W domu #8

04 maja 2017 17:03 / 9 osobom podoba się ten post
Orbitrek ....a jużci , że sie przydał . A. wnióśł go na górę do pokoju C&A . Nawet na długość wysłuchania " Dancing Queen " - Abby dałam radę pochodzić !
Ale nogi już se nie uszkodziłam na nim . Uszkodziłam przywalając w tv stojące w przedpokoju przy drzwiach do mojego pokoju  . ....D. też sobie przyłupała jak ja - lewą  .
04 maja 2017 17:26 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Orbitrek ....a jużci , że sie przydał . A. wnióśł go na górę do pokoju C&A . Nawet na długość wysłuchania " Dancing Queen " - Abby dałam radę pochodzić !:lol3:
Ale nogi już se nie uszkodziłam na nim . Uszkodziłam przywalając w tv stojące w przedpokoju przy drzwiach do mojego pokoju  . ....D. też sobie przyłupała jak ja - lewą  .:lol3:

Barbarella ,nie wiesz jak to jest???? Trening czyni mistrza .....we wszystkim))))
04 maja 2017 21:06 / 4 osobom podoba się ten post
Wypoczywaj Andrejko na maxsa.Co do palenia w piecu -jak musialam się naumieć w miałowym piecu palić to raz musialam( pracując w polsce )urlop na rządanie brać-jak mi buchło z pieca to nie dość ze nie moglam się domyć to rzęsy i brwi dziwnego koloru nabralya śmierdzialam spalenizną do samego wieczora
05 maja 2017 09:02 / 9 osobom podoba się ten post
Witam z domowych pieleszy. U mnie też smutna pogoda. Poczytałam sobie Oliwiera i doszłam do wniosku, że nasze forum już takie zostanie.
Życzę Wam spokojnej pracy.
05 maja 2017 09:25 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Witam z domowych pieleszy. U mnie też smutna pogoda. Poczytałam sobie Oliwiera i doszłam do wniosku, że nasze forum już takie zostanie.
Życzę Wam spokojnej pracy.

Oj tam Mycha marudzisz :) Cały czas są robione podjazdy do niepełno...ch, czyli idziemy z duchem :)

Mam dziś pogawędkę z być może przyszłym pracodawcą, stresuję się trochę :)
05 maja 2017 09:35 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Oj tam Mycha marudzisz :) Cały czas są robione podjazdy do niepełno...ch, czyli idziemy z duchem :)

Mam dziś pogawędkę z być może przyszłym pracodawcą, stresuję się trochę :)

Właśnie to chodzenie z duchem jest wkurzające. Tina nie stresuj się, pójdzie Ci dobrze. Jesteś inteligentną kobietą, poradzisz sobie świetnie. Życzę Ci aby wyszło super i żebyś dostało to, czego chcesz 
05 maja 2017 09:50 / 7 osobom podoba się ten post
Witam z domu. Walizka przytargana, ubrania wyjete , teraz sortowanie,Dzisiaj juz wieczorkiem do Olsztyna a jutro na spotanie z Nowym. Pdp jest Pan- pierwszy mój pan w opiece.Nowe zlecenie, nowe doswiadczenie., nowa firma .
05 maja 2017 10:24 / 3 osobom podoba się ten post
Dzięki Berdi, mam taka nadzieję.Wiem że Regensburg nie do powtórki,ostatnie zlecenie to było męczeenie.Trzeba miec nadzieję, buziaki. Napiszę
05 maja 2017 10:29 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Dzięki Berdi, mam taka nadzieję.Wiem że Regensburg nie do powtórki,ostatnie zlecenie to było męczeenie.Trzeba miec nadzieję, buziaki. Napiszę:aniolki:

A gdzie masz to zlecenie?
05 maja 2017 10:35 / 2 osobom podoba się ten post
margaritka59

A gdzie masz to zlecenie?

Offenburg, 20km od granicy francuskiej
05 maja 2017 10:46 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Offenburg, 20km od granicy francuskiej

To czeka Cię długa podróż . Życzę Ci dobrej "miejscówki " . Ja już byłam na zlecenach u dziadkow i bardzo dobrze wspominam 
05 maja 2017 11:04 / 5 osobom podoba się ten post
margaritka59

To czeka Cię długa podróż . Życzę Ci dobrej "miejscówki " :aniolki:. Ja już byłam na zlecenach u dziadkow i bardzo dobrze wspominam 

Dziękuję, mam nadzieję że będę gościła w pochwalijkachDo miesca docelowego 1400 km, przewoznik nieznany " komfort bus" -pierwszy raz z nimi jadę.
05 maja 2017 19:32 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Właśnie to chodzenie z duchem jest wkurzające. Tina nie stresuj się, pójdzie Ci dobrze. Jesteś inteligentną kobietą, poradzisz sobie świetnie. Życzę Ci aby wyszło super i żebyś dostało to, czego chcesz :przytula:

Myniu - od 15 maja zaczynam, na razie miesiąc próbnego :)
05 maja 2017 19:41 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Myniu - od 15 maja zaczynam, na razie miesiąc próbnego :)

Tina, tak z ciekawości zapytam. Ta praca, to w charakterze opiekunki, czy zmieniasz pracę ?
05 maja 2017 19:44 / 3 osobom podoba się ten post
margaritka59

Tina, tak z ciekawości zapytam. Ta praca, to w charakterze opiekunki, czy zmieniasz pracę ?

Zmieniam, a przynajmniej się staram. Praca w dziale handlowym fabryki drzwi i okien- filia niemieckiego producenta.

Zobaczę jak tam się na próbnym sprawdzę.