Humorki i złośliwości podopiecznej

03 kwietnia 2016 17:39
wichurra2

To się uśmiałam:)
I co? Ta opiekunka robi babci dobrze?:)

To  nie taka babcia bo ma 62 lata, 120kg, i nie wychodzi z domu. Ale tam to ponoć norma bo poprzedniczka uprzedziła tą która ter jest , ze pdp ma takie zachcianki, więc ona zakład gumowa rękawiczkę i heja Ale ta pani która ter jest często odmawia ,mówiąc że nie będzie tego robić bo jest zbyt intymne. Czasem zrobi to sama a czasem będzie nalegać by jej pomóc.  Ja tam nie wiem ale ja nigdy tych miejsc nie myłam ,nie dotykałam .zawsze albo pdp sam albo pflege. Przecież ja bym miałą traumę do końca życia po takim czymś......   i zjechaną psychę.
03 kwietnia 2016 17:43
Kama84

Orim ,przecież to w ogóle nie powinno mieć miejsca, wg mnie to jest wielkie nadużycie  niezgodne z prawem i nie powinno być takich zleceń helołłłł

Myślisz, że było o tym w opisie zlecenia ? A może opiekunka podkoloryzowała ?
03 kwietnia 2016 17:45 / 3 osobom podoba się ten post
No to jest nienormalne, że takich rzeczy oczekuje się od opiekunki. Jakaś paranoja też, że poprzedniczka się na to zgadzała. Babci trzeba zamawiać kogoś z agencji towarzyskiej do takiej roboty - to nie zadanie opiekunek:)
03 kwietnia 2016 17:51
wichurra2

No to jest nienormalne, że takich rzeczy oczekuje się od opiekunki. Jakaś paranoja też, że poprzedniczka się na to zgadzała. Babci trzeba zamawiać kogoś z agencji towarzyskiej do takiej roboty - to nie zadanie opiekunek:)

Ponoć i agencja i rodzina,czyli mąż wiedzą o tych incydentach, mąż kupuje tylko baterie jak się wyczerpią ,bo co ma więcej zrobić, też może wszyscy są skrępowani tą sytuacją, no a babka ma jeszcze potrzeby....    więc zwraca się do opiekunki,która jest najbliżej niej w końcu.  Nie radzi sobie ze swoimi potrzebami, a może w ogóle jest taka nie kulturalna.
Dopóki są takie opiekunki które to robią, dopóty będą takie zachcianki się pojawiały. 
03 kwietnia 2016 17:53
A dlaczego mąż żony nie zaspokaja?
03 kwietnia 2016 17:56 / 5 osobom podoba się ten post
Kama84

To  nie taka babcia bo ma 62 lata, 120kg, i nie wychodzi z domu. Ale tam to ponoć norma bo poprzedniczka uprzedziła tą która ter jest , ze pdp ma takie zachcianki, więc ona zakład gumowa rękawiczkę i heja Ale ta pani która ter jest często odmawia ,mówiąc że nie będzie tego robić bo jest zbyt intymne. Czasem zrobi to sama a czasem będzie nalegać by jej pomóc.  Ja tam nie wiem ale ja nigdy tych miejsc nie myłam ,nie dotykałam .zawsze albo pdp sam albo pflege. Przecież ja bym miałą traumę do końca życia po takim czymś......   i zjechaną psychę.

A co będzie jak trafisz ma miejsce ,gdzie Twoim obowiazkiem bdzie mycie PDP także w dolnych partiach?Bo takie sztele są i to sporo.I trzeba umyc i pup i z przodu bo np.PDP nie umie już ,nie ma możliwosci ,trzeba kąpać,zmieniac pieluchy.Nie zawsze trafisz na samodzielnego PDP.Trzeba sie z tym liczyc w tej robocie.
03 kwietnia 2016 17:57
To chyba nie jedyny przypadek,jesli oczywiście to prawda.To znalazłam w necie:http://opiekunkaradzi.pl/temat/1629-sztuczna-pochwa-podopiecznego/
03 kwietnia 2016 17:58 / 1 osobie podoba się ten post
Nawet nie chcę tego czytać:)
03 kwietnia 2016 17:59
http://opiekunkaradzi.pl/temat/1629-sztuczna-pochwa-podopiecznego/
03 kwietnia 2016 18:02
wichurra2

Nawet nie chcę tego czytać:)

Bardziej szokujące niz poprzednia sytuacja to to nie jest,tak mi sie wydaje.Przeczytałam tak "po łebkach"
03 kwietnia 2016 18:05 / 4 osobom podoba się ten post
wichurra2

A dlaczego mąż żony nie zaspokaja?

dla niego nie ma baterii 
03 kwietnia 2016 18:05 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

Nawet nie chcę tego czytać:)

Ja też.
03 kwietnia 2016 18:06
kasia63

A co będzie jak trafisz ma miejsce ,gdzie Twoim obowiazkiem bdzie mycie PDP także w dolnych partiach?Bo takie sztele są i to sporo.I trzeba umyc i pup i z przodu bo np.PDP nie umie już ,nie ma możliwosci ,trzeba kąpać,zmieniac pieluchy.Nie zawsze trafisz na samodzielnego PDP.Trzeba sie z tym liczyc w tej robocie.

Liczę się z tym, ale wiesz chodzi o to ,żeby higiena osobista nie była na tle seksualnym, czysto techniczna sprawa to ok ,  bez zbędnych odczuć.... 
no chyba ,że PDP będzie piękny nie za stary  i bogaty  

03 kwietnia 2016 18:07
ORIM

dla niego nie ma baterii :-)

Chodziło mi o obsługę wibratora:)
03 kwietnia 2016 18:08 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Liczę się z tym, ale wiesz chodzi o to ,żeby higiena osobista nie była na tle seksualnym, czysto techniczna sprawa to ok ,  bez zbędnych odczuć.... 
no chyba ,że PDP będzie piękny nie za stary  i bogaty :yeah: 

a jednak  sory ale sie usmialem i dodalem sobie w myslach ze kazdy ma swoja cene
Bez obrazy