Pożegnajki #2

07 października 2015 15:27
Ale co...?? No weź się nie wygłupiaj.Lubię cie czytać
07 października 2015 15:36 / 2 osobom podoba się ten post
W jednym masz rację-ludzie sa podli.Ale nie wszyscy!Oczyska obetrzyj i wracaj tu zaraz!!!!
07 października 2015 15:50 / 3 osobom podoba się ten post
Wybecz się, powstań i do boju :) .Najlepiej robić, to co się uważa za słuszne, żeby potem nie żałować. Kto nie ryzykuje , ten szampana nie pije :).
07 października 2015 15:56 / 4 osobom podoba się ten post
Klucha ja sobie nie zycze bys odchodzila! Juz tesknie za Toba Jak musisz to odpocznij i biegusiem z powrotem wracaj. A na podlych ludzi pluj. Niech im tam bedzie, ze deszcz pada
07 października 2015 15:57 / 3 osobom podoba się ten post
Nie brałam niczego lekko, też się bałam nowej relacji-najtrudniej było zaufać, dość długo byłam sama, a porzedni związek był do d....y.
Próbuj, no chyba,  ze czujesz wewnętrznie, że jeszcze na to za wczesnie.
07 października 2015 15:59 / 2 osobom podoba się ten post
marsz mi z powrotem i nie zwracaj uwagi na takie glupie wpisy........ze tak powiem i nie mam nic zlego na mysli i nie chce nikogo obrazac ale ta Pani ma swoj specyficzny humor i sposob pisania:) 


Glaskaj :)
07 października 2015 16:05 / 1 osobie podoba się ten post
Magdaleno ja Cie nie poglaszcze, bo tak jak Klucha nie umiem. Ale pochwale Cie Slicznie to ujelas
07 października 2015 16:07 / 1 osobie podoba się ten post
moncherie

Magdaleno ja Cie nie poglaszcze, bo tak jak Klucha nie umiem. Ale pochwale Cie:-) Slicznie to ujelas:-)

no pewnie ze nie umiesz bo Ona to ma normalnie mowie CI  grrrrrrr Ty wiesz jak pod wlos glaska mowie CI :)
07 października 2015 16:09
Ty mi tu takich numerow nie odstawiaj no..... zeby mi to ostatni raz bylo :)
07 października 2015 16:19 / 3 osobom podoba się ten post
A coz to moje piekne oczy  czytaja ?Klucha ani sie waz zmykac.Pamietaj Twoje zycie,Twoje sprawy i nic nikomu do tego :fuckyou2:.No i prosze oczka wytrzec ,nosek wysmarkac  i wracac do nas 
07 października 2015 16:26 / 1 osobie podoba się ten post
Prześpij się   z tą  decyzją , a jutro  wracaj do nas
07 października 2015 16:34 / 1 osobie podoba się ten post
w listopadzie jestem wdomku to juz maz mnie poglaska:) kup sobie stocka z aldika i bedziesz z nami:)
07 października 2015 16:35 / 2 osobom podoba się ten post
Wcale sie ne wyglupilas.Poprostu jestes soba i taka pozostan.Szczescie przychodzi do nas w najmniej spodziewanej chwili.A ja zycze Ci duuuuzo szczescia 
07 października 2015 16:39 / 4 osobom podoba się ten post
Może zazdrość przez niektórych przemówiła.A może przyciężkie poczucie humoru z którego pewne osoby są tu znane.
Nie bierz sobie tego do serca,nie warto.
07 października 2015 16:43 / 5 osobom podoba się ten post
No widzisz:)Nie przejmuj się dennymi komentarzami.Nie warto:)Są na tym świecie ludzie i taborety/choć własciwie to chyba obraza dla pożytecznego taboretu:):):):)/ Zostań z nami,normalsami:):):):)