Zakrzep żylaków

29 lutego 2016 22:22 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Dopler zył mam w domu,ale coś nie pamiętam co z moją droznością.Chyba było napisane ,że żyły główne drozne.Ale czy to o te chodzi nie wiem.I sama nie wiem ,czy będzie znieczulenie ,czy narkoza.

Ja nie miałam pełnej narkozy
w kręgosłup zastrzyk i od pasa w dół znieczulonie
ale byłam tez lekko uspiona
niec nie bolało
29 lutego 2016 22:26
Marta

Byłam na prywatnej wizycie.Zrobili mi na miejscu badania cis jakby usg bo jeździł okrągłą gałką po nodze.I powiedzial - albo laser u mnie ( cenę podał) albo szpital NFZ tradyc.operacja.Wzięłam skierowanie poszłam na konsultacje do szpitala no i tam się i tej narkozie dowiedziałam wiec nie zdecydowałam się

Tak chyba kiedyś coś słyszałam, że w tradycyjnych szpitalach to nawet po zabiegu leży się kilka dni. Popytaj w tych "jednodniowych", to niezła sprawa. Poleciłabym Ci mojego doktora, ale Ty chyba kawalek do W-wy masz ?
29 lutego 2016 22:28
Mam auto
Jeśli możesz to mail mój w profilu.Jesli zrobi bez narkozy to walę do niego jak w dym
Z góry dziękuję za namiary.
29 lutego 2016 22:30
Marta

Mam auto:-)
Jeśli możesz to mail mój w profilu.Jesli zrobi bez narkozy to walę do niego jak w dym:-)
Z góry dziękuję za namiary.

Narkoza Marty , to tak jak ostatnio jeden rok mniej mojego rzycia
29 lutego 2016 22:32
Kobietka

Tak chyba kiedyś coś słyszałam, że w tradycyjnych szpitalach to nawet po zabiegu leży się kilka dni. Popytaj w tych "jednodniowych", to niezła sprawa. Poleciłabym Ci mojego doktora, ale Ty chyba kawalek do W-wy masz ?

Poleć mi też .Do W- wy 60 km mam.Jeszcze drugą noga czeka.
29 lutego 2016 22:33 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Mam auto:-)
Jeśli możesz to mail mój w profilu.Jesli zrobi bez narkozy to walę do niego jak w dym:-)
Z góry dziękuję za namiary.

Marta, pogrzebię w papierach i jutro prześlę, ok ?  Obiecuję.
29 lutego 2016 22:34 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Poleć mi też .Do W- wy 60 km mam.Jeszcze drugą noga czeka.

Nie ma sprawy, opiszę wszystko i namiar podam.
29 lutego 2016 22:36
darekr

Narkoza Marty , to tak jak ostatnio jeden rok mniej mojego rzycia

Życia- kurde wiem że jesteś dysgrafikiem czy cos tam ale oczy bolą bój sie Boga
29 lutego 2016 22:40 / 1 osobie podoba się ten post
Beata73

Ja nie miałam pełnej narkozy
w kręgosłup zastrzyk i od pasa w dół znieczulonie
ale byłam tez lekko uspiona
niec nie bolało

Stronę z pończochami juź przejrzałam.Pierwszą parę z tej firmy miałam.Dziękuję za namiary.
29 lutego 2016 23:20
Kobietka

Nie wiem, gdzie się dowiadywałaś, myślę, że w klinikach "jednego dnia" warto popytać. Też mają operacje  NFZ.

Ale długo trzeba czekać i robi "gorszy" specjalista. A jak zapłacisz, to se możesz wybrać którego chcesz. 
01 marca 2016 07:02 / 2 osobom podoba się ten post
Beata73

www.pani-teresa.com.pl
tel 061 43 88 31
ta firma jest w Wrześni nie w Warszawie

A co tam , czy we Wrześni , czy w Warszawie ......to na " W " i to na " W "
01 marca 2016 07:11
To po proszę teraz o zalecenia pooperacyjne.Czego nie wolno ,co jest zalecane,a co unikać.
01 marca 2016 07:22
Knorr

Ale długo trzeba czekać i robi "gorszy" specjalista. A jak zapłacisz, to se możesz wybrać którego chcesz. 

Nigdy nie ma pewności na kogo się trafi. A terminy w tej "mojej" takie znośne,  znajomy czekał ok. 1,5 misiąca chyba (miał w paździeniku, mało było p-któw z NFZ, to p. doktor zaproponował mu w innej klinice, bo tam miał jeszcze refundację).
01 marca 2016 07:59 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

To po proszę teraz o zalecenia pooperacyjne.Czego nie wolno ,co jest zalecane,a co unikać.

Chodzić mogłam jakoś chyba po ok. 2 godzinach, noga zabandażowana od pachwiny do kostki, w domu leżąc, czy siedząc trzymałam jak najwyżej. Po 3 dniach prysznic i zmiana bandaża. Po zdjęciu szwów (u mnie w 10 dobie) powiedział, że mogę wszystko oprócz dźwigania i wiadomo noga wysoko. Ja chyba nawet nie mialam zalecenia, żeby smarować te siniaki pooperacyjne (tak jak pisał Knorr - jakby traktor, albo walec przejechał, ale wiem, że niektórzy zalecają Lioton - też Knorr napisał Z domu wyszłam na spacer  po tygodniu chyba, ale mieszkam na 4 piętrze bez windy, więc trochę ciężko, zwłaszcza z wchodzeniem z nogą jak mumia Aha, jak się obudziłam po, miałam kroplówkę z ketonalu i potem w domu nic przeciwbólowego już nie brałam. 
01 marca 2016 09:43
Kobietka

Nie ma sprawy, opiszę wszystko i namiar podam.

A kiedy zakładamy pończochę uciskową.Czy bandaże jakieś specjalne miałaś,bo chyba jakieś muszę kupić?A po tym pierwszym tygodniu i po zdjęciu szwów już wszystko w miarę normalnie?