W domu #8

09 grudnia 2016 16:40 / 6 osobom podoba się ten post
Ja dostałam doła, siedzę w bałaganie .Nic sie nie dzieje, sr.....wo minęło to teraz ma nadgodziny.Siedzę i nic nie robię i nerwosol musze chyba kuoic
09 grudnia 2016 19:47 / 5 osobom podoba się ten post
michasia

Ja dostałam doła, siedzę w bałaganie .Nic sie nie dzieje, sr.....wo minęło to teraz ma nadgodziny.Siedzę i nic nie robię i nerwosol musze chyba kuoic:wiezienie::strzela z bicza:

Michasiu, biedactwo. Wylaz szybko z tego dola!!!!!! Uprzatnij troszke kolo siebie i zamiast nerwosolku, wez cos mocniejszego i tez na nturze stworzonego
09 grudnia 2016 20:23 / 7 osobom podoba się ten post
michasia

Ja dostałam doła, siedzę w bałaganie .Nic sie nie dzieje, sr.....wo minęło to teraz ma nadgodziny.Siedzę i nic nie robię i nerwosol musze chyba kuoic:wiezienie::strzela z bicza:

Michasiu, nie nerwosol tylko kieliszeczek wisnioweczki......zapewniam Cię że o wiele lepiej działa.....
09 grudnia 2016 20:40 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Michasiu, nie nerwosol tylko kieliszeczek wisnioweczki......zapewniam Cię że o wiele lepiej działa.....:-)

Ewus, taaak, zgadza sie do nervosolu koty ciagna i moze do Michasi zleciec sie cala zgraja jak kociska poczuja
09 grudnia 2016 20:44 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Michasiu, nie nerwosol tylko kieliszeczek wisnioweczki......zapewniam Cię że o wiele lepiej działa.....:-)

Potwierdzam,wiśnióweczka czyni cuda... Mam w domu podarunkową wisnióweczkę,ognista cholerka.....
09 grudnia 2016 22:30 / 6 osobom podoba się ten post
ewa59

Michasiu, nie nerwosol tylko kieliszeczek wisnioweczki......zapewniam Cię że o wiele lepiej działa.....:-)

Na pewno skuteczniejsze wierzę Kobietki ale ja procenty tylko do ciast używamOkoło 10 lat jak mam posuchę procentową .Po 2- 3lampkach czerwonego wina wyladowałam na ojomie z cisnieniem 160/230 i wyrok zapadł. Nie powiem że nie chciałam jeszcze raz sieę sprawdzi c i po dawce 1 lampki mój cisnieniomierz szalał na 140/200., a że mamy to rodzinne i siostra mojej Mamy zmarła na wylew/ 58 lat/ druga tez /59 lat/ a ja nie chce byc trzecia i chce być Wami .Z na "P" zostało mi tylko pranieDzisiaj mija 6 miesięcy jak nie palęAle rozrabiać dalej lubię:fuckyou2:
09 grudnia 2016 22:36 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Potwierdzam,wiśnióweczka czyni cuda... Mam w domu podarunkową wisnióweczkę,ognista cholerka.....

A propos wiśnióweczki.Dawnymi czasy zalewało się wisnie czystym spirytusem postało, postało a wiśnie  były takie pyszne ,że powalały na kolana")
09 grudnia 2016 22:39 / 6 osobom podoba się ten post
michasia

Ja dostałam doła, siedzę w bałaganie .Nic sie nie dzieje, sr.....wo minęło to teraz ma nadgodziny.Siedzę i nic nie robię i nerwosol musze chyba kuoic:wiezienie::strzela z bicza:

Doła można mieć i czasami koniecznie, 
Dzisiaj mając doła nareszcie wyrzygałam komuś co myślę i jestem super zadowolona !
10 grudnia 2016 07:25 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Na pewno skuteczniejsze wierzę Kobietki ale ja procenty tylko do ciast używam:przytul aniola::zawstydzony:Około 10 lat jak mam posuchę procentową .Po 2- 3lampkach czerwonego wina wyladowałam na ojomie z cisnieniem 160/230 i wyrok zapadł. Nie powiem że nie chciałam jeszcze raz sieę sprawdzi c i po dawce 1 lampki mój cisnieniomierz szalał na 140/200., a że mamy to rodzinne i siostra mojej Mamy zmarła na wylew/ 58 lat/ druga tez /59 lat/ a ja nie chce byc trzecia i chce być Wami .Z na "P" zostało mi tylko pranie:wiezienie:Dzisiaj mija 6 miesięcy jak nie palę:tanczy:Ale rozrabiać dalej lubię:fuckyou2:

3x P:):):):)
Przechadzka
Po
Parku:):):)::):)
10 grudnia 2016 09:07 / 3 osobom podoba się ten post
...cytat:"dzisiaj mija 6 miesiecy jak nie palę"
    Misia jasteś WIELKA,   
Doprecyzuję-jesteś NIEPALĄCA!
   No musiałam pierw złożyć gratki a teraz lecę się przywitać.
10 grudnia 2016 17:35 / 2 osobom podoba się ten post
Chyba muszę sprawdzić jak moje naleweczki się mają, w końcu w domku jestem
10 grudnia 2016 18:12 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

A propos wiśnióweczki.Dawnymi czasy zalewało się wisnie czystym spirytusem postało, postało a wiśnie  były takie pyszne ,że powalały na kolana")

Michasiu, powalały na kolana, to mało powiedziane Kiedyś sobie tak jadłam i jadłam i jadłam, pychotka po postu, ale jak już sie najadłam, to nie mogłam wstać , ale pyszne były 
10 grudnia 2016 18:47 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

3x P:):):):)
Przechadzka
Po
Parku:):):)::):)

Przebijam :)
Podrodze do córki mam 4XP ;)
Przez Przejazd Przejeżdżaj Pojedyńczo :))))
10 grudnia 2016 19:04 / 5 osobom podoba się ten post
hagia

Przebijam :)
Podrodze do córki mam 4XP ;)
Przez Przejazd Przejeżdżaj Pojedyńczo :))))

Te 3xP to mój tato mówił po 6 zawale."Dziewczyno ,co to za życie?Picia nie ma,palenia nie ma i pie....nia tez nie ma:(Tylko przechadzka po parku mi została z rzeczy na P ,a wiesz jak ja nie cierpię spacerować!!!  "
10 grudnia 2016 20:51 / 5 osobom podoba się ten post
Trzy razy P:
Przytul, 
Pogłaszcz,
Podziękuj.

A przedtem jeszcze:
Pokochaj