W domu #8

27 lutego 2017 09:15 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Małe miasto - Waldbrol 51545 około 50km od Kolonii 

Jednak Michasiu to nie moja była podopieczna....ufff....jeśli leżąca.Masz szczęście.Życzę Ci aby ta sztela była dobra 
27 lutego 2017 10:50 / 1 osobie podoba się ten post
alexana

Jednak Michasiu to nie moja była podopieczna....ufff....jeśli leżąca.Masz szczęście.Życzę Ci aby ta sztela była dobra :przyjaciele:

Dziękuję oby tak było
27 lutego 2017 12:53 / 13 osobom podoba się ten post
W telegraficznym skrócie :
podróż busikiem minęła superanco i w zawrotnym tempie
Jechałam tylko 15 godzinek , czyli krócej o 8,5 h aniżeli Sindbadem i nie dlatego , że kierowca jechał jak szalony , tylko dlatego , że wszyscy pasażerowie zmierzali niemal w tym samym kierunku .
Dzisiaj odwiedziłam sąsiadkę , zaliczyłyśmy wspólną kawusię i trochę poplotkowałyśmy ,
Byłam też w drugim domu sprawdzić na ile syn wykonał zadanie
Wykonał 60 % ale jest usprawiedliwiony, bo pracuje .
Tak poza tym w domu jest fajnie, w domu jest b.b. fajnie.
27 lutego 2017 15:05 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Dziękuję oby tak było:aniolki:

Mam taką nadzieję .Cały czas kręcę się w tych okolicach może się spotkamy jak wrócę do pracy
27 lutego 2017 15:09 / 1 osobie podoba się ten post
alexana

Mam taką nadzieję .Cały czas kręcę się w tych okolicach może się spotkamy jak wrócę do pracy:-)

Będziemy się szukać. a kiedy wracasz?
27 lutego 2017 15:42 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Będziemy się szukać. a kiedy wracasz?

Czekam na nowy dowód..i paszport.Stare lada dzień nieważne i trzeba było złożyć o nowe .No i będę szukać nowej pracy.Poprzednia szybko się zakończyła .No i na prośbę rodziny mojej byłej pdp szukam pracy blisko Waldbrol...może coś znajdę
27 lutego 2017 21:15 / 18 osobom podoba się ten post
Witaski z domku ja miałam miła niespodzianke wczoraj busi juz mnie odebra o 15-ej a w domku byłam o 00.30spałam we własmym łozeczu wspaniałe uczucie dzis juz bieganie,nawet słownie z corka zaliczyłam !Jak wiecie ja mam krutkie urlopy!A teraz moj pobyt był stresujacy!  To ze udało mi sie jakos przetrwac zawdzieczam wsparciu pana ktorego poznałam,i mam nadzieje ze uda nam sie rowniez dalej!!Moj podopieczny odchodzi teraz trzymam kciuki za moja zmienniczke,o spokojne przetrwanie mam nadzieje ze rodzina bedzie pomocna  i pflegedinst !Załowali ze ja musze jechac ,odpowiedziałam ze pomimo ze juz tak długo pracuje i  pdp jest mi bliski wiadomo przyzwyczajenie 6lat ale wole go zapamietac kiedy sie usmiechał do mnie a nie patrzec na jego ostatni oddech!! G.....a duzo siły iwytwałosci pomimo ze cie tu nie ma ale ty wiesz ze jestem z toba duzo siły kochana:Ja juz sie odstresowuje!!Wytrwałosci pracujacym ,urlopowicza miłego urlopu!!
27 lutego 2017 21:20 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Witaski z domku ja miałam miła niespodzianke wczoraj busi juz mnie odebra o 15-ej a w domku byłam o 00.30spałam we własmym łozeczu wspaniałe uczucie dzis juz bieganie,nawet słownie z corka zaliczyłam !Jak wiecie ja mam krutkie urlopy!A teraz moj pobyt był stresujacy!  To ze udało mi sie jakos przetrwac zawdzieczam wsparciu pana ktorego poznałam,i mam nadzieje ze uda nam sie rowniez dalej!!:zakochany2:Moj podopieczny odchodzi teraz trzymam kciuki za moja zmienniczke,o spokojne przetrwanie mam nadzieje ze rodzina bedzie pomocna  i pflegedinst !Załowali ze ja musze jechac ,odpowiedziałam ze pomimo ze juz tak długo pracuje i  pdp jest mi bliski wiadomo przyzwyczajenie 6lat ale wole go zapamietac kiedy sie usmiechał do mnie a nie patrzec na jego ostatni oddech!! G.....a duzo siły iwytwałosci pomimo ze cie tu nie ma ale ty wiesz ze jestem z toba duzo siły kochana::aniolki:Ja juz sie odstresowuje!!Wytrwałosci pracujacym ,urlopowicza miłego urlopu!!:skacze3::szampan:

Tobie miłego urlopu, a my tu sobie spokojnie popracujemy
28 lutego 2017 12:52 / 3 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Witaski z domku ja miałam miła niespodzianke wczoraj busi juz mnie odebra o 15-ej a w domku byłam o 00.30spałam we własmym łozeczu wspaniałe uczucie dzis juz bieganie,nawet słownie z corka zaliczyłam !Jak wiecie ja mam krutkie urlopy!A teraz moj pobyt był stresujacy!  To ze udało mi sie jakos przetrwac zawdzieczam wsparciu pana ktorego poznałam,i mam nadzieje ze uda nam sie rowniez dalej!!:zakochany2:Moj podopieczny odchodzi teraz trzymam kciuki za moja zmienniczke,o spokojne przetrwanie mam nadzieje ze rodzina bedzie pomocna  i pflegedinst !Załowali ze ja musze jechac ,odpowiedziałam ze pomimo ze juz tak długo pracuje i  pdp jest mi bliski wiadomo przyzwyczajenie 6lat ale wole go zapamietac kiedy sie usmiechał do mnie a nie patrzec na jego ostatni oddech!! G.....a duzo siły iwytwałosci pomimo ze cie tu nie ma ale ty wiesz ze jestem z toba duzo siły kochana::aniolki:Ja juz sie odstresowuje!!Wytrwałosci pracujacym ,urlopowicza miłego urlopu!!:skacze3::szampan:

Mamuela!!!  Tylko wróć bo uschnę tutaj bez Twoich memów i powitajek.  
28 lutego 2017 18:46 / 4 osobom podoba się ten post
Pomoc forum2

Mamuela!!! :placze2: Tylko wróć bo uschnę tutaj bez Twoich memów i powitajek. :przytula: :kwiatek dla ciebie:

Elfinko szybciej niz mysliszAle ten czas zostawie dla siebie!!!
03 marca 2017 06:49 / 1 osobie podoba się ten post
Sama zastanawiam się nad wymianą dywanów w domu. Powinnam zabrać się za to zdecydowanie szybciej ponieważ dywany nie sa łądne oraz bardzo ciemne ( zupełnie nie zgrywają się z nowymi meblami). Na pewno wiem,ze nowy dywan będzie albo jasnoszary albo w kolorze beżu. Zastanawiam się nad dywanem typu shaggy tego typu: https://www.brw.com.pl/dywany Ma ktoś może takiego włochacza? Jak się to sprawdza?
03 marca 2017 12:36 / 2 osobom podoba się ten post
tala

Sama zastanawiam się nad wymianą dywanów w domu. Powinnam zabrać się za to zdecydowanie szybciej ponieważ dywany nie sa łądne oraz bardzo ciemne ( zupełnie nie zgrywają się z nowymi meblami). Na pewno wiem,ze nowy dywan będzie albo jasnoszary albo w kolorze beżu. Zastanawiam się nad dywanem typu shaggy tego typu: https://www.brw.com.pl/dywany Ma ktoś może takiego włochacza? Jak się to sprawdza?

Ja mam cos podobnego,moze tylko jeszcze bardziej puchatego. Wyglada cudownie ale jesli chodzi o sprzatanie to juz gorzej. Jakby to napisac,zeby bylo jasne?...Hm...moze tak. Odkurzanie tego cuda jest troche przydlugawe. No i trzeba czesto trzepac. 
03 marca 2017 13:34 / 1 osobie podoba się ten post
tala

Sama zastanawiam się nad wymianą dywanów w domu. Powinnam zabrać się za to zdecydowanie szybciej ponieważ dywany nie sa łądne oraz bardzo ciemne ( zupełnie nie zgrywają się z nowymi meblami). Na pewno wiem,ze nowy dywan będzie albo jasnoszary albo w kolorze beżu. Zastanawiam się nad dywanem typu shaggy tego typu: https://www.brw.com.pl/dywany Ma ktoś może takiego włochacza? Jak się to sprawdza?

Po 2 latach pozbylam się tego i nigdy więcej ...
Było ładne ale poszło do ludzi 
08 marca 2017 16:38 / 9 osobom podoba się ten post
Bry :) Wróciłam zza świata(ów) foruma. Od soboty odpoczywam w domu po orce w Dojczlandii
08 marca 2017 17:33 / 4 osobom podoba się ten post
Lena.Siedem

Bry :) Wróciłam zza świata(ów) foruma. Od soboty odpoczywam w domu po orce w Dojczlandii

W wolnym tłumaczeniu z polskiego na nasze znaczy to ,że netu nie było i zapierdzielałaś?:(