Projektanci osób starszych

12 maja 2015 20:00 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

ma sie ten wyglad wzbudzajacy szacunek hihihi

no tak, a ja taki krasnal:( jeszcze Lena na imie, calkiem krotko, no i co sie dziwie:)))
12 maja 2015 20:02 / 6 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

oczywiście, albo wygląd starszegoo pana! co?? To drugie?

hihihi no moze i to ale raczej nie skromny ubior ha ha
Markowe ciuchy,dobra woda po goleniu,dobrze obciete i czyste wlosy i czyste auto jak przyjade.No to kto przyjechał ? - Pan Opiekun
12 maja 2015 20:03 / 1 osobie podoba się ten post
andrea ja tez nie lubie jak mi ktos paniuje, czuje sie staro i w De zawsze mowilismy sobie ze wszystkimi po imieniu, oprocz jednej zniemczalej polki z korzeniami oczywiscie niemieckimi, ta sie nie dala, mosialam na pani walic dodajac nazwisko, ale ona tez do mnie sie zwracala przez dziesieciu:))))
12 maja 2015 20:25
leni

to moje pajacyki sa z krotkimi nogawkami, krotkimi rekawkami i zapinane w kroku na zamek  na okraglo. znalazlam to na necie z odzieza dla dementykow

u mnie takie same ale pdp podwijal nogawki do gory,teraz zapakowany doatkowo w bokserki nie daje rady.swietny wynalazek taki kaftanik
12 maja 2015 20:27 / 1 osobie podoba się ten post
ania52

u mnie takie same ale pdp podwijal nogawki do gory,teraz zapakowany doatkowo w bokserki nie daje rady.swietny wynalazek taki kaftanik

to ten twoj projekt przerosl inteligencja projektantke cholender.))))
12 maja 2015 20:45
Ok niech to bedzie moj projekt.
Moje ogloszenie na Bla Bla Bla Car dodane.Czyli projekt zrealizowany w 50% teraz tylko czekac na efekty
12 maja 2015 20:50 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

hihihi no moze i to ale raczej nie skromny ubior ha ha
Markowe ciuchy,dobra woda po goleniu,dobrze obciete i czyste wlosy i czyste auto jak przyjade.No to kto przyjechał ? - Pan Opiekun

Zgadza się. To prawda.     A swoją ,droga szkoda ',że zajety'; jeste. wlaśnie taki by mi mężczyzna odpowiadał, czysty, zadbany, dystyngowany itd, itp...:))
12 maja 2015 20:51 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Zgadza się. To prawda.     A swoją ,droga szkoda ',że zajety'; jeste. wlaśnie taki by mi mężczyzna odpowiadał, czysty, zadbany, dystyngowany itd, itp...:))

I taki, że do tańca i do różańca się nadaje:)
To znaczy Orim.
12 maja 2015 20:53 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Zgadza się. To prawda.     A swoją ,droga szkoda ',że zajety'; jeste. wlaśnie taki by mi mężczyzna odpowiadał, czysty, zadbany, dystyngowany itd, itp...:))

Zajety moze byc na chwile a na dluzej??, jak sie zwie ,usidlony czy jak???
12 maja 2015 21:01 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Zajety moze byc na chwile a na dluzej??, jak sie zwie ,usidlony czy jak???

A, niech tam,,, nie Ten, będzie inny haaa
12 maja 2015 21:06 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

I taki, że do tańca i do różańca się nadaje:)
To znaczy Orim.

i do zwiedzania zamkow ha ha 
12 maja 2015 21:07 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

A, niech tam,,, nie Ten, będzie inny haaa

tego swiatu to pol swiatu ! ha ha tylko kobiet jest wiecej jakby ha ha ha
12 maja 2015 21:09
ORIM

tego swiatu to pol swiatu ! ha ha tylko kobiet jest wiecej jakby ha ha ha

Jasne, że tak ha, haa Ania52 Ciębie tu pilnuje hii
12 maja 2015 21:13
Ona_Lisa

Jasne, że tak ha, haa Ania52 Ciębie tu pilnuje hii

????
12 maja 2015 21:32 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

A, niech tam,,, nie Ten, będzie inny haaa

Tylko zeby nie marudzil za duzo,i nie oczekiwal wiecznie pochwal jednego dnia, wiem cos  o tym i zastanawiam sie czy to wszystkie chlopy to jak duze dzieci??))))