,że lezałam i pachniałam.

leniwa sie robię, sama  nie moge się nadziwic,że z takiej mroweczkistaję się leniwcem Jeżdżę różnymi srodkami lokomocji ale jeszcze nie trafiłam na opiekuni,ktore tak otwarcie mowia o zarobkach. Ja nie opowiadam i nie pytam. Wsiadam poduszka na kark i pobudka w Zgorzelcu.Ale trafiam na wrzeszczące co to chca co pól godziny na papierosa wysiadać a potem kierowcy truja,że czasu sie nie trzyma.I te telefony w busie matko swieta sygnały to z kosmosu,człowiek budzi się mysląc,że bus sie zapalił.Albo jakie inne nieszczęście
12 października 2015 10:24 / 4 osobom podoba się ten post
A jeśli ktoś ma książkę pt" Z zycia wyższych sfer" to ja proszę. Dośc juz mam, tylko służąca i służaca.
12 października 2015 10:26 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko1

A jeśli ktoś ma książkę pt" Z zycia wyższych sfer" to ja proszę. Dośc juz mam, tylko służąca i służaca.:-):-)

No i kasa też wyższa.
12 października 2015 10:34 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Ja posiadam :-)
A jak mam wysłać???
Masz brak dostepu:-)

Już się odblokowałam, dziękuję za info, że niewidoczna byłam..:
12 października 2015 10:39
scarlet

Już się odblokowałam, dziękuję za info, że niewidoczna byłam..::aniolki:

Poszłooo
12 października 2015 10:43 / 1 osobie podoba się ten post
Gosia 1234

Ja tez byłabym chętna kolezanko :-)

Mówisz-masz ;-)
12 października 2015 10:46 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

I ja :modlitwa:

Mozesz przestać się modlić
12 października 2015 10:47
agama

Mówisz-masz ;-)

Moge też:) dorota.may małpka wp.pl
12 października 2015 10:48 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

A jeśli ktoś ma książkę pt" Z zycia wyższych sfer" to ja proszę. Dośc juz mam, tylko służąca i służaca.:-):-)

Żony Hollywood
12 października 2015 10:51 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Moge też:) dorota.may małpka wp.pl

Bardzo prosze
12 października 2015 10:52
Dajcie znać czy dostałyscie.