Co dzisiaj gotujesz na obiad? #9

06 grudnia 2016 22:57 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Który chcesz ,może być nawet sąsiada :-)

A jest , jest lokator - ciasteczko.....ale w wieku mojego najmlodszego syna ...buuuuuuu.....Wiem , że nie miejsce , ale protestuję ! Kurde blaszka , żadnej kultury ! Prawie 23   godz. , mozna powiedzieć , że cisza nocna a " tamta " prysznicami wali , wodę słychać jak leje i to  bez oszczędzania . O nie , protestuję ! ..... Przez taką wrednotę będę musiała jutro się znowu myć  
06 grudnia 2016 22:59 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A jest , jest lokator - ciasteczko.....ale w wieku mojego najmlodszego syna ...buuuuuuu:placz3:.....Wiem , że nie miejsce , ale protestuję ! Kurde blaszka , żadnej kultury ! Prawie 23   godz. , mozna powiedzieć , że cisza nocna a " tamta " prysznicami wali , wodę słychać jak leje i to  bez oszczędzania . O nie , protestuję ! :-)..... Przez taką wrednotę będę musiała jutro się znowu myć :lol3: 

Nie mów,że nocami wodę leje,przecież Niemcy nie myją się wieczorami.... jestes pewna,że pysznic słychać,a nie np. sikanie?
06 grudnia 2016 23:04 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nie mów,że nocami wodę leje,przecież Niemcy nie myją się wieczorami.... jestes pewna,że pysznic słychać,a nie np. sikanie?

Na 100 % prysznic . Wymsknąl jej się z dłoni i o glebę walnął ....Ja niestety musze po niemiecku się myć , bo przed nocą nie będę się ziębiła .....jak na fajkę na balkon wyjdę . Na górze jaramy w kuchni .....ciutkę cieplej
07 grudnia 2016 09:07 / 4 osobom podoba się ten post
Wczoraj był kurczak z ryżem i surówka z białej kapusty z koperkiem.
Dziś brak weny, może przyjdzie?
07 grudnia 2016 10:30 / 2 osobom podoba się ten post
Piekę łososia w folii z ziołami,do tego ziemniaki gotowane,duszona cukinia i szpinak. Na deser gotowiec karmelowy dla dziadka.
07 grudnia 2016 10:44 / 4 osobom podoba się ten post
mam zamiar dzisiaj rybę w sosie migdałowym przygotować, ciekawe czy mi wyjdzie taka jak w wspomnieniach z Szczawna-zdrój, jadłam przed wieloma latami w "takim tam" barze z moim ex , ale była pyszna, od męża odeszłam ale wspomnienia pozostały, a teraz do sklepu po składniki
07 grudnia 2016 12:33 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Piekę łososia w folii z ziołami,do tego ziemniaki gotowane,duszona cukinia i szpinak. Na deser gotowiec karmelowy dla dziadka.

Ja tez zrobilam szpinak duszony na masle , z czosnkiem i odrobiną slodkiej śmietany . Piers z kurczaka i wczorajszy ryz . Jutro musi byc zupa , juz nie mogę patrzyć na mięcho . 
07 grudnia 2016 12:56
Barbara48

Ja tez zrobilam szpinak duszony na masle , z czosnkiem i odrobiną slodkiej śmietany . Piers z kurczaka i wczorajszy ryz . Jutro musi byc zupa , juz nie mogę patrzyć na mięcho . 

Co to jest to w plasterkach,mozarella z pomarańczą? Ładnie wygląda .

Jutro robię zupę z dyni .
07 grudnia 2016 12:58 / 2 osobom podoba się ten post
Makaron ,sos bolongnes z mięsem mielonym,sałata lodowa.
07 grudnia 2016 13:01 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Co to jest to w plasterkach,mozarella z pomarańczą? Ładnie wygląda .

Jutro robię zupę z dyni .

Dziekuje.Mozarella z kwaśną mandarynką.
Ja mam ochotę na szczawiową z grzankami, muszę poszukać w zamrażarce szczawiu może jeszcze jest.
07 grudnia 2016 13:05 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj rosół dla siebie może zjem bo żołądek jeszcze chory.Dla drugiej połówki grochówka na wędzonych kościach.A niech ma swoje ulubioną "zupę"
07 grudnia 2016 13:09 / 2 osobom podoba się ten post
Zupa jarzynowa na bulionie, ziemniaki i sledz w śmietanie.
07 grudnia 2016 13:30 / 1 osobie podoba się ten post
'apetito' dziś nam przyniosło_rybę w panierce, ziemniaki z wody zielony groszek i gulasz z kurczaka + ziemniaki + zestaw warzyw na maśle. Oczywiście obowiązkowa sałatka owocowa.
07 grudnia 2016 13:39 / 1 osobie podoba się ten post
Jarzynowa na pałkach z kuraka z małymi maultaschami.
07 grudnia 2016 13:59 / 1 osobie podoba się ten post
A mnie sie udało dzis nie jesc niczego z zamrazarki,bo na moje szczęscie były tyko 2 kawałki fileta rybnego.Szybciutko usmazyłam sobie jajka,dazu ziemniaczki z masełkiem i posypałam szczypiorkiem.Smakowało jak obiad w ***** hotelu