Pytania od początkujących opiekunek

03 lipca 2015 13:45
Lawenda

Napisz do moderatora. Na dole masz ikonke : kontakt, napisz tam.
Ja poczekam na ciebie i ci wyślę, także spoko.

Dzięki, napisałam, czekam.
03 lipca 2015 13:47 / 1 osobie podoba się ten post
Dzięki Lawenda przyszło
03 lipca 2015 15:05 / 3 osobom podoba się ten post
Wszystko ok tylko nadal nie znamy odp na pytanie co zrobić jak pdp brzęczy i buczy? :))
03 lipca 2015 15:10
Lawenda

Napisz do moderatora. Na dole masz ikonke : kontakt, napisz tam.
Ja poczekam na ciebie i ci wyślę, także spoko.

Moderator mi odpisał, że wszystko ok. Co dalej? Ja tu nowa jestem.
03 lipca 2015 16:13 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Moderator mi odpisał, że wszystko ok. Co dalej? Ja tu nowa jestem.

ok,zaakceptowalam. Ale i tak masz dziwny profil.
Jeszcze jedno - wysyłam tylko tym, co do mnie napiszą, zaprosiło mnie dużo dziewczyn i tylko kilka napisało na maila. ja sama nie będe latała po profilach i spisywała maili, wysłac moge, ale proszę o własną inicjatywę.
Tylko dziś.
03 lipca 2015 16:49 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Wszystko ok tylko nadal nie znamy odp na pytanie co zrobić jak pdp brzęczy i buczy? :))

Posłuchaj siebie nieustannie to robisz
03 lipca 2015 17:05 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Wszystko ok tylko nadal nie znamy odp na pytanie co zrobić jak pdp brzęczy i buczy? :))

Brzęczeć i buczeć głośniej niż PDP-ny ???......a na marginesie : nie zwracaj uwagi na zaczepki , bo widać je gołym okiem , jak dla mnie to i tak się za mało udzielasz ......wystarczy tych " śmieszków " , bo mi palce zdrętwiały ;-)
03 lipca 2015 17:52
Lawenda

ok,zaakceptowalam. Ale i tak masz dziwny profil.
Jeszcze jedno - wysyłam tylko tym, co do mnie napiszą, zaprosiło mnie dużo dziewczyn i tylko kilka napisało na maila. ja sama nie będe latała po profilach i spisywała maili, wysłac moge, ale proszę o własną inicjatywę.
Tylko dziś.

Wysłałam prośbę na meila, czekam cierpliwie. Pozdrawiam ania
03 lipca 2015 17:59
aniao

Wysłałam prośbę na meila, czekam cierpliwie. Pozdrawiam ania

Zrobione. :)
03 lipca 2015 18:01 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Brzęczeć i buczeć głośniej niż PDP-ny ???......a na marginesie : nie zwracaj uwagi na zaczepki , bo widać je gołym okiem , jak dla mnie to i tak się za mało udzielasz :-):-):-):-):-):-):-):-)......wystarczy tych " śmieszków " , bo mi palce zdrętwiały ;-)

Podpinam się pod posta bo mam podobne zdanie na ten temat:)
03 lipca 2015 18:03 / 3 osobom podoba się ten post
Marta

Wszystko ok tylko nadal nie znamy odp na pytanie co zrobić jak pdp brzęczy i buczy? :))

Wyjąć wtyczkę z gniazdka;)).
03 lipca 2015 20:48 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

Zrobione. :)

Dziękuję
03 lipca 2015 21:09 / 5 osobom podoba się ten post
No, dzisiaj to z maila nie wylazłam. Autorka topiku dostała jako ostatnia, biedulka. :))))
14 poszło ogólnie,w dodatku nie automatem, tylko każdej z osobna i to z osobnym tekstem. Niektóre chyba miały maila spoza forum, albo się wymieniły wewnętrznie moim mailem :)))
 Mam dosyć i ogłaszam koniec.
Nie wiem tylko, co zrobić z tak podstępnie ( ha,ha) zdobytą ilością nowych przyjaciół. Jakoś mam opory przed usuwaniem, niektóre napisaly mi bardzo miłe maile, więc jakoś mam moralniaka jednych zostawiać, drugich wywalać i nie wiem, jakim kryterium się kierować, bo niektóre mnie lubią, a niektóre napisały tylko dla zdobycia Świętego Graala, czyli samouczka ( biedaczek, chyba aż tyle nie jest wart).
W związku z tym te dziewczyny, które pałają miłością do nauki niemieckiego a mniej do mojej osoby o wykasowanie mnie z listy ( bez żadnego skrępowania, bo to i tak było tylko na chwilę, więc tu nie ma problemu).
Cieszę sie,że mogłam pomóc.
Pa, robaczki, misja skończona.
Na inne problemy niech radzą inni, ja odpadam.
:))))))))))))))))))))))))



03 lipca 2015 21:15 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda, nawet nie wiesz jak b. spodobał mi się Twój wpis, szczególnie część 2 haha ))))
03 lipca 2015 21:29
Lawenda

No, dzisiaj to z maila nie wylazłam. Autorka topiku dostała jako ostatnia, biedulka. :))))
14 poszło ogólnie,w dodatku nie automatem, tylko każdej z osobna i to z osobnym tekstem. Niektóre chyba miały maila spoza forum, albo się wymieniły wewnętrznie moim mailem :)))
 Mam dosyć i ogłaszam koniec.
Nie wiem tylko, co zrobić z tak podstępnie ( ha,ha) zdobytą ilością nowych przyjaciół. Jakoś mam opory przed usuwaniem, niektóre napisaly mi bardzo miłe maile, więc jakoś mam moralniaka jednych zostawiać, drugich wywalać i nie wiem, jakim kryterium się kierować, bo niektóre mnie lubią, a niektóre napisały tylko dla zdobycia Świętego Graala, czyli samouczka ( biedaczek, chyba aż tyle nie jest wart).:-)
W związku z tym te dziewczyny, które pałają miłością do nauki niemieckiego a mniej do mojej osoby o wykasowanie mnie z listy ( bez żadnego skrępowania, bo to i tak było tylko na chwilę, więc tu nie ma problemu).
Cieszę sie,że mogłam pomóc.
Pa, robaczki, misja skończona.
Na inne problemy niech radzą inni, ja odpadam.
:))))))))))))))))))))))))



Co prawda nie ogarniam jeszcze tego Forum, napisałam szczerze o co mi biega. Mnie możesz zarówno wyrzucić jak i zostawić. Dziękuję i pozdrawiam aniao