Forum Dyskusyjne ›› Pytania i informacje przed pierwszym wyjazdem

Pytania od początkujących opiekunek

Powrót do Tematów
Wybierz stronę:
  • zgadzam się z Kaspira 009.12 trzeba być z nimi szczerym ,być może nie będą powielać swoich błędów ,bo przeciwnym razie zostawiamy im otwartą furtkę.... reakacje zachowań tych rodzin PDP-mogą być różne ,jeżeli rodzina płaci do 2,5 tyś. na m-c wydaje im się ,że to "kupa" forsy a ja zaraz mówię ile mam na rękę i im miny opadają...bo zarobki kobiet w markietach też nie są tutaj oszałamiajace i im się wydaje ,co im się wydaje. Jest to jeden chyba z głownych problemów zachowania tych rodzin PDP,bo są to najczęściej rodziny średniej klasy.Pomijam też rolę najczęsciej negatywną jaką rolę w tym wszystkim odgrywa Agencja.!,ale to inny temat. !
  • Witam wszystkie opiekunki ;)
    Jestem tutaj nowa na forum i planuję wyjechać do pracy Niemiec. Dużo się naczytałam na tym forum o nieuczciwych agencjach. Generalnie ofert jest całe mnóstwo. Przykładowo tutaj znalazłem ponad 100 ofert https://www.jobs.pl/oferty/opiekunka;k Ale ja chciałabym jechać bez Agencji, czy możecie podać jakieś kontakty bezpośrednio do rodzin, które szukają opiekunek? Czy jednak za pierwszym razem trzeba jechać przez Agencję?
  • Nie trzeba. Ale wydaje mi sie ze lepiej przez agencje jednak jechac, tym bardziej za pierwszym razem kiedy jestesmy jeszcze zieloni jak szczypiorek na wiosne. W razie jakiego problemu firma pomoze a tak jestes zdana calkiem na siebie
Wybierz stronę: