Pochwalijki #4

16 czerwca 2017 12:30 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Pochwalam się,że już niedługo poznam Basię im:)Będzie się wczasować w mojej wioseczce:)Z różnych przyczyn nie u mnie,ale blisko:):)Się będzie działo:)Może nawet Chatkę Zagratkę uda się zaliczyć:)Byle pogoda dopisała:)Hip hip hurrra:)

Się okaże, czy to taki powód do chwalenia się 

Bardzo się cieszę,że tak się uda(ło) i zajmę któreś tam miejsce na Twojej liście poznanych. 
Może skoczymy w "Odliczajki"? ;)))
16 czerwca 2017 12:45 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Się okaże, czy to taki powód do chwalenia się :-)

Bardzo się cieszę,że tak się uda(ło) i zajmę któreś tam miejsce na Twojej liście poznanych. 
Może skoczymy w "Odliczajki"? ;)))

he he cos koło 30-tej pozycji:):)nie mam przy sobie:)w domu się okaże:)
16 czerwca 2017 12:56 / 3 osobom podoba się ten post
basiaim

Się okaże, czy to taki powód do chwalenia się :-)

Bardzo się cieszę,że tak się uda(ło) i zajmę któreś tam miejsce na Twojej liście poznanych. 
Może skoczymy w "Odliczajki"? ;)))

I tak wszystko tu opowiem:):)hi hi hi
16 czerwca 2017 13:07 / 1 osobie podoba się ten post
Wszytkie gadżety mam ,poza kapeluszami bo je mole znalazły i musiałam wywalić:( 
16 czerwca 2017 13:09 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

I tak wszystko tu opowiem:):)hi hi hi

O ku****  
16 czerwca 2017 16:35 / 5 osobom podoba się ten post
basiaim

O ku****  

Jest jedno wyjście, musicie tak popić, żeby nic nie pamiętała , ta Kasia jedna 
16 czerwca 2017 16:51 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

Jest jedno wyjście, musicie tak popić, żeby nic nie pamiętała , ta Kasia jedna :uśmiech ona2:

A jak będzie na bieżąco pisać?
16 czerwca 2017 16:57 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

Jest jedno wyjście, musicie tak popić, żeby nic nie pamiętała , ta Kasia jedna :uśmiech ona2:

Marzenia ....Kasia nie pije żadnych procentów !!!!... Sąsiad - ciasteczko z góry przed Bozym Narodzeniem dał nam w prezencie szampana i Kasia kazała mi go sobie zabrać jak do domu jechałam , bo ona nawet " tego " nie pije :pomponiara:
16 czerwca 2017 16:57 / 3 osobom podoba się ten post
basiaim

A jak będzie na bieżąco pisać?

Albo zrobi szoł pod tytułem "Sowa i przyjaciele" ciąg dalszy.Ot zagwozdka.
16 czerwca 2017 17:02 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Marzenia ....Kasia nie pije żadnych procentów !!!!... Sąsiad - ciasteczko z góry przed Bozym Narodzeniem dał nam w prezencie szampana i Kasia kazała mi go sobie zabrać jak do domu jechałam , bo ona nawet " tego " nie pije :pomponiara:

No to trudno, walną po szklanicy maślanki i będzie gut.
16 czerwca 2017 17:10 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

No to trudno, walną po szklanicy maślanki i będzie gut.:-)

O,dobrego pomysła mi nasunęłaś -takie kwaśne mleko ,od gospodarza....mniam mniam mniam.Bo procenty to jakoś nie-każdy ma swoje dziwactwa,hi hi hi:)
16 czerwca 2017 17:15 / 5 osobom podoba się ten post
No właśnie, ja nie pijam maślanek, kefirów, kwaśnych mlek.
Czyli się uzupełniamy
16 czerwca 2017 18:59 / 7 osobom podoba się ten post
Pochwalam się, że dzisiaj widziałam się z poznaną wczoraj u Barbary48 opiekunką. Byłyśmy w knajpie z jej pdp na obiadku, zdjęcia zrobione ale nie wstawię, bo aparat obnaża moją brzydotę. Nie ma głupich Było siuperrr...... Jutro też się widzimy ale tym razem u mnie.
Dyskusja = https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2905/cos-na-poprawe-humoru/forumowe-figle---dzial-dla-doroslych-18---6/page/71
16 czerwca 2017 19:37 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Pochwalam się, że dzisiaj widziałam się z poznaną wczoraj u Barbary48 opiekunką. Byłyśmy w knajpie z jej pdp na obiadku, zdjęcia zrobione ale nie wstawię, bo aparat obnaża moją brzydotę. Nie ma głupich :lol1: Było siuperrr...... Jutro też się widzimy ale tym razem u mnie.
Dyskusja = https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2905/cos-na-poprawe-humoru/forumowe-figle---dzial-dla-doroslych-18---6/page/71

Mycha, zdjęcia już widziałam, nie przesadzaj złotko:)
Żałuje tylko że nie było mi tego czasu spędzić z Wami :(Ale moja szefin dziś długo pracowała.
Jeszcze we wtorek ominie mnie jedna przyjemność, moja szefowa jedzie do Frankfurtu a nie ma kto zostać z babcią :( Mogła bym poznać inne miasto, buuuuu:(
16 czerwca 2017 19:54 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Mycha, zdjęcia już widziałam, nie przesadzaj złotko:)
Żałuje tylko że nie było mi tego czasu spędzić z Wami :(Ale moja szefin dziś długo pracowała.
Jeszcze we wtorek ominie mnie jedna przyjemność, moja szefowa jedzie do Frankfurtu a nie ma kto zostać z babcią :( Mogła bym poznać inne miasto, buuuuu:(

Mamy jeszcze tyle czasu na spotkania, nic nie ucieknie Basiu