Pytania od początkujących opiekunek

13 listopada 2017 10:26
terenia99

Żaden spamik ;) Zalezy kto co woli, ja obecnie wolę agencję, chociaż pieniądze są mniejsze, a każdy robi co uważa ;) nie lokuje produktu i nie używam nazw firm z którymi miałam okazję współpracować

Odpowiedziałaś na spam poprzedniczce i tyle. 
13 listopada 2017 10:30 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Odpowiedziałaś na spam poprzedniczce i tyle. :-)

Ahhh, nie zorientowałam się ;) w wolnych chwilach tu zaglądam, dzięki!
21 listopada 2017 11:56
Witam. Poleci mi ktoś legalna prace bez języka niemieckiego w Niemczech? Lat 18 jak by kwestia lat była wazna.
21 listopada 2017 12:40
Witajcie - zdarzyła wam się taka sytuacja by opiekunka byla za droga i za dobrze znala jezyk? z tego powodu nied dostala pracy?
21 listopada 2017 13:02 / 4 osobom podoba się ten post
ewamaria13

Witajcie - zdarzyła wam się taka sytuacja by opiekunka byla za droga i za dobrze znala jezyk? z tego powodu nied dostala pracy?

Może być na "czarnej liście opiekunek" ,najprędzej z tego powodu nie dostaje ofert.
22 listopada 2017 13:34 / 1 osobie podoba się ten post
Marys1818

Witam. Poleci mi ktoś legalna prace bez języka niemieckiego w Niemczech? Lat 18 jak by kwestia lat była wazna.

Jak szukasz w opiece to może być słabo, zazwyczaj chcą przynajmniej podstawowego języka, a najczęściej komunikatywnego... no i dość młoda jesteś.
22 listopada 2017 17:18
terenia99

Żaden spamik ;) Zalezy kto co woli, ja obecnie wolę agencję, chociaż pieniądze są mniejsze, a każdy robi co uważa ;) nie lokuje produktu i nie używam nazw firm z którymi miałam okazję współpracować

rozmawiałam dziś z koleżanką na ten temat porównując pieniądze jakie dostają opiekunki na czarno..
jak się dobrze wynegocjuje, to można dostać tyle samo przez agencję
Niemiec też zdziera z biednych Polek, Niemcy to sknerzy, wolą wziąć na czarno i zaplacić mniej opiekunce, a czesto te mniej oznacza tyle samo co agencja placi opiekunce
jeśli ktoś zna opiekunkę, która zarabia na czarno w Niemczech i zarabia powyżej 2 tys to niech DA ZNAĆ
24 listopada 2017 10:38 / 1 osobie podoba się ten post
Marys1818

Witam. Poleci mi ktoś legalna prace bez języka niemieckiego w Niemczech? Lat 18 jak by kwestia lat była wazna.

spróbuj w goworku, do promediki bron boze nie idź
24 listopada 2017 10:47 / 4 osobom podoba się ten post
basiabasia71

spróbuj w goworku, do promediki bron boze nie idź

A czemu?ja pracuje 7 lat w tej firmie,nie narzekam,kasa ok,tyle tu mają opiekunki pracujące na czarno,przewóz firmowy,koordynatorka super,na pd trafiam przesympatycznych,chodzących nie demencyjnych mam 3 godz przerwy,auto do dyspozycji 100e na tydzień na zakupy,internet,góra w chacie do mojej dyspozycji,syn był u mnie w wakacje i czego więcej oczekiwać,puki co jestem zadowolona.
24 listopada 2017 10:52
ewamaria13

Witajcie - zdarzyła wam się taka sytuacja by opiekunka byla za droga i za dobrze znala jezyk? z tego powodu nied dostala pracy?

serio ci się zdarzyla taka sytuacja??????? szok.
mnie się nie zdarzyła, podałam w zasadzie nawet wyższą kwotę niż chciałam swojej agencji i dostałam :)
24 listopada 2017 10:56 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

A czemu?ja pracuje 7 lat w tej firmie,nie narzekam,kasa ok,tyle tu mają opiekunki pracujące na czarno,przewóz firmowy,koordynatorka super,na pd trafiam przesympatycznych,chodzących nie demencyjnych mam 3 godz przerwy,auto do dyspozycji 100e na tydzień na zakupy,internet,góra w chacie do mojej dyspozycji,syn był u mnie w wakacje i czego więcej oczekiwać,puki co jestem zadowolona.:-)

to dobrze trafiłaś w takim razie, ja jak zaczynałam pracę to tam poszłam, ale te stawki które mi wtedy zaproponowali.. szok, poznalam parę miesięcy temu znajomą, która wyjeżdżała z nimi do jednego pdp przez dwa lata za 800 e i nie chcieli podyższyć jej kwoty.. a ona głupia pracowala za tyle!!!
24 listopada 2017 11:07 / 1 osobie podoba się ten post
basiabasia71

to dobrze trafiłaś w takim razie, ja jak zaczynałam pracę to tam poszłam, ale te stawki które mi wtedy zaproponowali.. szok, poznalam parę miesięcy temu znajomą, która wyjeżdżała z nimi do jednego pdp przez dwa lata za 800 e i nie chcieli podyższyć jej kwoty.. a ona głupia pracowala za tyle!!!

Prawie każde spotkane przeze mnie opiekunki zaczynały od Promedica24. Większość narzekała.
24 listopada 2017 11:21
halinka55

Prawie każde spotkane przeze mnie opiekunki zaczynały od Promedica24. Większość narzekała.

Większość narzekała i pracuje 5 tyś opiekunek,a przecież firm jest ogrom,można wybierać przebierać
24 listopada 2017 11:22 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

Większość narzekała i pracuje 5 tyś opiekunek,a przecież firm jest ogrom,można wybierać przebierać

Kazdy znajdzie cos dla siebie :)))))
27 listopada 2017 11:29
ewamaria13

Witajcie - zdarzyła wam się taka sytuacja by opiekunka byla za droga i za dobrze znala jezyk? z tego powodu nied dostala pracy?

Oj... Powodzenia! Ale z motyką na słońce się porywasz.