Pożegnajki #2

15 września 2015 21:50 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

Było miło z wami na tym zleceniu,ale czas sie pozegnac i wracac do domu.Co i teraz czynie,bo jutro juz nie bedzie na to czasu.
Wszystkim w pracy i w domu wszystkiego naj...naj...naj... zycze.
Do po urlopie:przytula:

Orim milego wypoczynku:)
23 września 2015 10:51 / 18 osobom podoba się ten post
Nadszedł  ten dzień dla wszystkich tak oczekiwany. Dziś wieczór zjeżdzam do domu.ale chce sie pożegnac ze wszystkimi. i chociaz jestem tu od niedawna i mało sie udzielam ,ale cieszę sie że znalazłam to Forum. I ukłon w stronę Modusia za stworzenie tego portalu i że zawsze trzyma ręke na pulsie.
Wszystkim życze samych dobrych dni i niech mijaja szybko na wyjazdach A urlopującym miłego wypoczynku w gronie najbliższych.
Napewno będę tu zaglądać .  Pozdrawiam 
23 września 2015 10:54 / 3 osobom podoba się ten post
tamtam66

Nadszedł  ten dzień dla wszystkich tak oczekiwany. Dziś wieczór zjeżdzam do domu.ale chce sie pożegnac ze wszystkimi. i chociaz jestem tu od niedawna i mało sie udzielam ,ale cieszę sie że znalazłam to Forum. I ukłon w stronę Modusia za stworzenie tego portalu i że zawsze trzyma ręke na pulsie.
Wszystkim życze samych dobrych dni i niech mijaja szybko na wyjazdach A urlopującym miłego wypoczynku w gronie najbliższych.
Napewno będę tu zaglądać .  Pozdrawiam :taniec2::przytula:

Szczęśliwej podróży i samych wspaniałych chwil z najbliższymi:))
23 września 2015 11:06 / 2 osobom podoba się ten post
tamtam66

Nadszedł  ten dzień dla wszystkich tak oczekiwany. Dziś wieczór zjeżdzam do domu.ale chce sie pożegnac ze wszystkimi. i chociaz jestem tu od niedawna i mało sie udzielam ,ale cieszę sie że znalazłam to Forum. I ukłon w stronę Modusia za stworzenie tego portalu i że zawsze trzyma ręke na pulsie.
Wszystkim życze samych dobrych dni i niech mijaja szybko na wyjazdach A urlopującym miłego wypoczynku w gronie najbliższych.
Napewno będę tu zaglądać .  Pozdrawiam :taniec2::przytula:

Tamtam szerokiej drogi i super urlopiku :)
23 września 2015 20:12 / 1 osobie podoba się ten post
:) dzien na ktory kazda czeka po tej stronie wiec ..jestesmy z Toba szerokiej drogi i spokojnego urlopu:)
25 września 2015 03:09 / 11 osobom podoba się ten post
Byl czas powitania jest czas pozegnania........ dziekuje Wam za wszystko ..do milego zobaczenia niech czas Was nie zmienia
25 września 2015 07:30 / 1 osobie podoba się ten post
Babka

Byl czas powitania jest czas pozegnania........:chaplin: dziekuje Wam za wszystko ..do milego zobaczenia niech czas Was nie zmienia :skacze:

Babka, wracaj szczęśliwie do domu, wypoczywaj, i o Nas nie zapomnij, szczęśliwej podróży życzę.
25 września 2015 07:54 / 1 osobie podoba się ten post
Babka

Byl czas powitania jest czas pozegnania........:chaplin: dziekuje Wam za wszystko ..do milego zobaczenia niech czas Was nie zmienia :skacze:

Szczęsliwej podrózy!
25 września 2015 07:58 / 1 osobie podoba się ten post
Ann1967

Szczęsliwej podrózy!

Dziekuje ,ale ja jade dopiero w niedziele @ 
25 września 2015 07:59 / 1 osobie podoba się ten post
Babka

Byl czas powitania jest czas pozegnania........:chaplin: dziekuje Wam za wszystko ..do milego zobaczenia niech czas Was nie zmienia :skacze:

Babka szerokosci
25 września 2015 09:04 / 1 osobie podoba się ten post
Dziekuje wszystkim razem i kazdemu z osobna...jestescie WIELKIE odezwe sie na pewno... i znow popijem..trza wiedziec ze zyjem..nie palom to kijem...
25 września 2015 11:39
Babka

Byl czas powitania jest czas pozegnania........:chaplin: dziekuje Wam za wszystko ..do milego zobaczenia niech czas Was nie zmienia :skacze:

Dojedź szczęśliwie do celu,
06 października 2015 14:08 / 1 osobie podoba się ten post
Szerokosci:jade Andrea wspaniałego urlopu
06 października 2015 14:09 / 1 osobie podoba się ten post
Miłego wypoczynku Andrea! I z mężem miłych chwil;)
Wrócisz zanim ja wyjadę stąd.Tak wiec teraz cię żegnam a potem powitam.
Szerokiej drogi i dobrej zabawy.
07 października 2015 15:24
ej a kto mnie bedzie glaskal po glowie gdzie sie wybierasz??? dlaczego nie chesz tu byc?