Wypieki #2

14 kwietnia 2018 13:04 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

I bez czekolady:-)

Śmietanowiec z galaretką. Wszystkie składniki można kupić w adim albo w rewe.
Galaretka, jogurt, żelatyna, śmietana, cukier. https://www.domowe-wypieki.pl/przepisy/ciasta/541-smietanowiec
 
14 kwietnia 2018 21:24 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Też lubię, ale pdp nie lubi sernika:strach na wroble:

Nawet takiego?? To daj jej lody i wepchnij do srodka ciastko i bedzie miala deser
04 maja 2018 09:28
Jak piekę to szarlotkę i podaję ją z lodami i bitą śmietaną. Kalorii trochę ma, ale jaka to rozkosz dla podniebienia mmm. Jak chce jakieś ciasto na szybko np. zrobić to zwykle blok przygotowuje, też słodki
04 maja 2018 15:06
Hmm a zna ktoś "ciasto z mikrofali"? Przetestowałam i polecam :)
04 maja 2018 16:57
terenia99

Hmm a zna ktoś "ciasto z mikrofali"? Przetestowałam i polecam :)

z mikrofalii?? Pierwsze słysze. Możesz podesłać przepis, myślę, że wszyscy chętnie siędowiedzą jak się je robi :) 
16 sierpnia 2018 21:49 / 5 osobom podoba się ten post
Robilam wczoraj pyszne ciastka,dawno takich nie jadlam wlasnej roboty,jak kto kce przepis to pisac
06 września 2018 09:08 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Robilam wczoraj pyszne ciastka,dawno takich nie jadlam wlasnej roboty,jak kto kce przepis to pisac :mniam:

Ślinka leci na ich widok :) Ja osoatnio słodkie ograniczam, bo trochę kilo mi przybyło ponad program :) 
06 września 2018 17:52 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Robilam wczoraj pyszne ciastka,dawno takich nie jadlam wlasnej roboty,jak kto kce przepis to pisac :mniam:

Wyglądają jak pierniki, napisz przepis.
06 września 2018 18:46 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Robilam wczoraj pyszne ciastka,dawno takich nie jadlam wlasnej roboty,jak kto kce przepis to pisac :mniam:

Widzę, że piegów zabrakło na 3 ciastka . Dawaj przepis .
06 września 2018 19:58
Ach prawdziwa pokusa...
17 września 2018 14:05
Jakich przypraw najczęściej używacie do ciast? Jesli chodzi o mnie to ostatnio odkryłam prawdziwe laski wanilii i są super Lubię rownież kardamon.
18 września 2018 14:15
Kurkuma w cieście? Pierwsze słyszę. Do jakich wypieków można ją dodawać, żeby nie popsuć smaku?
19 września 2018 07:17
mariakoc

Kurkuma w cieście? Pierwsze słyszę. Do jakich wypieków można ją dodawać, żeby nie popsuć smaku?

Ja dodaję do nakaronu domowego wyrobu . Odrobinę .Smaku nie psuje a kolor przepiękny .
24 września 2018 16:33 / 1 osobie podoba się ten post
Czujecie jak pachnie drożdżowe ? juz wyjełam z piekarnika . Za  godz. chyba wystygnie, zapraszam 
24 września 2018 17:41 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Czujecie jak pachnie drożdżowe ? juz wyjełam z piekarnika . Za  godz. chyba wystygnie, zapraszam :piecze ciasteczka:

To wytnij mi samą kruszonkę z owockami i mleczko do tego , moze być zimne .  I już wyruszam Mini    do granicy daleko nie mam a potem juz tylko ile ? 80 ?