Zmienniczki 2

17 sierpnia 2017 06:41
kasia63
Kasiu meil od Ciebie nie doszedł proszę sprawdź jeszcze raz ? Czy doszedł mój do Ciebie ? 
17 sierpnia 2017 07:47 / 2 osobom podoba się ten post
barbara66

Moja droga nie doszła wiadomość ;-(

Poszło jeszcze raz.
17 sierpnia 2017 09:54
barbara66

kasia63
Kasiu meil od Ciebie nie doszedł :-( proszę sprawdź jeszcze raz ? Czy doszedł mój do Ciebie ? 

Wysłałam 2x wczoraj wieczorem i dziś ok 8ej.Twój wczorajszy doszedł.
17 sierpnia 2017 13:21 / 1 osobie podoba się ten post
Zwróciłam się tutaj o pomoc , bo może ktoś chce zjechać do domu i potrzebuje , na miesiąc , wiem bo jeśli dobrego miejsca nie chce się stracić .
Jesli nie mozesz mi w jakikolwiek sposób pomóc , nie czytaj mojego posta , omiń go . Dziękuje
17 sierpnia 2017 13:25 / 1 osobie podoba się ten post
barbara66

Zwróciłam się tutaj o pomoc , bo może ktoś chce zjechać do domu i potrzebuje , na miesiąc , wiem bo jeśli dobrego miejsca nie chce się stracić .
Jesli nie mozesz mi w jakikolwiek sposób pomóc , nie czytaj mojego posta , omiń go . Dziękuje

ok....proszę bardzo .
18 sierpnia 2017 05:41 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63
Kasiu , dziękuje Ci pięknie za wiadomość . Jestem cały czas w kontakcie .
Co załatwię to Ci napiszę . Pozdrawiam cieplutko ;-)
23 sierpnia 2017 11:01 / 1 osobie podoba się ten post
barbara66

Prywatnie ( nie chce pisac dlaczego , dla domyślnych wiadomo ;-/

Napisz do mnie ewa428malpa buziaczekpl
23 sierpnia 2017 11:19 / 2 osobom podoba się ten post
Szukam zmienniczki od 10-15 wrzesnia na regularne zmiany co 6 tygodni,bardzo dobre miejsce,koleżanka która mnie zmieniała dostała pracę w PL.ewa428malpa buziaczekpl
23 sierpnia 2017 12:50 / 1 osobie podoba się ten post
Jest robota dla opiekuna-mężczyzny do leżącego pacjenta,całkiem nowe miejsce.Opiekun zajmuje się tylko pacjentem,wymagany dobry/bdb niemiecki.Umowa zlecenie.Namiary na konkrety podam na meila.neska58małpa wp.pl
23 sierpnia 2017 14:25 / 2 osobom podoba się ten post
Witam. Dam prace mezczyznie. Potrzebuje zmiennika na miesiąc, od 30.08.2017. Wynagrodzenie 1450 E + od rodziny 120 E + zwrot za podroż 150 E. 41 godz. tygodniowo 5:30 dziennie. Do opieki mężczyzna na wózku po udarze. Podopieczny inteligenty i wyrozumiały. Język wymagany w podstawie. Do dyspozycji oddzielne mieszkanie umeblowane z kuchnio i łazienko. Praca przez Polsko firmę z ubezpieczeniem. Pytania na email.
Dyskusja, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2700/ludzie--polityka--religia--relacje../do-przemyslenia---to-i-owo-o-zyciu--pracy/page/39
23 sierpnia 2017 16:18 / 1 osobie podoba się ten post
barbara66

kasia63
Kasiu , dziękuje Ci pięknie za wiadomość . Jestem cały czas w kontakcie .
Co załatwię to Ci napiszę . Pozdrawiam cieplutko ;-)

Halo ,halo urodziło się co dobrego,bo ja tu czekam na info:)
23 sierpnia 2017 23:33 / 1 osobie podoba się ten post
poznanianka1

Szukam zmienniczki od 10-15 wrzesnia na regularne zmiany co 6 tygodni,bardzo dobre miejsce,koleżanka która mnie zmieniała dostała pracę w PL.ewa428malpa buziaczekpl

Nieaktualne.
07 września 2017 13:51 / 1 osobie podoba się ten post
Jestem obecnie na jednym miejscu, agnecja nie ma opiekunek i nie ma kto na moje miejsce przyjechać. Rodzina szuka i ja też, czy jest moze osoba chętna do pracy? Nie jest ciężko, tyle moge powiedzieć. Jeśli ktoś zainteresowany chetnie zdradze szczegóły.
07 września 2017 14:57 / 2 osobom podoba się ten post
aleksandrak

Jestem obecnie na jednym miejscu, agnecja nie ma opiekunek i nie ma kto na moje miejsce przyjechać. Rodzina szuka i ja też, czy jest moze osoba chętna do pracy? Nie jest ciężko, tyle moge powiedzieć. Jeśli ktoś zainteresowany chetnie zdradze szczegóły.

Może coś napiszesz o sobie w profilu.
07 września 2017 15:23 / 5 osobom podoba się ten post
aleksandrak

Jestem obecnie na jednym miejscu, agnecja nie ma opiekunek i nie ma kto na moje miejsce przyjechać. Rodzina szuka i ja też, czy jest moze osoba chętna do pracy? Nie jest ciężko, tyle moge powiedzieć. Jeśli ktoś zainteresowany chetnie zdradze szczegóły.

Agencja nie ma opiekunek? Czyli nie jest Agencją Pracy. Jesli nie jest Agnecją Pracy, to znaczy, że to robota na czarno. Nie ma ubezpieczenia, nie ma nic!
Lepiej byłoby sformułować inaczej ten Werbung, to może wówczas ktoś by się znalazł, a nawet na pewno znalazłby się