Zakres obowiązków opiekuna osoby starszej

14 sierpnia 2019 18:58 / 6 osobom podoba się ten post
Mleczko

No chyba nie umiejętności opiekunki . Jak coś zapisane w umowie to trza wykonac nawet jak to pierdlem grozi, bo z pracy wywalom :-) . Gdzieś mi wpis wsiąkł i może sie powtórzę, bo miałam pytanie, czy opiekunki już operacje wykonują czy jeszcze praktykują :-)

A to różnie z tymi samozwańczymi operacjami. Jedne się już NACIĘŁY, a inne dopiero się NATNĄ...
14 sierpnia 2019 19:19 / 3 osobom podoba się ten post
Ale co pocieły to ich
15 sierpnia 2019 09:20 / 4 osobom podoba się ten post
Nadgorliwcy niech się lepiej w Lobotomii wyspecjalizują i najlepiej niech zaczną od siebie. 
15 sierpnia 2019 09:36 / 3 osobom podoba się ten post
Evvex

Nadgorliwcy niech się lepiej w Lobotomii wyspecjalizują i najlepiej niech zaczną od siebie. 

No proszę, potwierdzam,że podróże kształcą. 
Właśnie będąc w podróży, doumiałam się w dziedzinie medycznej-musiałam Pana Googla zapytać, o czym Ta Evvex z nami rozmawia 
Taka ładna nazwa, a leczy brzydkie choroby. Ale skoro o tej metodzie nie słyszałam, tzn ,że mnie takie zabiegi na szczęście niepotrzebne 
15 sierpnia 2019 09:55 / 3 osobom podoba się ten post
Evvex

A to te szperaczki co za kąskami medycznymi w czeluściach internetu tkwią, żeby potem zabłysnąć . O ile do tej pory nic wspólnego z medycyną nie miały oprócz owsików-to to jest doskonała praktyka. Jeśli sobie tylko zaszkodzi to pół biedy- gorzej jesli tym, którzy w te bzdety wierzą i wprowadzają w czyn.
15 sierpnia 2019 10:36 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

A to te szperaczki co za kąskami medycznymi w czeluściach internetu tkwią, żeby potem zabłysnąć . O ile do tej pory nic wspólnego z medycyną nie miały oprócz owsików-to to jest doskonała praktyka. Jeśli sobie tylko zaszkodzi to pół biedy- gorzej jesli tym, którzy w te bzdety wierzą i wprowadzają w czyn.

Teraz ich mniej widać na tym forum, widać odbiorców u nas nie znalazły, ale czasem jak czytałam to mnie w kościach łupało. Zgroza bierze na niektóre praktyki. 
15 sierpnia 2019 10:53 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

Teraz ich mniej widać na tym forum, widać odbiorców u nas nie znalazły, ale czasem jak czytałam to mnie w kościach łupało. Zgroza bierze na niektóre praktyki. 

Też i obawa, że się taką "mądrą" zdemaskuje i wstyd będzie. Czasami nie wytrzymywałam i jakaś uwaga mi się wypsnęła.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.